WANTED 8-21
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje

+14
Endas
halkass
T-Jan
jewelz
eimulis2
ArNi
SpamaZ
jon
LAZIO
TADYLIS_stb_
emmco
Skelling
Klanaz
Niekas
18 posters

Puslapis 12 1, 2  Next

Go down

STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje Empty STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje

Rašyti  Niekas Kv. 01 10, 2008 1:40 am

Nesupratau!!! Shocked ar cia ash nematau, ar ishtrinta youtubeje paskutiniai komentarai prie "Street Resonance" trailerio ????? Nebenorite kalbeti apie tai? Gal ir gerai Wink gyvenkime draugishkai Very Happy bet shi karta negaliu tyleti. Ish karto sakau, kad tai, kas cia bus parashyta yra tik mano nuomone, o ne kazhkoks straipsnis (ish apimties gal ir straipsnis nusimato) ;DDDDDDDD ir dar noriu perspeti, kad ne vieno asmens ar juo labiau komandos nenoriu izheisti, ant kazhko uzhstumti ir pan. Tikiu, kad shi tema atgaivins foruma, nes ne karta kviesiu i shia diskusija isijungti JUS VISUS, gerbiami Lietuvos gatves krepshinio zhaidejai Smile Vis delto nepagalvokite, kad tokia tema uzhvedzhiau vien del forumo lankomumo ar pan. (nors manau nusimato bekrashtes diskusijos) ;DDDDDD Kaip jau minejau, prie musu komandos mixtape'o trailerio youtubej buvo pasirode (o gal vis dar yra?) komentarai, kurie mane gerokai suerzino.
Viskas prasidejo tuo, kad viena panele parashe, jog mes "varom gerai", bet visa sita "streetball'o reikaliuka Lietuvoje pradejo Slam Jam" (citata). Nenuostabu, kad Skelling atrashe, kad jis galvoja kitaip: paminejo, jog Wanted'uose yra kas streetballina dar nuo 2000 metu, kai dar net nebuvo Slam Jam. Tada Klanaz pareishke, kad Skelling ishvedineja teorijas ir kad "vienas zhmogus nieko nereishkia" (nzn ar citata) Very Happy Skelling atsake, kad jis taip pat nemano, jog streetballo pradzhia yra vienas zhmogus ir pridure, kad streetballo Lietuvoje nepradejo nei Slam Jam, nei Wanted 8-21, nei Streetnation, nei jis, nei Klanaz. Pastarasis parashe, jog jis nepradejo, bet "Slam Jam pradejo". Taigi uzhvedzhiau shia tema, kuri bus ne tik apie streetballo pradzhia musu shalyje. Noriu pasakyti, kad esu kategorishkai priesh tiek Klano, tiek Skellingo ishsakytai pozicijai ir pabandysiu irodyti (ar tiesiog parodyti), kad vis delto vienas zhmogus gali daug, pabandysiu kalbeti ne tik apie pradzhia, bet ir apskritai apie dabartine gatves krepshinio situacija Lietuvoje.
Vienas ish pagrindiniu Klano argumentu, kodel Slam Jam yra gatves krepshinio pradzhia Lietuvoje, kaip supratau, yra tai, jog ji yra (buvo) komanda. Vadinasi, visi tie, kurie streetball'ino tuo metu ar net anksciau uzh SJ komanda, negali buti shio zhaidimo pradininkai Lietuvoje, vien del to kad jie tai dare pavieniui ? Ar neskamba absurdishkai? Pazhvelkime i SB istorija pasaulyje, tixliau JAV. Aishku visi zhino Globetrotters, taciau kiek esu skaites shiuolaikinio gatves krepshinio pradininkais minimi ne shi zhonglieriu komanda, o tokie vaikinai kaip Dr J, Manigoult "the Goat" ir kt. Gal ash per mazhai apsiskaites ir pan., gal kazhkur rasho kitaip, tik zhinau, kad niekas nepaneigs, kad apie tuos du minetus ir dar kelis vaikinus esu girdejes tikrai daug (tokios istorijos kaip apie vaikina, kuris gatves kashes aikshteleje nusiimdavo monetas nuo lentos virshaus ir t.t.). Zhinoma, ash musu, lietuviu, net nelyginu su shiom legendom, taciau noriu parodyti, koks visgi yra svarbus net ir VIENAS zhmogus (manau kiekvienas ish minetuju padare nemazha itaka kitiems bei daugelio yra laikomi SB pradininkais).
Jeigu Klanaz turejo omeny, kad SJ yra streetballo pradininkai Lietuvoje ne tik del to, kad buvo komanda, bet ir del to, kad keliavo po Lietuva, kad juos rode per TV ir pan. tada, vadinasi, ish jo puses visishkai nera gerbiamas underground'as. Paimkime mano pavyzdi. Kas skaite musu sajte skilti "APIE MUS", zhino, jog gatves krepshini zhaidzhiu mazhdaug nuo 2000 m. Po triju metu pasirodo pirmoji streetballo komanda Lietuvoje (del ko net nesigincijame). Ir taip isheina, kad vien del to, jog ash, eilinis Panevezhio gatves vaikis, net neturejau galimybes patekti i ta komanda, negalima sakyti, jog buvau vienas ish tu, kurie pradejo shi zhaidima Lietuvoje? Tik todel, kad esu ne ish Vilniaus, Kauno ar Klaipedos? Tik todel, kad nelankiau ten krepshinio mokyklos, kai tuo metu CITUOJU: "vaikinai buvo kruopščiai atrenkami iš kelių šimtų pretendentų" ??? Apskritai kalbant apie pirma suburta komanda uzhtenka pamatyti foto ir suabejoji, ar ish tiesu visi shios komandos nariai buvo GATVES krepshinio zhaidejai. Gal rasite internete, berods delfi.lt, sena straipsni apie pirmaja SJ komanda (bent jau man shikart nepavyko rasti). Zhinau, kad kvaila turbut spresti ish nuotraukos, bet akivaizdu, kad buvo surinkti KREPSHINIO mokyklu aukletiniai, kurie arba geriausiai valdo kamuoli, arba geriausiai deda ish virshaus. Kaune per praleistus kelerius metus prisiklausiau ivairiausiu kalbu, kurias galbut Klanaz paneigs, bet to straipsnio delfyje komentarai viska tik patvirtina (kad nemanytumete, jog remiuosi vien komentarais, ishkart pabrezhiu - veliau pamatysite, kad visu tuo isitikinau pats), jog dauguma buvo surinkti tiesiog geri KREPSHINIO zhaidejai, turintys gera kamuolio valdymo technika, ir vos keletas ish tiesu mokejo tam tikru triuku, freestyle elementu ir juos naudojo zhaisdami gatveje per tikra zhaidima, kaip pvz. ne karta esu girdejes "legendu" apie Ali, kuris darydavo streetballo triukus Kauno gatves krepshinio aikshtelese. Man yra pikta del to, kad ash dar nuo 2001 m. jau muvejau shortus, nusmukusius zhemiau keliu, vaiksciojau po skirtingas Pnv gatves aikshteles, darydavau triukus per tikra zhaidima, ir galejau drasiai save vadinti tikru gatves krepshinio zhaideju, o priesh save matau KREPSHINIO mokyklos atstovus, trumpais shortukais, ish kuriu tuo metu kai kurie gal net nesuvoke, kas yra tas gatves krepshinis, ar galbut net nezhaisdavo gatvese, nekiekvienas ish shiu "kruopsciai atrinktu vaikinu" mokejo triuku ar paprastu freestyle judesiu, ir tik del to, kad jie buvo suburti i komanda, kad buvo rodomi per TV ar pan. jie yra Lietuvos streetballo pradininkai, o tokie kaip ash (kuriu manau ne vienas ir ne du buvo) - NE ??? Tik todel, kad niekas gatves krepshinio zhaideju neieshkojo mazhu miesteliu mazhose gatvese, o rinko didmesciu didzhiosiose krepshinio mokyklu salese, tokie kaip ash negali buti laikomi pradzhia, o SJ - gali ? Smile tada reiketu paklausti, kaip jus suvokiate, kas apskritai tai yra gatves krepshinis? Bet prie shio esminio klausimo prieisime dar veliau Smile
Dabar dar shis tas, ko ne vienas iki shiol nezhinojote (ishskyrus kelis W8-21 sheimos narius). 2003 m. Slam Jam buvo atvyke i Panevezhi. Be abejo, dejimai suzhavejo visus, taciau triukai, zhaidimas vienas priesh kita, kur beveik viskas surezhisuota..... Girtis negrzahu Very Happy bet po ju pasirodymo manishkiai stume mane i aikshte parodyti, kad galiu ir geriau. Ir ish tiesu, vertinant objektyviai, tada nepamaciau nieko naujo, nieko, ko pats nemokeciau, netgi atvirksciai - pasigedau tokiu triuku kaip paprasto slip&slide ir pan. kuriuos mokejau dar gerokai iki to, kai zhiurejau ju pasirodyma, be to, jau tuo metu buvau sukures savo originaliu kamuolio sukimu ant pirshto (ko beveik irgi nemaciau per pasirodyma) bei galu gale dar nezhinodamas, kas yra tas freestyle, jau sugebedavau padaryti 4-5 kad ir paprastus judesius, kurie sudarydavo tam tikra (shiais laikais aishku primityvia) freestyle grandine. Galbut tie, kurie po shio turnyro man sake, jog ash moku daugiau triuku nei visa Slam Jam komanda, ir perdejo ar pagrazhino, bet bent jau tikrai galiu drasiai pasakyti, kad tuo metu nebuvau prastesnis ne uzh viena ish tu baxuru (kalbu aishku ne apie dejimus). Be to, ne be reikalo rashiau, kad prisiklausiau kalbu apie Slam Jam streetballo sugebejimus... Gal per ta pasirodyma atsiskleide ne visi nariai, gal kazhkam nepasiseke ar pan. ir gal ish vieno karto nereiketu spresti, bet tada pats maciau, jog kai kurie vaikinai tiesiog buvo gerai zhaidzhiantys KREPSHINI zhmones, o triuku ne tik per zhaidima, bet apskritai net freestyle'o taip ish kai kuriu ir nesulaukiau (bent jau neteko pamatyti). Pamenu, kai vienas visalaik paprastai suko kamuoli ant pirshto ir mojavo susirinkusiai miniai zhmoniu, prashydamas palaikymo. Daugiau ne vieno "triuko" ish jo taip ir nepamaciau Very Happy Buvau nusivyles. O dabar esu susierzines (visi dabar suprantat del ko), kai matau, kad sako, jog vienas zhmogus yra NIEKAS, o komanda, nesvarbu kokie buvo jos sugebejimai, yra PRADZHIA..

Niekas
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 266
Miestas : Panevezhys
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje Empty Re: STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje

Rašyti  Niekas Kv. 01 10, 2008 1:41 am

Galbut Klanaz laiko tai pradzhia, ne del to, kad ne pavieniai asmenys, o komanda, ne del to, kad pirmieji, kaip ten kazhkur skaiciau, "ishlindo i shviesa", o del to, kad keliavo po Lietuva ir kaip patys sako "populiarino streetballa". Tada jau reiketu grizhti prie to esminio klausimo, kas yra STREETBALL'as ??? Ar suvaidintas zhaidimas, rodomas per Orange Virus turnyrus, gali buti vadinamas streetballu? Nenoriu net girdeti kalbu "koks streetball lygis buvo taip ir loshdavom"! ishvis cia patarimas ateiciai visiems - nezhinodami, kas vyksta, kur nors kitur, uzh jusu kiemo ar miesto ribu, neskelbkite tiesu apie tai, kas vyksta visoje Lietuvoje (iki shiol tikiu, kad Lietuvoje yra balleriu, kuriu mes nezhinome sededami cia ir diskutuodami, kurie viena diena ishlis "i shviesa" ir dar karta irodys tai, ka jau sakiau - negalime spresti pagal save, pagal tai, ka zhinome, ka esame mate Vln, Pnv ar Kns, apie visa Lietuva). Tuo metu dar ir kaip buvo zhaidzhiama su tikrais triukais, priesh tikrus zhaidejus, per tikra zhaidima! Be manes Panevezhyje buvo keletas vaikinu, kurie galejo keliais budais pramesti kamuoli pro klyna varzhovui, permesti per nugara, pataikyti i galva, uzhdeti kamuoli ant varzhovo peties ar galvos ir pan. (zhodzhiu darydavo pacius pagrindinius "AND1 mixtape vol. 3" triukus). Shia vasara buvau maloniai nustebintas, kai atsitiktinai susitikau mazhdaug mano metu vaikina ish Klaipedos, kuris tokiais metais su draugais gatveje per tikra zhaidima darydavo jau nebe tik AND1, bet ir the Notic triukus!!! Exclamation (tik gaila, kad priesh keleta metus viska mete). Tai ne tik dar karta patvirtina, jog mes nezhinome, kas vyxta kitu musu shalies miestu gatves krepshinio aikshtelese, bet ir dar karta irodo, jog tu LT streetballo pradininku buvo ne vienas ir ne du, o vadinti pirmiasiais tuos, kurie buvo susibure i komanda, sakyciau labai "nedraugishka" pavieniu underground'o zhmoniu atzhvilgiu ar ne? (ironija) Very Happy Zhinau, kad dabar jus pagalvojote, kodel LT streetballo pradzhia turetu buti laikomi kazhkokie nezhinomi vaikinukai ish Klaipedos, kurie jau net nebestreetballina. Deretu priminti, kad ish Slam Jam komandos, ishskyrus Klana, taip pat daugiau niekas nebestreetballina (ish pirmosios rinktines turbut tikrai jau kad niekas - tixliai negaliu pasakyti). Vadinas, kriterijus, leidzhiantis skirstyti Lietuvos streetballo pradininkus yra - ar teko laime pakliuti i komanda, kuri vazhinedavo po Lietuva, kuria rode per telika, ar ne... (nesvarbu, kad ish komandos vos vienas iki shiol gyvena shiuo zhaidimu). Kaip jau sakiau, nei mes ish Pnv, nei greiciausiai tie baxurai ish Klaipedos net neturejome galimybes patekti i komanda, kurioje galbut butume galeje ne vien tik paprastai sukti kamuoli ant pirshto ar daryti suvaidintus triukus...
Turbut daugelis nores pakalbeti ir apie itaka. Taip ash pripazhistu, kad keli vaikinai ish Pnv ar Klp ish tiesu turbut negali apkeliauti tiek, kiek tai padare Slam Jam. Taciau kalbant apie itaka, reiketu paklausti, kur tie zhmones, kurie pradejo streetball'inti butent del to, kad pamate Slam Jam? Jei ish tiesu jie yra pradininkai, tai jie turi tureti savo amzhininkus ar ne taip? Jei jie ishpopuliarino shi zhaidima, tai kodel jis tapo populiarus tik tada, kai po tiek metu i dienos shviesa ishlindome mes? Dabar klausimas kiekvienam ish jusu: kuris pradejote savo streetball'o kelia, kai pamatete Slam Jam komanda? Kuriam ish jusu didesne itaka padare Wanted 8-21 komanda (kartu ir jos buve nariai) ? Suprantu, kad cia W8-21 forumas, suprantu, kad dauguma musu draugai ir t.t., bet noriu atviro atsakymo, OBJEKTYVAUS ir TEISINGO atsakymo, be jokiu pataikavimu mums ir pan. Tiesiog parashykite, kaip yra... Manau, tai pades spresti ta klausima (bei atvers daugybe nauju
Mano filosofija paprasta - galite nesutikti - norint suzhinoti, ish kur atsirado tam tikras reishkinys ir kas jo pradininkai, pirmiausia reikia suvokti pati reishkini. Tad priejome dar viena atskira tema - KAS YRA SHIANDIENINIS STREETBALLAS LIETUVOJE? Man tai yra shie zhmones: Skelling, Wirus, Gynte, Poisonous Fungus, Kixas, Jumper, G, Cytra, Blast, Klanaz, Lazio, Hurricane, Liuxaz, Dunkeris, Endas, Donce, Lukas, Ignas, Simas, Shlangs, Delight, Diamond, Arni, Erni, Ilgapirshtis, Lencas, Exize, MG Best, Paulius, Deviliz, Spamaz, Stifler, Dacent, Halkas, T.J., Justekas, Jevelz, Tvink, Valdas, Ernizzz ir kt. (kai pradedi vardinti, tai susimastai, kad gal nera jau taip blogai su tuo gatves krepshiniu Lietuvoje kaip kad mes cia verkshlename susede forumuose). Atsiprashau, kad negaliu ishvardinti visu, be to, ne visus jaunimo nickus pamenu Smile Ish kur shie baxurai atsirado? Manau TIK atsakius i sita klausima galime kalbeti, kas yra Lietuvos gatves krepshinio pradininkai. Taigi Klanai ir Skellingai, kreipiuosi i jus abu Smile Manau, kad vienas zhmogus yra DAUG, ir vieno zhmogaus itaka gali buti milzhinishka Smile Galbut dauguma balleriu, kurie vasara buriuojasi prie Baltojo tilto Vilniuje, kaip ir Arni savo "autobiografijoje" pamirsh pamineti shiuos zhmones, bet ash zhinau, kad be Skelling'o ir Wirus'o dauguma ju ten net nebutu Smile Jaunimo komandos (nemegstu zhodzhio "mazhiuku") buriuojasi prie BT ir mokosi ish shiu dvieju zhmoniu. Tie patys T.N.T dazhnai zhaidzhia kartu su Skelling ir Wirus, tobuleja, mokosi ish ju, ir niekas nepaneigs, kad jei dabar ir butu tokia komanda, ji butu kitokia. O jei Skelling butu nerades gatves krepshinio cd? Nebutu parodes jo Wirusui... Nebutu ne puses tu, kurie dabar renkasi apsmukusiais shortais ir majkemis prie Baltojo tilto. Jeigu Panevezhio rajone Velzhy "G" nebutu kitu uzhkretes streetballo manija, gal musu komandoje nebutu Gyntes. Jei ne jis, gal net nebutu to gausaus burio jaunimo, kurie sparciai mokosi, zhaidzhia, stengiasi, tobuleja, ir kiek zhinau kuria savo gatves krepshinio komandas bei galbut viena diena ishaugs tikrai aukshto lygio zhaidejai. Jei ne keli AND1 mix'u irashai vaizdo kaseteje, gal Blast taip ir nezhinotu, kas tas streetballas, gal Endas su Liuxu, nebutu musu pamate ir dabar nesedetu shiame forume Smile O gal visi jie butu rade streetballa ir be musu? Pvz. Kixas, P.Fungus, Ignas ir kt. dar iki susitinkant mane buvo atrade streetballa, Ilgapirshtis, Spamaz su Stifler dar priesh sutinkant Wirus ir mane Baltojo tilto aikshtelej jau turejo SB igudzhiu, bet kad ir ka visi ishvardinti asmenys besakytu - akivaizdu, jog kazhkokia itaka mes jiems padareme - jie tartum labiau uzhsivede, pradejo tobuleti, keistis, "listi i shviesa", dazhniau lankytis prie BT (minetieji vilnieciai), galu gale yra net kas video susuko, ir viskas nutiko po to, kai susitiko su mumis (Aishku jus vis dar galite skeptishkai sakyti, kad tai sutapimas). Nenoriu jokio dekingumo ar pan., dabar tiesiog kalbame apie vieno ar keliu zhmoniu itaka kitam (-iems). Taip kad cia tik keletas pavyzdzhiu, o ju yra be galo daug (ne vien ish musu puses). Tad ar ish tikruju pavieniai asmenys yra tokie menkaverciai? Jei yra keletas zhmoniu, ish kuriu mokosi dar keletas, o ish tu keleto jau daugiau, ish tu dar daugiau, tai ar tie pirmieji keli zhmones, ish kuriu nusitiese eile zhmoniu, sudaranciu musu shalies STREETBALLA, ishtikruju negali buti laikomi Lietuvos gatves krepshinio pradininkai tik todel, kad nebuvo susibure i komanda? Tik todel kad neturejo salygu keliauti per Lietuva ir rodyti savo sugebejimu? Tik todel, kad ju nerode per TV? Galbut visi mano ishvardinti zhmones streetballo pasauly butu atsirade ir be tu keliu asmenu, taciau kol kas FAKTAS, kad beveik visas LT streetballas, komandos, pavieniai zhaidejai yra ikvepti, ishmokinti, paskatinti pavieniu asmenu. Aishku, jei yra kitaip, tai laukiu jusu komentaru. Apskritai viska parashiau ish savo puses ir gan egoistishkai, nes nezhinau, kas ikvepe Klana, Lazio, Hurricane ir daugeli kitu, nezhinau ju istorijos, bet tikiu ir tikiuosi, kad jie taip pat kazhka ikvepe, sudomino, itrauke i gatves krepshini savo streetball sugebejimais. Nepritariu Klano ir Skellingo pasakymams "ne ash pradejau". Yra dar vienas LT streetball pradzhios suvokimas. Manau, kad LT streetballe VIS DAR sauletekis Very Happy ir ta pradzhia vis dar tesiasi. Mes gincyjames, kas pirmasis pradejo, nors ish tikruju dabar ir yra ta pradzhia. Tik dabar gatves krepshinis tapo populeresnis, negu bet kada anksciau, tik dabar gausiai pradejo kurtis komandos ir pan. Juk kitoms kartoms mes visi, net ir jaunieji shiu dienu balleriai, busime kaip pradininkai Smile
Apibendrinus viska, manau teisingiauusia butu prieiti tokia ishvada: "Niekas tiksliai negali pasakyti kada Lietuvoje atsirado gatvės krepšinis" (citata ish krepsinis.net). BUTENT. Niekas negali pasakyti ;DDDD Negaliu pasakyti, kada, kur, kas pradejo shi zhaidima Lietuvoje (ne vienas ish jusu taip pat turbut negaletu to pasakyti), bet kartu zhinau, kad pavieniai asmenys labai daug prisidejo prie to, ka mes turime shiandien, galu gale, kaip ir minejau pabaigoje, mes visi esame pradininkai, nes dar dabar vis dar tesiasi LT streetballo pradzhia (patys pagalvokite - oficialiai dar neturime ne vieno nacionalinio mixtape!). Tiesa, tuoj pasirodys Slam Jam mixtape (reklama) Very Happy , ir tik del to, ka ten pamaciau, del tu triuku, kurie buvo nesuvaidinti, del ispudingu dejimu, del tikru turnyru, kuriuose dalyvavote pastaraisias metais, bei del pagarbos kai kuriems komandos nariams pripazhistu, kad jie tikrai gali vadintis VIENI ISH LT streetballo pradininku. O tixliau, reiketu sakyti, jog kai kurie jos nariai tikrai gali buti vadinami vieni ish pirmuju Lietuvoje, kurie pradejo zhaisti shi zhaidima. Man nepatiko Klano tartum faktas konstatuojamas toks sakinys "Slam Jam pradejo" - atrodo jie vieninteliai ir tashkas (apie sumenkinama pavieniu zhmoniu itaka gal nebepradesiu?). Nuskambejo gan arogantishkai. Jei butu pasakyta VIENI, ish tu, kurie pradejo (nors nepritariu, kad visi SJ nariai nusipelne tokiu zhodzhiu), butu kitas reikalas. O susierzinau labiausiai del to, kad visa tai buvo parashyta i musu trailerio komentarus. Dabar klausimas tau, Klanai Wink Kaip reaguotum, jei prie Fight Team turo filmuku youtubeje pradeciau komentuoti, kad mes (pavieniai Lietuvos asmenys) pradejome "SB reikaliuka Lietuvoje" ? Very Happy Very Happy Arba sakykim Skelling prie kokio Slam Jam video ish oro parashytu komentara: "Ash nepradejau. Wyte pradejo" kaip koki fakta, kad ash vienas pradejau streetballa in LT, anksciau uzh SJ ir t.t. ;DDDDDDDDDDD neskambetu absurdishkai? O jei parashyciau, kad nixuja tais laikais nebuvo toks prastas SB lygis, kad be vaidinimo nepadarytume tikru triuku per tikra zhaidima? (kaip kad maciau komentara prie kazhkurio mix'o) Manau pasirodytu labai nemandagu ir nedraugishka ish mano puses ar ne? Todel, kai perskaiciau tuos komentarus norejau pakalbeti su tawimi. Kaip supratau ish bendravimo - viskas lyg ir gerai, atrodo, kad visai nenorejai uzhstumti ir nelaikai jokio pykcio ar pan. (kaip galbut ish nedraugishko judvieju su Skellingo pokalbio youtubes komentaruose pasirode). Vis dar tikiuosi pakalbeti shia tema, nes pastebejau jos vengi Smile Ir kaip sakiau, jei mes pradetume prie jusu video taip rashineti, ar neatrodytu kaip stumimas ir kabinejimasis prie jusu? Be to, pritariu Skellingui, kad jis uzhsipuole ta vargshe mergaite ;DD Jei pvz kam patinka Wanted 8-21, tai jus mums ir rashykit po traileriu ar Skellingo freestyle'u, jog patinka Wanted ;DDDD o NE eikit i Slam Jam video komentarus ir rashykit, jog Wanted varo geriau ir pan, nes cia jau gaunasi stumimas (kaip ir ta mergaite, kuria, Klanai, bandei ginti, sustume ant musu). Nemanau, kad Skelling ten ishvedinejo kokias teorijas, tikiuosi neapkaltinsi manes po viso sito gausaus mano nuomones ishsakymo teoriju ishvedinejimu? Smile rashiau sita shuda lygiai 8 valandas ;DDDDD Viska ramiai apgalvodamas, apsvarstydamas vos ne kiekviena zhodi ir net taisydamas klaidas Very Happy Taip kad tikiuosi, jog ne vienas neisizheide, tikiuosi ne vienas skaitydamas neuzhmigo ;DDDDDDDD ir tikiuosi ish jusu visu idomios diskusijos Smile DEKUI UZH JUSU DEMESI ir KANTRYBE Rolling Eyes ;DDDDDD

P.S. Klanai, vis dar tikiuosi, kad pakviesi mane i "Till The End" mixtape'o pristatyma. Sakiau, kad nepaliksiu sitos temos ir parashysiu, juk zhinai mane (wyte) ;DDDDDDDDDDDD

P.P.S. o dabar einu miegoti ;DDDD

pz nesutilpo i viena posta........ ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Niekas
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 266
Miestas : Panevezhys
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje Empty Re: STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje

Rašyti  Klanaz Kv. 01 10, 2008 10:26 am

Db negaliu tau parashyt visko kaip kas, kur nepritariu ir pns (o lb daug kur). Galbut greiciau galima visur rast kompromisa o ne vazhiavima i viena puse Smile Dar nepatiko kad bandei daug kur analizuot ka ash galvoju ir vest hipotezes visokias, vien tam kad po to galetum paprieshtaraut. Ash ant dienu atrashysiu (pats ten ruosheisi lb ilgai Very Happy), nes db negaliu tikrai.

p.s. Ash tos temos su tavim shneket nevengiau Very Happy ash tik nenorejau itakot tavo shito posto. Norejau kad paslystum po to butu del ko irodyt kitaip Smile juk tu daug ko nezhinai, ash nezhinau ish tavo puses. Bet vietom negrazhiai parashei ant Slam Jam.

p.s. zhinai jei mes neusitiktume ir neprikolintume kaip visada tai buciau shita suprates kaip dideli stumima. Nu bet kaip suprantu taip nera. O jei ka tai zhinau kur gyveni :DDD o tu tai nezhinai kur ash gyvenu Very Happy (wyte) (e)

Zhodis!

Klanaz
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 110
Registration date : 2007-12-24

Atgal į viršų Go down

STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje Empty Re: STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje

Rašyti  Skelling Kv. 01 10, 2008 11:02 am

Na pasakysiu trumpai savo nuomone, nes nepajegsiu ilgai rashyt bo akys merkias ir siaip... Smile Apie streetballo pradzia Lietuvoje, jau anksciau buvau sakes, kad nelaikau kad pradzia dave nei Slam Jam, nei Wanted 8-21 nei kazkas kitas. O Klanaz teige kad i Lietuva streetballa ineshe butent Slam Jam. Tokia nuomone man juokinga Smile Ir su Wyte galiu sutikti, kad tai yra undergroundo sioks toks nuvertinimas. Gerai pagalvojes pastebejau, kad is tiesu pradzia vis dar yra ir kad mes esame toks pradzios dalis, mes dar keliame streetballa i dienos shviesa, turim savo pasiekeju, kai kurie is musu esame individualiai pradzia jauniesiems. Jei jaunelis koks mokosi is Wytes ir ji laiko savo autoritetu tai reishkia Wyte ji ikvepe ir jis jam yra pradzia, tas pats su Klanu, manim ir kitais... Dabar pradedantis jaunimelis ypac ziuri ne i and1 kokius o i lietuvius. Streetballu uzkreciame butent mes - visi. Del tu ishvedziojimu kad Slam Jam ivede streetball i Lietuva tai manau cia absurdas yra, taip jie buvo pirmoji komanda, kuria rode per TV, ar kuri dare pasirodymus, bet zmones ateidavo tik pasiziureti ir ar jie ishkele streetball'a? Nieko nekeliu i virshu ar stumiu, tik matau kaip Slam Jam'ai yra pervertinami ir dar laikomi TAIS KURIE PRADEJO STREETBALLA LIETUVOJE Smile Garantuoju, kad atsirasdavo zmoniu, kurie pamatydavo, uzsikresdavo, bet nemanau kad ju daug. Kai "karaliavo" Slam Jamai dristu paklausti - kiek atsirado gatves krepsinio komandu Lietuvoje? Ant kiek ishpopuliarejo streetballas? Smile Manau net nereiktu lyginti su rezultatu kuris akivaizdziai matos atsiradus Wanted 8-21. Kreive shoka i virshu, atsiranda gyvas velnias komandu, jaunu, kurie gal bus streetballo legendomis, o gal ir ne Smile Masinis susidomejimas, kas prie baltojo darydavos? mmmm.... nostalgija, kai susirenka gal 20 zmoniu, besimokanciu is tawes, ir ziuri kaip zaidi, bando atkartoti, palaiko Smile nuostabus jausmas zinant, kad jau esi prisidejes ir labai nemazai. Kad esi pradzia jiems. Jeigu ir butu galima teigti kad Slam Jam "ineshe" streetball'a i Lietuva, tai be jokiu abejoniu mes tai ishkelem. Jus pasejot, mes ishauginom.
Del vieno zmogaus itakos. Taip, ji gali buti milzinishka. Vienas zmogus gali suteikt kita spalva, gali be abejones darbais tai ishpopuliarinti, tiek undergrounde, tiek ant scenos ar kokiuose renginiuose. O pavieniai asmenys tikrai judejo undergrounde... peace, dar daug ka norejau pasakyt, bet jau vapshe outas man Very Happy
Skelling
Skelling
Admin

Pranešimų skaičius : 348
Age : 35
Miestas : Vilnius
Registration date : 2007-12-04

http://www.wanted8-21.too.lt

Atgal į viršų Go down

STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje Empty Re: STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje

Rašyti  emmco Kv. 01 10, 2008 1:33 pm

nu jo tu ce pirstus biski pamiklinai... Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

emmco
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 5
Registration date : 2008-01-10

Atgal į viršų Go down

STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje Empty Re: STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje

Rašyti  TADYLIS_stb_ Pen. 01 11, 2008 11:04 am

Nu man tai streeball'o itaka labiau padare Wanted 8-21 tiksliau "G" Cytra Gynte nes tuo metu net nezinojau tokiu kaip slam jam komandos net tokio zodzio streetball negirdejau. Smile todel ir manau kad lietuvoje stb pradzia padare Wanted 8-21 Smile
TADYLIS_stb_
TADYLIS_stb_
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 13
Registration date : 2007-12-05

Atgal į viršų Go down

STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje Empty Re: STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje

Rašyti  emmco Pen. 01 11, 2008 12:06 pm

Jo pritariu WANTED yra stb pradininkai siap as ir nesu girdejas apie slam jam komanda... Laughing Exclamation affraid

emmco
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 5
Registration date : 2008-01-10

Atgal į viršų Go down

STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje Empty Re: STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje

Rašyti  LAZIO Pen. 01 11, 2008 1:46 pm

TADYLIS_stb_ rašo:Nu man tai streeball'o itaka labiau padare Wanted 8-21 tiksliau "G" Cytra Gynte nes tuo metu net nezinojau tokiu kaip slam jam komandos net tokio zodzio streetball negirdejau. Smile todel ir manau kad lietuvoje stb pradzia padare Wanted 8-21 Smile

kiek taw metu tada? Smile TAU pradzia buwo tie waikinai is Pnw, is Wanted 8-21... bet ar jie sb pradzia LIETUVOJE? lb gerai pagalwok ka parasej Very Happy ar tu esi wisa lietuwa? kas buwo man pradzia... o gi mergina paklause ar zaidziu sb??? sakaw wtf? sako dime55.ru Very Happy nuwaraw zr Papo, Pepper, T-Mill frystailus wa taip wa Shocked ant pirsto klasiokas jaw pries tai biski pamokino sukt kamuoli, bet wa kas yra streetballas pamaciau butent tada... paskuj Klanaz Freestyle vol.3, Tommy Baker ten kazkokie seni freestyle'ai ir t.t. cia buwo MANO pradzia Smile LAZIO freestyle vol.1 kas matet? freestyle vol.2 kas matet? galit palygint? to suolio trbt nebutu, jej galbut net ir nepadrasinimas ar paskatinimas wieno zmogaus Smile konkreciai dekoju Skellingui, atsimeni gal dar ka mes ten snekejom? ;DDD wis gi one.lt nera jaw taip blogai Very Happy nu bet ne apie tai kalbam.. ka noriu pasakyt... wienas zmogus gali daug, manau njekas nezinom, njekada ir nesuzinosim kas istikruju pradejo zaist si zaidima Lietuwoje.. sakyti kad pradininkai wieni ar kiti, del to gincytis gal ir nereikia, nes galbut kazkas zaide dar anksciau ir uz jus, tik jus njekada ju nematet ir jaw nepamatysit. as pats negaliu sakyt kad esu pirmas zaidziantis sb Sakiuose... nes to as to nzn.. taip kajp kad buwo cia nesenai.. zr losia per trefke kase ten is sporto mokyklos tokie ciuwai, ir wienas besiwarinedamas maike numowe gynejui Shocked nu jis wyresnis uzh mane, gal jis lose anksciau, tik as to nezinojaw, gal jaw nebezaidzia, nes njekas kitas tam kaime nezaide... nu ne tai cia swarbiausia. swarbiausia kad njekad WISKO nezinai, net kas tawo kieme dedasi.. juo labiau kas anksciau cia buwo Smile tad tiesiog be rejkalo nesigincykime, o darykime ir toliau ka darome, gal kada nors jaw njekas nesistebes, kad lauko aikstelese zaidzia waikinai su sortais zemiau keliu ir wisi zinos, kas yra tas GATVES KREPSINIS, o kas yra orange virus... Very Happy \/
LAZIO
LAZIO
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 144
Age : 33
Miestas : Shakiai
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje Empty Re: STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje

Rašyti  LAZIO Pen. 01 11, 2008 1:58 pm

emmco rašo:Jo pritariu WANTED yra stb pradininkai siap as ir nesu girdejas apie slam jam komanda... Laughing Exclamation affraid

tai cia jaw tawo bedos kad nesi girdejas Smile bet jej jaw nesi girdejas, tai trbt geriausia butu patylet... rasot cia jus zaidziantys po kelis menesius i tokia tema, kur kalbama apie tai, apie tokius laikus, kaj jus gal net kamuolio dar nepakeldawot...
LAZIO
LAZIO
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 144
Age : 33
Miestas : Shakiai
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje Empty Re: STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje

Rašyti  jon Št. 01 12, 2008 3:28 am

As streetball'a pirma karta pamaciau ,ir realiai supratau ,kad tai yra streetball'as ,budamas 6kl(pries 4m) per orange virus turnyra... pamenu dar truputeli ,kas ten buvo , pvz vienas vyrukas dare bairius itin ispudingus (visi reke ooooo Very Happy )ir poto dar imete is kokiu 8m toki grazu... manau tada pirma karta pamaciau streetball. Ismokau keleta bairiuku is ten na nelabai ispudingu bet... dar tada neskaiciau saves balleriu ,nes nemaciau nei tarp koju prametimo ,nei isvis pacio zaidimo ,kuris man buvo ir yra aktuoliausias dalykas streetball'e. Zaidima pamaciau budamas 7kl. raudondvario mokyklos saleje ,kuria mano pazistami nomavos. Maciau kaip toks tevas baxuriukas centra tvarke ,vaizdas buvo tikrai grazus ,nors jie neilgai zaide. Tuo metu as dar mokinausi kases pagrindus- kamuolio valdyma ir pan... pas draugelius dar buvau mates kaip juodukai zaidzia bet tik viena k.O 8 kllaseje ziema ,sirgau. ir narsiau intike ieskodamas "street basketball" ir suradau and1 filmuka melbourne'e... tai buvo mano lemtingas video: muzika, ispudingi bairiai ir bendras gatves stiliaus zavesys. Narsiau toliau siunciausi daug visokiu filmuku: dime55, and1, notic ,ir bairius pagrindinius ismokau labai greitai gal per men sukt ant pirsto ir ant ranku ridenti, driblingo nauju judesiuku...treniruoteje zaisdamas kase padariau savo pirma bairi kuris pasiseke itin gerai...jis buvo taip pat is to melburno and1 video.. mokinausi bairius kartu su savo buvusiu klasioku (veliau dar vienas prisijunge (simas))buvau mates beveik visus vakaru pgr ballerius dime55 notic ypa and1 ir dar daug visko . Itin domejausi professor'iumi ,galima sakyti vagiau jo stiliu ir judesius ,nors, ju daug ir neturejo... zinojau dar daug kitu bairiu ,kuriuos naudojau zaidime... Tai buvo sioks toks mano streetball'as!!!!! kol i kjg(kauno jezuitu gimnazija) atvare Wyte, tada turejau galimybe su juo pazaisti (pirma karta su streetball'eriu)... galima sakyti jis mane ikvepe dar rimciau i tai paziureti... padejo tobuleti... pasirinkti stiliu ir t.t. kuri vis dar puoseleju... Uz tai esu labai Jam dekingas !!!

Is savo pasakojimo galiu isvesti viena dalyka... Slam jam rode streetball'a ,o Wyte ji gamino ,gamina ir panasu ,kad gamins toliau Wink
Pritariu ,kad streetball'o pradzia vis dar vyksta ,jis vis dar vystosi musu Lietuvoj...

nu i vooo!! lyg ir isreziau viska Cool
jon
jon
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 102
Age : 33
Miestas : kaunas...
Registration date : 2007-12-16

Atgal į viršų Go down

STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje Empty Re: STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje

Rašyti  TADYLIS_stb_ Št. 01 12, 2008 11:05 am

kiek taw metu tada? Smile TAU pradzia buwo tie waikinai is Pnw, is Wanted 8-21... bet ar jie sb pradzia LIETUVOJE? lb gerai pagalwok ka parasej Very Happy ar tu esi wisa lietuwa?

Tigi ash negaliu atsakyti uz wisa pasauli tigi ir sakau kad ASH manau pradzia padare W8-21 nes man jie parode kas tai yra...beto man jau 15...
TADYLIS_stb_
TADYLIS_stb_
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 13
Registration date : 2007-12-05

Atgal į viršų Go down

STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje Empty Re: STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje

Rašyti  LAZIO Št. 01 12, 2008 12:52 pm

TADYLIS_stb_ rašo:
kiek taw metu tada? Smile TAU pradzia buwo tie waikinai is Pnw, is Wanted 8-21... bet ar jie sb pradzia LIETUVOJE? lb gerai pagalwok ka parasej Very Happy ar tu esi wisa lietuwa?

Tigi ash negaliu atsakyti uz wisa pasauli tigi ir sakau kad ASH manau pradzia padare W8-21 nes man jie parode kas tai yra...beto man jau 15...

cia kalbam ne kas taw padare pradzia, o kas lietuwoje padare pradzia Smile del to kad taw padare pradzia, tai tu manai, tai yra pradzia wisoj lietuwoj? tai gal ta mergina, kuri manes paklause ar zaidziu sb irgi padare pradzia sb lietuwoje? man ji irgi parode kas tai yra Smile
LAZIO
LAZIO
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 144
Age : 33
Miestas : Shakiai
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje Empty Re: STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje

Rašyti  TADYLIS_stb_ Št. 01 12, 2008 1:39 pm

TADYLIS_stb_ rašo:

kiek taw metu tada? Smile TAU pradzia buwo tie waikinai is Pnw, is Wanted 8-21... bet ar jie sb pradzia LIETUVOJE? lb gerai pagalwok ka parasej Very Happy ar tu esi wisa lietuwa?



Tigi ash negaliu atsakyti uz wisa pasauli tigi ir sakau kad ASH manau pradzia padare W8-21 nes man jie parode kas tai yra...beto man jau 15...



cia kalbam ne kas taw padare pradzia, o kas lietuwoje padare pradzia Smile del to kad taw padare pradzia, tai tu manai, tai yra pradzia wisoj lietuwoj? tai gal ta mergina, kuri manes paklause ar zaidziu sb irgi padare pradzia sb lietuwoje? man ji irgi parode kas tai yra Smile

Wiska dbr supradau dekui tau..kad paaiskinai... Very Happy Basketball
TADYLIS_stb_
TADYLIS_stb_
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 13
Registration date : 2007-12-05

Atgal į viršų Go down

STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje Empty Re: STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje

Rašyti  LAZIO Sk. 01 13, 2008 5:33 am

TADYLIS_stb_ rašo:
TADYLIS_stb_ rašo:

kiek taw metu tada? Smile TAU pradzia buwo tie waikinai is Pnw, is Wanted 8-21... bet ar jie sb pradzia LIETUVOJE? lb gerai pagalwok ka parasej Very Happy ar tu esi wisa lietuwa?



Tigi ash negaliu atsakyti uz wisa pasauli tigi ir sakau kad ASH manau pradzia padare W8-21 nes man jie parode kas tai yra...beto man jau 15...



cia kalbam ne kas taw padare pradzia, o kas lietuwoje padare pradzia Smile del to kad taw padare pradzia, tai tu manai, tai yra pradzia wisoj lietuwoj? tai gal ta mergina, kuri manes paklause ar zaidziu sb irgi padare pradzia sb lietuwoje? man ji irgi parode kas tai yra Smile

Wiska dbr supradau dekui tau..kad paaiskinai... Very Happy Basketball

wisad prasom Very Happy Basketball Cool
LAZIO
LAZIO
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 144
Age : 33
Miestas : Shakiai
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje Empty Re: STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje

Rašyti  SpamaZ Sk. 01 13, 2008 11:21 am

Spamaz in the building Twisted Evil
Nelaikau streetball pradininkais in LT nei Wanted , nei Slam Jam. Apie sias komandas as wabsce nebuwau girdejes iki last pawasario Shocked anksciau ziurejau dime, and1 , bei notic. and1 buwo mano ikwepeja.
Nebuwau wisishkas undergroundas, nes zaidziau puse ant puses Smile turiu omeny ne wien prikolinau, dazniau i kasi mesdawau, nes wietine xebra wisalaik stume ,,koki cia suda mali? dwiguby , auksciau peties ir pan...'' Very Happy weliau isejo pat da rock mixtapeas kuris man wabsce stoga nurowe ir paneriau stacia galwa i sb karalyste bom pawasario gale (o gal pradzioj Very Happy) apkreciau Stifleri a.k.a buchary Very Happy sb manija. Later kartu nuwarem prie sb palost kasio. wos prieidamas prie tilto pamaciau ten bezaidzianti ir pro kazkokio baxuro klyna lendanti Wyte Very Happy (aisku jo tada nepazinojau). nedrisau prieit, nes wietines xebros aplink ji daxuja sukiojos LMFAO:D zodziu ,kai as ruosiausi namo jau walint jis prie manes priejo mes susipazinom ir as laukiau next musu susitikimo ,kad paziuret sawo skillsus pries ji Question
weliau wel su Stifleriu nuwarem prie BT ir pamatem Wirus & Skelling:) Skellingas pasiule sulosti, as kaip wisad IN Very Happy zodziu as manau pasirodziau neprastai (nzn kaip jis mano), as jam padariau triuku, jis man... Wirus wisiskai uzmuse Stifleri (kas be ko jug Stifleris lose sb tik kokius 2 menesius). nuo to laiko as dar labiau susidomejau sb del sportinio intereso, kad uzmusti wisus priesininkus (uzmusti tarmiskai cia:D).
weliau isleidau sawo mixa. maciau klaidas-tobulejau. susitikau su Wyte, jis po gero baduno ,taigi nebuwo geriausioj formoj, nors kelis kartus mane neblogai pagawo affraid.weliau as su Stifleriu irgi po gero baduno zaidem pries No Sight. si komanda manes wabsce nestebina (na nebent Lazio freestyle Cool) jeigu klanaz wienas is pirmuju balleriu, tai kur jo triukai? man ant tu tasku pries kamera wabsce px. manau buciau ji isdures milijona kartu (wos po kelias atakas tik turejom). ps Klanai as cia nestumiu ant tawes;) kada nors wiswien normaliai sulosim....
db , kai ziema uz lango as losiu kasi tik karta per sawaite Sad auginu pilwa gerdamas alu, o sawaitgaliais ir per swentes wodke , tusinu su waniuckem ir losiu xboxa Very Happy lmao.... laukiu nesulaukdamas pawasario sunny , kai wel uzsikresiu sia nepagydoma sb liga...... Basketball peace

SpamaZ
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 1
Registration date : 2007-12-12

Atgal į viršų Go down

STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje Empty Re: STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje

Rašyti  ArNi Pir. 01 14, 2008 6:33 am

Nu ash taj uzhsikreciau nuo Lenco ;D,tuo metu nezinojau nei Slam Jam nei Wanted(kuriu dar nebuvo Smile)
,zinojau tik kadaise gyvavusia Streetnation ;D,norejau i ja patekt,labai treniravausi.
2006m.birzelio 13d.vyko Labas Extreme Jam prie Baltojo tilto,tada as pirma karta pamaciau Skelling'a..
Kas mane labiausiai ikvepe tai jis,pamaciau kajp jis ta kamuoly sukineja,apipisineja visus ish eiles,bbz ka ten dar daro ;DDD.
Po to sykio dar pora kartu susitikom,na ir treniravomes kazkiek kartu.Vasaros gale Streetnation padare turnyra prie BT.
Va tada pamaciau koks yra komandinis,vieningas Streetball'as,pamaciau Wanted 8-21,visi buvo su vienodom maikem,prisiktshorciai ;DDD,jautesi niggerishka atmosfera ;DDD.Freestylinau sau vienas,ir kazkaip Wyte mane pastebejo,nemaniau kad Wanted bus tokie draugishki ;D.Susibendravom su Wyte,klausia koks tavo aka?As tada taip ir neturejau to aka,sakau Marius ;DDD.Veliau atsiminiau savo sena taga,ir prisiklijavo taip ;].Dabar pagalvoju,nebuciau ash priejes prie Cytros,nebuciau jam pasiules 1x1,tikriausiai ir nebuciau igaves to pasitikejimo.;]
ArNi
ArNi
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 55
Age : 32
Miestas : Vilnius
Registration date : 2007-12-05

Atgal į viršų Go down

STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje Empty Re: STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje

Rašyti  eimulis2 Št. 01 19, 2008 7:27 am

Kai buvau jaunas variau fintus ir gerai zinojau slemjamus.
ant fintu jie buvo prastesni nei dabar jus.
sortai trumpoki buvo nes audimas tokius pakiso.
kai kurie buvo "endvonai" kai kurie "tik" krepsinio mokyklu aukletiniai
o kas pradininkai: ar komandos ar pavieniai frajeriai tai cia poziurio reikalas,
shima gerai zinojau,gerai vare ir kasi ir fintus...siusdavo jis naxui visus savo trenerius...o dabar pats treniruoja vaikus:)

eimulis2
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 1
Registration date : 2008-01-19

Atgal į viršų Go down

STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje Empty Re: STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje

Rašyti  jewelz Antr. 02 19, 2008 2:04 pm

eimulis2 rašo:Kai buvau jaunas variau fintus ir gerai zinojau slemjamus...

kai buvai jaunas? Very Happy tai kiek metu jau turi, seni? Wink Smile

jewelz
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 30
Miestas : Vilnius
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje Empty Re: STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje

Rašyti  T-Jan Sk. 02 24, 2008 5:05 am

.


Paskutinį kartą redagavo T-Jan (..T.J..), Tr. 05 28, 2008 11:35 am. Redaguota 2 kartus(ų)
T-Jan
T-Jan
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 49
Age : 31
Miestas : Panevezys
Registration date : 2008-02-24

Atgal į viršų Go down

STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje Empty Re: STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje

Rašyti  Niekas Pir. 02 25, 2008 3:34 pm

kaip matau dauguma parashe sawo Sb pradzhios istorijas Very Happy aishku buvo idomu ishgirsti kam kas padare itaka predeti shi Zhaidima Smile dekui visiems uzh nuomones ;] gaila, kad i diskusija isitrauke ne tiek jau daug zhmoniu.. Tikejausi visu LT balleriu komentaru, o nesulaukiau net puses. Idomus buvo Eimulio komentaras ;] apie ta pati Shima butu ishgirsti lb idomu Exclamation be to, Klano versija ishgirsti butu taip pat idomu Smile apie Ali ir visus kitus. vis dar laukiu ishgirsti tai, del ko Slam Jam galime vadinti SB pradininkais Smile be to, ash to neneigiu, ash ta pripazhinau, kad SJ - vieni ish pradininku. Bei taip pat idomu ishgirsti, kodel tie pavieniai asmenys tokie kaip ash negali buti laikomi SB pradininkais.. :]

Niekas
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 266
Miestas : Panevezhys
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje Empty Re: STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje

Rašyti  T-Jan Pir. 02 25, 2008 10:48 pm

.


Paskutinį kartą redagavo T-Jan (..T.J..), Tr. 05 28, 2008 11:36 am. Redaguota 2 kartus(ų)
T-Jan
T-Jan
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 49
Age : 31
Miestas : Panevezys
Registration date : 2008-02-24

Atgal į viršų Go down

STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje Empty Re: STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje

Rašyti  halkass Antr. 02 26, 2008 7:35 am

na as apie gatves krepsinio pradzia beveik nk nezinau bet apie isvis gatves krepsinio pradinika tai siek tiek zinau Very Happy Very Happy Smile ir beje man didizausia itaka padare Wyte nes iki tol maciau ballinant kitus bet jie manes nepatrauke Smile wyte pamates tuo susidomejau ir iki siol duomuosi ir stengiuosi Wyte dekuj uz parodita mylimiausa dalyka Wink Smile nes iki tol as kaip ir TJAN slampinedavau po kiemus Smile

halkass
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 18
Age : 31
Miestas : panevezio
Registration date : 2007-12-22

Atgal į viršų Go down

STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje Empty Re: STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje

Rašyti  ArNi Antr. 02 26, 2008 9:13 am

halkass rašo:na as apie gatves krepsinio pradzia beveik nk nezinau bet apie isvis gatves krepsinio pradinika tai siek tiek zinau Very Happy Very Happy Smile ir beje man didizausia itaka padare Wyte nes iki tol maciau ballinant kitus bet jie manes nepatrauke Smile wyte pamates tuo susidomejau ir iki siol duomuosi ir stengiuosi Wyte dekuj uz parodita mylimiausa dalyka Wink Smile nes iki tol as kaip ir TJAN slampinedavau po kiemus Smile
Jeigu Wyte tave patrauke tj tu teisingas pydaras ;DDD
ArNi
ArNi
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 55
Age : 32
Miestas : Vilnius
Registration date : 2007-12-05

Atgal į viršų Go down

STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje Empty Re: STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje

Rašyti  T-Jan Antr. 02 26, 2008 9:15 am

Very Happy Smile
T-Jan
T-Jan
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 49
Age : 31
Miestas : Panevezys
Registration date : 2008-02-24

Atgal į viršų Go down

STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje Empty Re: STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje

Rašyti  Niekas Antr. 02 26, 2008 9:50 am

ne nu pz Arni axujel Evil or Very Mad afro ;DDDDDD jauciu reikes atskira tema daryti off topic'e "PYDARIZMAI" Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Halkai, dekui uzh ivertinima, dzhiaugiuosi matydamas tawe isimylejusi sita Zhaidima I love you bounce Smile bet dar karta sakau: nera vieno pradininko, kuris pradejo.. to pasakyti neimanoma Wink ash net sawo Pnv rajone nebuvau pirmas balleris. kas skaite "apie mus", tas girdejo apie Traktoriu, kuris dare gan primityvius, bet tais laikais tikrai ispudingus show elementus krepshinyje ir tai, manau, galima vadinti streetball'u.. isivaizduojate? Panevezhyje kazhkur 1997 metais !!!! affraid Exclamation Exclamation Exclamation vis dar laukiu kitu nuomones ir intensyvesnes diskusijos ;]

P.S. Arni, o T.N.T cia tik tu sudarai? ar yra ir daugiau balleriu? nes kol kas be taves ne vieno ju cia nematau ;]

Niekas
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 266
Miestas : Panevezhys
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje Empty Re: STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 12 1, 2  Next

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume