WANTED 8-21
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ghost streetball

+4
Skelling
Niekas
LAZIO
liuxaz
8 posters

Puslapis 12 1, 2  Next

Go down

ghost streetball Empty ghost streetball

Rašyti  liuxaz Sk. 12 16, 2007 12:55 pm

norechiau pashneket apie Ghost.. buwusi DIME esama cant c me komandos nari.... Klausiu nuomones apie dabartini ghosta... apie jo sajta, zhaidimo stiliu, tobulejima... mano akimis jis isiweles i smarku bizni... kuris kaip manau jam duoda pelna (pinigais)...

liuxaz
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 115
Registration date : 2007-12-06

Atgal į viršų Go down

ghost streetball Empty Re: ghost streetball

Rašyti  LAZIO Pir. 12 17, 2007 9:29 am

perdaug nesidomiu tokiais dalykais, isejo, perejo, atejo... girdejaw kad atsirado cant c me komanda, kad ten ghost yra.. idomu kartas nuo karto paskaityt kazka, bet perdaug to, kas wyxta uz atlanto neseku. na saitas nexujovas, tik kaj buwaw ten maciau lyg uzrasyta - best canadien streetballer (cia su klaidom trbt parasiau, sry my bad english ;D) tas man nepatiko, kur buwo kox turnyras ir jis suware pwz wisa notic teama? pries jaunesni disasteri kazka buwo parodes ir tiek, o King Handles? wisi kiti is notic, Johny Blaze, Goosepumbs? (jej neklystu cia wisi is Vancouverio = Canados ar ne?) na neswarbu, bet rasytis I'am the best in Canada gal nereiketu Smile na gan daznai jis iselidzia sawo trumpu video, o liginant tobulejima, pwz movement, the election, tai ciuwas per 3 lyg metus (?) tikrai lb patobulejo, patinka man jo stilius, triukai Smile o del komercijos tai kas ten ji zino, bet kad turi nemenka pelna tai ir as taip manau, siaures amerika ne baltijos salys Smile
LAZIO
LAZIO
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 144
Age : 33
Miestas : Shakiai
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

ghost streetball Empty Re: ghost streetball

Rašyti  Niekas Pir. 12 17, 2007 10:01 am

liuxaz rašo:norechiau pashneket apie Ghost.. buwusi DIME esama cant c me komandos nari.... Klausiu nuomones apie dabartini ghosta... apie jo sajta, zhaidimo stiliu, tobulejima... mano akimis jis isiweles i smarku bizni... kuris kaip manau jam duoda pelna (pinigais)...

Nu davaj, Liuxai, pakalbam dviese ;DDDD Ishkart pasakau kad cia bus tik mano nuomone.. Man Ghost buvo vienas megstamiausiu SB zhaideju ir iki shiol zhaisdamas panaudoju keleta jo original moves'u ar triuku Smile taciau manau, kad dabartinis Ghost gerokai skiriasi nuo senojo, kuri mateme anksciau. Man asmenishkai labiau patiko tas Ghost, kuri pamaciau Movement'e nei tas, kuri matome Election'e.. Apskritai kiek esu mates naujausiu jo sb video, tai galiu sakyti, jog yra gerokai pasikeites jo zhaidimo stilius (gal net ir pats SB suvokimas). Man Ghost panashus i King Handles (cia ne zhaidimo stilium, jei ka). Notic'e K.H. darydavo daugybe triuku, sawo sukurtu moves'u ir t.t., o pastaraisiais metais varo ant greicio,staigumo, paprasto driblingo, crossoveriu, metimo ir pan. Taip, kad lb panashiai dbr yra su Ghost'u Smile jo zhaidime dbr labai mazhai freestyle elementu, daugiau crossoveriu, paprastu prametimu pro klyna, per visa zhaidima labai retai padaro krepshinyje neleistinu judesiu ar veiksmu (pvz kamuolio ishmetimas i ora ir pan.). Pasizhiurejus senus jo video klipus, matome, kaip per viena zhaidima jis sugeba padaryt daugybe triuku, naudoja freestyle'a savo zhaidime, o dabartiniuose klipuose akcentuojamas greitis, metimai ir vienas kitas triukas (nesakau, kad Ghost anksciau nemete i kashi, nes metimas pas ji svarbus buvo visada). Kaip jau minejau, panashiai kaip ir K.H. Wink Aishku, nesakau, kad tai yra blogai, bet MAN daug labiau priimtinesnis ankstesnis tiek Ghost'o, tiek King Handles'o zhaidimo stilius.. man tai yra tikrasis gatves krepshinis Basketball o del to pelno ar sakykim komercijos, tai ten nera taip zhiauru Smile aishku, gal ash ne viska zhinau, bet kiek maciau jo sajte ir t.t. tai viskas normalu ten, budamas Dime jis to "pelno" gal net daugiau turejo Very Happy kad ir kaip ten bebutu, kad ir kaip dbr bezhaistu, gerbiu Ghost'a uzh tai, ka padare del gatves krepshinio. Sakykit, ka norit, mieli Lietuvos streetballeriai, bet ir daugumai jusu zhaidimo stiliui shis zhmogus turejo nemazhai itakos.. Be to, Ghost pats kaip asmuo, manau yra maladiec bachuras, butu idomu ne tik suzhaist, bet ir pabendraut su tokiu zhmogumi Smile

patiko atsakymas, Liuxai? Very Happy Very Happy

Niekas
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 266
Miestas : Panevezhys
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

ghost streetball Empty Re: ghost streetball

Rašyti  liuxaz Pir. 12 17, 2007 1:04 pm

wyte.... ishsamu ir tiesu... Smile o kjp yra db su DIME??? chia tipo jie mire ju nebera ar kjp? ghost'as kiek suprantu ishejo ane? kas liko? kokia sudetis... pwz ash intere nelb ka randu apie dime55 dabartine (jei tokia dar yra) komanda...

liuxaz
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 115
Registration date : 2007-12-06

Atgal į viršų Go down

ghost streetball Empty Re: ghost streetball

Rašyti  Skelling Antr. 12 18, 2007 7:00 am

na del to sakymo "the best in Canada" tai juk nenuostabu, su Tru balleriu buvo vienam teame Very Happy Siaip pasakysiu, kad man ghost nelabai patinka, uz komercija nieko nesakau, nes tos komercijos ir nematau pas ji Smile prie pacio sb prisidejo tikrai ir uz tai dabar yra vertinamas, pasirashe kontrakta su k1x, o uztat WANTED 8-21 NEPASIRASHE!!! Very Happy Mes kietesni, nes sugebejom atsisakyt! VA taip va nx! Very Happy Anksciau kazka dare ghostas, graziai ir t.t. nors free nepatiko man jo niekad, bet dabar tai man rodos greit jis vapshe pamirsh sball ir pereis ant kashio Smile "kashioreja" senis Very Happy ka jau padarysi, jo reikalas Smile O del DIME55 Liuxai tai nebera ju, Tru balleris ir Kit Kat nebeballina vapshe, ishejo i pencija Smile ir gerai is tiesu, nes Tru kokius shudus maldavo tai bbdejau, anksciau buvo gerbiamas, nes dar axuenai, o dabar taip pezet pradejo, tad labai dziaugiuos kad nebeballina Smile man tik idomu ka C-stan veikia ir motion sickness Smile Nes ten daugelis tai i ta Can't C me perejo, Sho, prince, no joke, Ghost ir t.t Smile
Skelling
Skelling
Admin

Pranešimų skaičius : 348
Age : 35
Miestas : Vilnius
Registration date : 2007-12-04

http://www.wanted8-21.too.lt

Atgal į viršų Go down

ghost streetball Empty Re: ghost streetball

Rašyti  Niekas Antr. 12 18, 2007 7:49 am

na ash manau, kad Ghost kaip tik skiriasi nuo Tru Ballerio - nesu girdejes, kad sawe jis "karunuotu" karaliumi king Very Happy "Dime Knight" taj cia tik aka o nepasikelimas buvo, bent jau mano tokia nuomone.. be to, nesu girdejes jo klipuose visokiu pasisakymu, bent jau panashiu i Tru Ballerio. o del to best in canada taj cia manau nelabai kas nuo jo ir priklauso, netikiu, kad ciuwas pats taip sugalvojo (galbut tie, kas dare sajta galvoja, kad jis ish tiesu yra geriausias balleris Kanadoje ar pan., be to, kaip jau cia visi kalbejo tai juk yra daromas biznis ir tokios skambios frazes yra paprasciausia reklama). Del k1x taj uzhstumei cia Very Happy Very Happy nemanau, kad del to jis prastesnis, zhaidimas nepriklauso nuo remeju ane? Very Happy juk jie neliepia jam zhaisti taip arba anaip ane? (nu bent jau tikiuosi iki to nedaejo) Very Happy bet aishku, kai pazhiurejau video, kur Ghost pristato k1x ir freestylina taj pakraupes buvau..... liudna, kad tokie zhaidejai, kurie jau galima sakyti yra uzhsitarnave gatves krepshinio LEGENDOS varda, taip sueina i minusa (cia shvelniausias pasakymas apie ta jo freestyle'a), kita vertus reikia dzhiaugtis, kad Lietuvoje turime zhmoniu, netgi 14 metu amzhiaus, kuriu freestyle yra sudetingesnis ir grazhesnis nei pasaulyje zhinomo ballerio, o gal sakyti freestylerio (?) (zhinant, kad jis dalyvavo kazhkokiame ten oficialiame free konkurse, kurio pavadinimo nepamenu jau, taj turbut galima ji taip vadinti?). Be to, Skelling peliete lb nemalonia tema, gal netgi galima sakyti problema, kuri matau atsiranda pasauliniame streetball'e... :/ Streetballeriu "kashiorejimas" (idomi savoka). Apie Ghost ir K.H. jau sakiau aname sawo post'e, bet vakar pamaciau tai, kuo nusivyliau zhiauriai NET NE TAS ZHODIS... Liuxai, jei gali numesk linka naujausio C-Stan video... Tj va, gerbiami kolegos, visada galvojau, jog mano liudniausia diena bus, kai Iverson isheis ish Sixers ir C-Stan prades losht paprasta kashi.. Niekada netikejau, kad gali nutikti ir viena ir kita, bet pasirodo, jog ne tik gali, o taip ir atsitiko.... Sakau, pazhiurekit ta video ir patys ivertinsite.. gal cia ne i tema prie Ghost'o rashau, gal reiketu atskira apie C-Stan uzhvesti skyriu (?), bet esme ta, jog Dime 55 (o dbr jau reiketu sakyti BUVE Dime 55) nariai, kuriu dauguma buvo mano idealai pastaraisiais metais, shiuo metu zhaidzhia paprasta krepshini.. nzn jums gal px, o ash nusivyles, gal net pasipiktines tokiom nesamonem.. nesuprantu, kaip galima atsisakyti savo zhaidimo filosofijos? Gal jie streetball'o ishdavima i paprasta krepshini laiko tobulejimu??? nesutinku su Lazio nuomone, kad Ghost tobuleja, man jis Streetball'o atzhvilgiu stovi vietoje, paprasto krepshinio atzhvilgiu - TAIP, gerokai patobulejes (greitis, crossoveriai, metimai ir t.t.).
Be to, dzhiaugiuos, kad mes cia su Liuxu ne vieni diskutuojame Very Happy Lazio, buvo idomu ishgirsti tawo nuomone (y) Kvieciu i diskusija prisijungti ir kitus Very Happy be to, Skelling, dekui, kad praneshei apie Tru Baller ir Kit Kat, nes nezhinojau, kad ishejo i pensija :/ kiek zhinau, Motion Sickness irgi viska mete.... :/// Todel, gerbiami Lietuvos streetballer'iai, linkiu JUMS neishduoti savojo zhaidimo, neishduoti SB suvokimo ir filosofijos, nedievinti savo streetball'o idealu ish uzh Atlanto, kadangi dauguma jusu jau dabar esate tobulesni uzh tuos savo dievinamus stabus, bei palinkeciau Lietuvos gatves krepshinio zhaidejams nesustoti vietoje ir parodyti Kanadai, Amerikai bei visam pasauliui, kad mazhoje shirdies formos valstybeje Europos viduryje yra zhmoniu, atsidavusiu gatves krepshiniui IKI GYVENIMO PABAIGOS, zhmoniu, kurie gali zhaisti STREETBALL'a geriau uzh reklamu ishpustas "sukashiorejusias" zhvaighzdes Smile

P.S. del "WANTED 8-21" sheimos esu ramus Smile Zhinau, kad mes ir pensininkai susukti radikulito zhaisim shi ZHaidima ;DDDDDDD Tikiuosi ir visi kiti LT baller'iai nesustosite bei zhaisite AMZHINAI Smile

Niekas
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 266
Miestas : Panevezhys
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

ghost streetball Empty Re: ghost streetball

Rašyti  liuxaz Antr. 12 18, 2007 1:01 pm

https://www.youtube.com/watch?v=cGRwuh0m2MQ taigi naujasis c-stan...Very Happy:D imesta i neta ligtai priesh 4 dienas tj matosi kad shwieshias tik to nesimato pachioje wideo medzhiagoje... o tiems kurie nelb mate c-stano Very Happy:D... tj wa pazhekit 2004metu free... https://www.youtube.com/watch?v=43GI7keENTY tai buwo pirmas wideo kuri pamachiau ish c-stano "arxywu".. gal del to ir istrigo... wienaip ar kitaip galit palygint koki greiti jis rode jau 2004...

liuxaz
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 115
Registration date : 2007-12-06

Atgal į viršų Go down

ghost streetball Empty Re: ghost streetball

Rašyti  liuxaz Tr. 12 19, 2007 11:03 am

nors gal ir xujowai lygint zhaidima ir freestyle Very Happy Very Happy liewas palyginimas... pazhekit C-stan F.O.C.U.S Wink

liuxaz
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 115
Registration date : 2007-12-06

Atgal į viršų Go down

ghost streetball Empty Re: ghost streetball

Rašyti  LAZIO Tr. 12 19, 2007 11:04 am

na nzn, gaila pries koki menesi netycia istryniau aplanka, kaj rejkejo wietos, nepaziurejaw kas jame buwo, o ten buwo movement Neutral but dbr lb idomu pasiziuret i ghost movemente ir election.. Neutral na tiek to.. o siaip jo ir as zianu kad buwo kazkox freestyle konkursas ar kas ten.. traileri kazkoki maciau lyg, tai dalywawo Tommy Baker, Snake, Ghost, Shiro lyg ar Jb, dar kazkas ten... na spreskit patys kajp ten wiskas galejo atrodyt, nes trbt ir tjp daugiau uz mane zinot kajp ten kas Smile

wow C-Stan koki stiliu iwaldes Shocked F.O.C.U.S'e jis ten uz sule losdamas padriblinguodawo, kad griudawo gynejai, o cia? No pamusineja ir meta is po krepsio Crying or Very sad
zr kad ir sortai nemazai patrumpejo Very Happy jaw pasireiske keli ,kajp saket, "kashiorejimo" faktoriai Very Happy

O Lietuva yra salis, is kurios njekad nedings krepsinio kamuolys.. o tikri gatwes zaidejai wisada tokiais ir lix Smile bent jaw sirdyse tai tikrai, gywenime juk niekad nezinai kas gali nutikti Smile tuoj trbt pasaulis suzinos, kas dedasi musu salies gatwes krepsinio aikstelese.. Smile

p.s. kajp taw ten sekasi montuot skellingai Question Smile
LAZIO
LAZIO
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 144
Age : 33
Miestas : Shakiai
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

ghost streetball Empty Re: ghost streetball

Rašyti  Niekas Tr. 12 19, 2007 12:00 pm

LAZIO rašo:na nzn, gaila pries koki menesi netycia istryniau aplanka, kaj rejkejo wietos, nepaziurejaw kas jame buwo, o ten buwo movement Neutral but dbr lb idomu pasiziuret i ghost movemente ir election.. Neutral na tiek to.. o siaip jo ir as zianu kad buwo kazkox freestyle konkursas ar kas ten.. traileri kazkoki maciau lyg, tai dalywawo Tommy Baker, Snake, Ghost, Shiro lyg ar Jb, dar kazkas ten... na spreskit patys kajp ten wiskas galejo atrodyt, nes trbt ir tjp daugiau uz mane zinot kajp ten kas Smile

wow C-Stan koki stiliu iwaldes Shocked F.O.C.U.S'e jis ten uz sule losdamas padriblinguodawo, kad griudawo gynejai, o cia? No pamusineja ir meta is po krepsio Crying or Very sad
zr kad ir sortai nemazai patrumpejo Very Happy jaw pasireiske keli ,kajp saket, "kashiorejimo" faktoriai Very Happy

O Lietuva yra salis, is kurios njekad nedings krepsinio kamuolys.. o tikri gatwes zaidejai wisada tokiais ir lix Smile bent jaw sirdyse tai tikrai, gywenime juk niekad nezinai kas gali nutikti Smile tuoj trbt pasaulis suzinos, kas dedasi musu salies gatwes krepsinio aikstelese.. Smile

p.s. kajp taw ten sekasi montuot skellingai Question Smile

jo, niekada niekuo negali buti tikras.. bet kad Lazio eis iki galo taj del sito irgi neabejoju.. MLDC Basketball Exclamation

Niekas
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 266
Miestas : Panevezhys
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

ghost streetball Empty Re: ghost streetball

Rašyti  Skelling Kv. 12 20, 2007 3:32 am

LAZIO rašo:

p.s. kajp taw ten sekasi montuot skellingai Question Smile

sekas normaliai Wink tura montuoju dabar ir viskas axuenai kaip ir Smile tawes nusprendziau nedet ten kur loshem 1x1 Klaipedoj, na nebent pats nori Wink
Skelling
Skelling
Admin

Pranešimų skaičius : 348
Age : 35
Miestas : Vilnius
Registration date : 2007-12-04

http://www.wanted8-21.too.lt

Atgal į viršų Go down

ghost streetball Empty Re: ghost streetball

Rašyti  LAZIO Kv. 12 20, 2007 8:20 am

tikiuosi wisi mes eisim iki galo Wink
na gal neprasysiu Very Happy as irgi dbr montuoju wiena video, tixliau puse yra sumontuota, ir dbr rejk tik medziagos.. tureciau, pora dienu ir baigta, o dbr dar tex palaukt Sad na bet greitu laiku pamatysit Wink
LAZIO
LAZIO
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 144
Age : 33
Miestas : Shakiai
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

ghost streetball Empty Re: ghost streetball

Rašyti  halkass Št. 12 22, 2007 12:11 pm

kiek maciau seniau tai c-stan zaisdamas darydavo daug triuku Smile bet db tas C-Stan "Speechless Swagger" tai ten beveik ner triuku pagrinde imetimas

halkass
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 18
Age : 31
Miestas : panevezio
Registration date : 2007-12-22

Atgal į viršų Go down

ghost streetball Empty Re: ghost streetball

Rašyti  Klanaz Pir. 12 24, 2007 2:47 pm

Nu ash cia paskaitinejau ir manau ishreikshiu savo nuomone. Ten kas vyksta kitoj zhemes pusej tai pasidomiu neretai. Del Ghost jei shnekant (del to ir buvo sukurtas topicas) tai manau kad nereikia dar daryt dideliu ishvadu koks jis pasidare ir pns. Ishvadas galima bus padaryt kai isheis jo dvd. O jis tai turi greit pasirodyt ir ten kiek izivaizduoju turi buti tikrai didelis ir geras dalykas. Del komercijos. Tai nematau ash ten jokios komercijos. Skaiciau dar kad vaikis sugrish prie mokslu nes nori pabaigt juos (Skellingai paklausyk :DDD) Cant C Me tai nupiso minti ish No Sight del pavadinimo Very Happy Bet ju mazhiau logishkas. Aj dar man ten kai zhejau tai nieko gero ish ju komandos ten nebuvo (nebent seni Dime nariai) Ten kur Ghost dalyvavo freestyle turnyre tai tikrai gerai pasirode ir prapiso ketvirtfinalyje priesh Bakeri. O ten visas konkursas tai tikrai auksciausio lygio buvo koki teko matyt. O Dime tai kai jis buvo tai shaibu tikrai nepasidare jie ten prapiso viska nes T-Mill sumale shooda neishleido mixtape`o nors jau daug kas buvo nusipirkes ir net negrazhino shaibu. Bet nemanau kad ten buvo didelis lb pinigu kiekis. Tik niekaip nesuprantu kaip jie nesugebejo jo oficialiai ishleist jei viskas buvo baigta ir pns. Po to internete paplatino. Keistas ten dalykas. Tru Balleris kad pasitrauke tai dar neteko girdet bet shia vasara ji ten gi davesi preish King Handles 1x1. Ir T-Mill viska filmavo ir rinko medzhiaga kad ishleistu dvd. Vasara skaiciau kad Tru Balleris renka nauja Dime komanda ir pns. Ka db jis daro nzn....

Kazka dar norejau pasakyt bet pamirshau....

Klanaz
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 110
Registration date : 2007-12-24

Atgal į viršų Go down

ghost streetball Empty Re: ghost streetball

Rašyti  Skelling Antr. 12 25, 2007 4:04 am

tru su kit kat pezejo kad isheina is sb vapshe, over ir t.t Smile matyt zmonems eiline depresucha uzejo Very Happy Del Cant C Me tai as ten ir nieko gero nemaciau Smile o apie mokslus nepisk tu man proto, pas mane viskas normaliai (beveik!) Very Happy
Skelling
Skelling
Admin

Pranešimų skaičius : 348
Age : 35
Miestas : Vilnius
Registration date : 2007-12-04

http://www.wanted8-21.too.lt

Atgal į viršų Go down

ghost streetball Empty Re: ghost streetball

Rašyti  jewelz Pir. 01 07, 2008 1:30 pm

seniau man irgi dar taip px buvo visai Smile grazhiu moves turejo.. o dabar tai daah, man, atsipeikek! Very Happy ka jis nori padaryt? Very Happy nors kartais visiems pinigu prisireikia Smile

jewelz
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 30
Miestas : Vilnius
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

ghost streetball Empty Re: ghost streetball

Rašyti  Niekas Tr. 01 09, 2008 6:10 pm

jewelz rašo:seniau man irgi dar taip px buvo visai Smile grazhiu moves turejo.. o dabar tai daah, man, atsipeikek! Very Happy ka jis nori padaryt? Very Happy nors kartais visiems pinigu prisireikia Smile

tai ir dabar grazhiu moves turi Smile dbr dar greitesni tie moves ir dar plastishkesni nei anksciau.. tik mes kalbam apie "tricks", kad ju beveik nebedaro ir, rodos, nebekuria. Nors turbut gerai cia buvo pasakyta, kad turetume palaukti mix'o ar viso mixtape'o ir tada pazhiuresime Smile

P.S. kaip tik zhiuriu Ghost'o pralindima pro klyna (tipo breake stilium ant kamuolio apsisukus) - vienas ish geriausiu, jei apskritai ne pats geriausias, koki esu mates Smile Tikiuosi dar ne viena toki vaizda pamatyti jo zhaidime, o ne vien crossover'ius, spin-moves ir pan.

Niekas
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 266
Miestas : Panevezhys
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

ghost streetball Empty Re: ghost streetball

Rašyti  Niekas Sk. 02 24, 2008 6:46 pm

gal kas zhinot tikslia data, kada pasirodys Ghost mixtape? ar 'Cant C me' mixtape? Smile nes jo sajte kaip ir nera tokios informacijos..

Niekas
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 266
Miestas : Panevezhys
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

ghost streetball Empty Re: ghost streetball

Rašyti  jewelz Pir. 02 25, 2008 7:10 am

aha, as ir niekur nemaciau datos, norejau cia klaust kazhkada bet pamirshdavau vis Smile

jewelz
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 30
Miestas : Vilnius
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

ghost streetball Empty Re: ghost streetball

Rašyti  DemonaS Sk. 09 28, 2008 6:09 am

Dime 55 mano antra pamatyta komanda kuri suteike man Sb nora Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
DemonaS
DemonaS
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 36
Miestas : Panevezhys
Registration date : 2008-02-26

Atgal į viršų Go down

ghost streetball Empty Re: ghost streetball

Rašyti  liuxaz Sk. 12 14, 2008 11:29 am

ghost wiska mete? :O:O

liuxaz
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 115
Registration date : 2007-12-06

Atgal į viršų Go down

ghost streetball Empty Re: ghost streetball

Rašyti  LAZIO Sk. 12 14, 2008 1:56 pm

liuxaz rašo:ghost wiska mete? :O:O
what a? Shocked
LAZIO
LAZIO
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 144
Age : 33
Miestas : Shakiai
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

ghost streetball Empty Re: ghost streetball

Rašyti  Niekas Sk. 12 14, 2008 3:00 pm

liuxaz rašo:ghost wiska mete? :O:O

jei parashai tokia nesamone, tai gal paaishkink nors kazhkiek, arba dar geriau - pacituok ish kur toki shuda ishtraukei? ???

parasho kaip koki "traileri" ... pzzzzzzzz....

pritariu Lazio - what a? ;DDDDDDDDDDDD

Niekas
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 266
Miestas : Panevezhys
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

ghost streetball Empty Re: ghost streetball

Rašyti  liuxaz Sk. 12 14, 2008 11:49 pm

nebera nei saito, nei youtube ka meta nors dazniausiai ten kas menesi sededawo po wideo... o saitas tai bbz kokius 2men jau neweikia ;D

liuxaz
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 115
Registration date : 2007-12-06

Atgal į viršų Go down

ghost streetball Empty Re: ghost streetball

Rašyti  LAZIO Pir. 12 15, 2008 11:12 am

liuxaz rašo:nebera nei saito, nei youtube ka meta nors dazniausiai ten kas menesi sededawo po wideo... o saitas tai bbz kokius 2men jau neweikia ;D
o tu kiek video imeti per menesi? Very Happy Very Happy Very Happy kad nera video, ar kad litu ant saito neturi, tai dar nereiskia, kad mete jis viska... Shocked
LAZIO
LAZIO
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 144
Age : 33
Miestas : Shakiai
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

ghost streetball Empty Re: ghost streetball

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 12 1, 2  Next

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume