WANTED 8-21
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Best Streetball Handles in the World?

+2
jon
Jewelz3
6 posters

Go down

Best Streetball Handles in the World? Empty Re: Best Streetball Handles in the World?

Rašyti  jon Tr. 09 23, 2009 11:59 am

Si maziu jau gan senai zinau ir iskart jis man krito i aki savo greiciu ir driblingo svarumu! Manyciau, kad jo sugebejimus laisvai galima lyginti su Kinghandles ir Baranek, kurie yra isgarseje savo greiciu. Visi sie streetballe'riai yra vadinami streetball'eriai vien del savo driblingo... tai keista, nes streetballas yra triukai ir grazus zaidimas, o jie isgarsejo ir yra garsus savo greiciu... Is to galima padaryti isvada, kad driblingas streetballe yra vienas labiausiai imponuojanciu dalyku! O jie yra gyvi pavyzdziai... Lietuvoje kiek zinau si lygi yra pasieke manyciau Lazio ir Slice... Taip pat reiketu pamineti, kad jis yra komandoje Keep it local, kurioje yra dar pora zaideju vertu demesio- tai Kit kat ir Handlez... Smile Basketball
jon
jon
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 102
Age : 33
Miestas : kaunas...
Registration date : 2007-12-16

Atgal į viršų Go down

Best Streetball Handles in the World? Empty Re: Best Streetball Handles in the World?

Rašyti  Jewelz3 Kv. 09 24, 2009 7:11 am

jon rašo:Si maziu jau gan senai zinau ir iskart jis man krito i aki savo greiciu ir driblingo svarumu! Manyciau, kad jo sugebejimus laisvai galima lyginti su Kinghandles ir Baranek, kurie yra isgarseje savo greiciu. Visi sie streetballe'riai yra vadinami streetball'eriai vien del savo driblingo... tai keista, nes streetballas yra triukai ir grazus zaidimas, o jie isgarsejo ir yra garsus savo greiciu... Is to galima padaryti isvada, kad driblingas streetballe yra vienas labiausiai imponuojanciu dalyku! O jie yra gyvi pavyzdziai... Lietuvoje kiek zinau si lygi yra pasieke manyciau Lazio ir Slice... Taip pat reiketu pamineti, kad jis yra komandoje Keep it local, kurioje yra dar pora zaideju vertu demesio- tai Kit kat ir Handlez... Smile Basketball

Man,tai ziauriai,patiko,kaip jis juda cheers cheers cheers
Jewelz3
Jewelz3
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 19
Age : 31
Miestas : Vilnius
Registration date : 2009-03-11

Atgal į viršų Go down

Best Streetball Handles in the World? Empty Re: Best Streetball Handles in the World?

Rašyti  Skelling Sk. 09 27, 2009 7:30 am

jon rašo:Si maziu jau gan senai zinau ir iskart jis man krito i aki savo greiciu ir driblingo svarumu! Manyciau, kad jo sugebejimus laisvai galima lyginti su Kinghandles ir Baranek, kurie yra isgarseje savo greiciu. Visi sie streetballe'riai yra vadinami streetball'eriai vien del savo driblingo... tai keista, nes streetballas yra triukai ir grazus zaidimas, o jie isgarsejo ir yra garsus savo greiciu... Is to galima padaryti isvada, kad driblingas streetballe yra vienas labiausiai imponuojanciu dalyku! O jie yra gyvi pavyzdziai... Lietuvoje kiek zinau si lygi yra pasieke manyciau Lazio ir Slice... Taip pat reiketu pamineti, kad jis yra komandoje Keep it local, kurioje yra dar pora zaideju vertu demesio- tai Kit kat ir Handlez... Smile Basketball

newskulas gal ir taip. Uz siuos zodzius Vytautas medali prikabintu ciuju Very Happy Biciukas gerai juda, kaip sakei svarus toks, bet nera man jis labai jau greitas, kaip kad king handles ar baraneko taigi greiciu nelyginciau. Flow yra, meto gerai i shonus. Kas del Lietuvos tai nieks nera pasiekes tokio flow driblingo pagal mane, o kas del greicio tai lazio be abejones, del slice nesutinku. Smile
Skelling
Skelling
Admin

Pranešimų skaičius : 348
Age : 35
Miestas : Vilnius
Registration date : 2007-12-04

http://www.wanted8-21.too.lt

Atgal į viršų Go down

Best Streetball Handles in the World? Empty Re: Best Streetball Handles in the World?

Rašyti  Klanaz Sk. 01 03, 2010 9:36 am

visu pirma reiktu prisiminti du skirtingus dalykus:
1) ranku staigumas (handles)
2) ir kuno staigumas ir valdymas, greitis

barenekas vietoj mala su rankom, o is to naudos nedaug o King Handles taip uzhneshioja i shonus nelieka daug shansu spet paskui.

o sitas bicas storas man visai patiko Smile

Klanaz
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 110
Registration date : 2007-12-24

Atgal į viršų Go down

Best Streetball Handles in the World? Empty Re: Best Streetball Handles in the World?

Rašyti  liuxaz Sk. 01 03, 2010 2:13 pm

Klanaz rašo:

o sitas bicas storas man visai patiko Smile

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD pz killd :DDDDDDDDDDDDD (y)

liuxaz
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 115
Registration date : 2007-12-06

Atgal į viršų Go down

Best Streetball Handles in the World? Empty Re: Best Streetball Handles in the World?

Rašyti  Niekas Tr. 01 20, 2010 5:06 am

na cia jau seniai norejau komentara parashyti, bet vis neprisiruoshdavau Smile

to video dbr net nezhiurejau, bet kiek pamenu lb nustebau, kad Ignation taip susizhavejo situo klipu Very Happy nes OBJEKTYVIAI vertinant pats Ignation turi ne ka prastesni handlinga Wink taip, gal shis stambus vyrukas ir juda grazhiau crossoveriu atzhvilgiu, bet kazhkokio super valdymo, ar super greicio, koki galetu pademonstruoti Lazio ar tas pats jau minetas Ignation, ash cia nepamaciau Smile

va tokia butu mano nuomone. Ir nestumkit ant bico svorio Very Happy PAGARBA jam, kad streetballina net ir budamas netokio sudejimo kaip dauguma balleriu... Smile

Niekas
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 266
Miestas : Panevezhys
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

Best Streetball Handles in the World? Empty Re: Best Streetball Handles in the World?

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume