WANTED 8-21
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

freestyle beatl'ai

+7
Niekas
iLgapirstis
LAZIO
Skelling
yugghy
Popeye
jon
11 posters

Puslapis 44 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Ar dalyvautumete tokiame "beatl'e"?

freestyle beatl'ai - Page 4 Vote_lcap31%freestyle beatl'ai - Page 4 Vote_rcap 31% 
[ 4 ]
freestyle beatl'ai - Page 4 Vote_lcap15%freestyle beatl'ai - Page 4 Vote_rcap 15% 
[ 2 ]
freestyle beatl'ai - Page 4 Vote_lcap0%freestyle beatl'ai - Page 4 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
freestyle beatl'ai - Page 4 Vote_lcap54%freestyle beatl'ai - Page 4 Vote_rcap 54% 
[ 7 ]
freestyle beatl'ai - Page 4 Vote_lcap0%freestyle beatl'ai - Page 4 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Iš viso balsų : 13
 
 

freestyle beatl'ai - Page 4 Empty Re: freestyle beatl'ai

Rašyti  Niekas Tr. 02 25, 2009 12:42 pm

Skelling rašo:
liuxaz rašo:
Niekas rašo: kai i mane kreipiesi vardu, turetum suprasti, kad visi cia forume gali ishgirsti ir tavaji ;DDDDDD
tau pyze ;DDDDDDDDDDDDDD
daugiau nieko nenori pasakyt ar tingi rashyt? Smile geek scratch Very Happy

pakalbejom mes snd ;] uzhtenka cia pildyti forumiuka ;DDDDDDDD

Niekas
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 266
Miestas : Panevezhys
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

freestyle beatl'ai - Page 4 Empty Re: freestyle beatl'ai

Rašyti  Niekas Kv. 02 26, 2009 4:30 am

jon rašo:kodel tu sakai, kad cia del isgarsejimo... man asmeniskai truksta kazkokiu renginiu sio pobudzio... kirba noras dalyvaut kazkur ... o tu taip aiskiai uzstumi kad cia maziuku garbetrosku svaiciojimai... ... ... tau gal po ilgos pertraukos uztenka vien ir i aikstele nueiti ,bet kaikuriem reikia ir kazko daugiau, papildyti rutina!

o tau paciam ne vaikishkai skamba "papildyti rutina"? Smile Kai ash surashiau visa "litanija" minusu/trukumu, kuriuos matau tokiame dalyke, tu tiesiog sugebi parashyti, kad tau nera kas veikt ir nori praskaidrint rutina? ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ash neishgirdau nei ish taves, nei ish yugghio ne vieno normalaus argumento, kodel verta daryti ta jusu online battle, be to, kad tai yra jusu asmenine uzhgaida [ka tu dar karta patvirtinai ir shiame savo poste] Very Happy tai galbut del to man ir susidaro ispudis, jog visa tai tera "maziuku garbetrosku svaiciojimai" (cia, beje, tavo zhodzhiai - ne mano Wink)

Kad nori veiklos cia lb gerai - va, kaip sake Skellingas, suorganizuok koki SB renginuka, turesi tos veiklos, man rodos, per akis Very Happy

Niekas
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 266
Miestas : Panevezhys
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

freestyle beatl'ai - Page 4 Empty Re: freestyle beatl'ai

Rašyti  jon Kv. 02 26, 2009 12:18 pm

Nu nzn kaip tu supratai ka as cia pasakiau... gi sakiau kad siuo metu tokio renginio neiseitu padaryti... o sitas dalykas kad noreciau papildyti rutina, man nieko neturi bendro su maziuku garbetrosku svaiciojimais... gal tu is ano posto nesupratai ,bet cia yra tavo mintis, tu ten buvai kazkaip pan parases... nzn sitame pasakyme nepajutau jokio draugiskumo ar siaip kazko tokio... tai as ji ir akcentavau... sakyk ka nori, bet toks viesas ivardinimas mane izeide... nzn kiek tu mane pazisti ,bet tikuosi ,kad tokio lygio garbetroska nesu.
jon
jon
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 102
Age : 33
Miestas : kaunas...
Registration date : 2007-12-16

Atgal į viršų Go down

freestyle beatl'ai - Page 4 Empty Re: freestyle beatl'ai

Rašyti  Skelling Kv. 02 26, 2009 12:57 pm

renginys organizuojamas ne per savaite. Tam reikia maziausiai poros menesiu. Kad axuenai viskai padaryt tai gali prireikt ir apie puses metu. Tai vasarai gali jau pradet. Smile jei jau nesuprato, tai rashyk, kad suprastu visi, nes kai varai apie rutinos papildyma tai ir man cia keistai ziuris :DDD
Skelling
Skelling
Admin

Pranešimų skaičius : 348
Age : 35
Miestas : Vilnius
Registration date : 2007-12-04

http://www.wanted8-21.too.lt

Atgal į viršų Go down

freestyle beatl'ai - Page 4 Empty Re: freestyle beatl'ai

Rašyti  Niekas Pen. 02 27, 2009 4:48 am

jon rašo:Nu nzn kaip tu supratai ka as cia pasakiau... gi sakiau kad siuo metu tokio renginio neiseitu padaryti... o sitas dalykas kad noreciau papildyti rutina, man nieko neturi bendro su maziuku garbetrosku svaiciojimais... gal tu is ano posto nesupratai ,bet cia yra tavo mintis, tu ten buvai kazkaip pan parases... nzn sitame pasakyme nepajutau jokio draugiskumo ar siaip kazko tokio... tai as ji ir akcentavau... sakyk ka nori, bet toks viesas ivardinimas mane izeide... nzn kiek tu mane pazisti ,bet tikuosi ,kad tokio lygio garbetroska nesu.

Pirmiausia tai nemegstu zhodzhio "maziukai", todel niekada jo nenaudoju ;] Antra - zhodis "vaikai" buvo kabutese ir dar skliaustuose pridejau "no offense", kad ne vienas neisizheistu [matosi, kad nesuvokei shiu zhodzhiu reikshmes]. Po to, kai ash lb rimtai ishdesciau trukumus, tu tiesiog sugebejai parashyti, jog tau reikia tokio battle nes tu nori "praskaidrint rutina" ir tas nuskambejo juokingai, vaikishkai ir nesuprantamai ne tik man, bet ir daugumai shios diskusijos dalyviu. Jokiu rimtu privalumu daugiau ish taves neishgirdau, todel tai atrodo kaip tavo asmenine uzhgaida (kaip budinga vaikams - galvoji, kas butu gerai tau, nors turetum pagalvoti, kas butu gerai visiems, kokia nauda ish to butu visam LT streetballui).
Dar vienas dalykas - ish to, kaip i mane kreipeisi savo poste, isizheisti turejau ash, nes kas yra leidzhiama Skellingui ar Wirusui, toli grazhu nera leidzhiama tau ar Liuxui. Todel mazhink apsukas ir daugiau cia forume "nebeverk" Very Happy Manau, kita savaite susimatysim ir pakalbesime, jei tau cia dar kazhkas neaishku ;]

Tave kaip streetballeri manau pazhistu neblogai, zhinau kiek esi atsidaves sitam reikalui, matydavau tave aikshteleje naktimis, kai visi budavo senokai isheje, loshiam kartu zhiema per minusine temperatura ;D , todel galeciau ramiausiai teigti, jog streetballini ne del to, jog siektum kazhkokios ten garbes ar pan. Taciau shioje diskusijoje ish taves ash neishgirdau beveik ne vieno rimto argumento del ko freestyle online battle'ai butu gerai (ne tik tau, bet ir visam LT streetballui) ir del to man susidare ispudis, jog cia lb tushcias reikalas.. ;] Tiesiog tokia mano nuomone butent shia tema ir butent shioje diskusijoje.

Cheers !! cheers Very Happy:D

Niekas
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 266
Miestas : Panevezhys
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

freestyle beatl'ai - Page 4 Empty Re: freestyle beatl'ai

Rašyti  Popeye Pen. 02 27, 2009 11:23 am

Nuuu jau, berniukai, nesipykit ;D
Is klausimo aptarimo gavosi 'akmenu metymas i darza' . Neutral

Popeye
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 8
Age : 33
Miestas : Kaunas
Registration date : 2009-01-28

Atgal į viršų Go down

freestyle beatl'ai - Page 4 Empty Re: freestyle beatl'ai

Rašyti  jon Pen. 02 27, 2009 1:05 pm

nu tas no offense nieko nereiskia... tas pats kas neisizeisk- tu duxas...(bent jau man)... Sakydamas ,kad noriu paplidyti rutina ,turejau omenyje nevien priezasti ,del kurios tesiau diskusija apie online beatle ,o norejau paneigti, kad tai ne del savanaudisku tikslu. As nzn, jeigu tave izeidziau ar per riebiai pajuokavau -atsiprasau... o kad online beatle turi pliusu tai cia faktas... galima sakyti turi tuos pacius pliusus, kuriuos turi ir contest'ai... supazindina su kitais zmonemis , sudaro galimybe pasirodyti ir ismeginti jegas, patenkinti smalsuma, ka kiti daro, gal pasisemti ideju is kitu, sukryptinti darba streetball'e... BET! As juk sakiau, kad pripazistu, siuo metu nera galimybes surengti tokio pobudzio contest'a, nes daugelis turi didesniu planu ir kad tai sukelia nesauguma geram musu ivaizdziui...
Skelling, as sakiau, kad mano nuomone yra kitokia apie renginius... As tiesiog nenoriu daryti renginio be pavadinimo/ be vardo... Sutinku tokio lygio renginys, kur koncertuoja gyvai, naudojamos DJ paslaugos ir buna zaidejai apdovanojami prizais... reikia labai daug laiko ,kad suorganizuotum gerai... Bet kaip tu isivaizduoji as tai galeciau padaryti budamas vienas, nepilnametis ir neturintis tokiu pazinciu!!! Zinoma, kai busiu pilnametis, galeciau ka nors suorganizuoti... kazka panasaus i vienadieni turnyra, kur muzika eitu per winampa ir per skolintas koloneles... tik nezinia ar tokio renginio reiketu... bet cia, kaip Wyte sake, atskira sneka...
jon
jon
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 102
Age : 33
Miestas : kaunas...
Registration date : 2007-12-16

Atgal į viršų Go down

freestyle beatl'ai - Page 4 Empty Re: freestyle beatl'ai

Rašyti  Wirus Sk. 03 01, 2009 10:22 am

pastebejau,kaip visad daugiausiai post'u ten,kur zmones pykstasi;DDD
jau senokai jus cia nukrypot nuo temos...pradejot apie free battlus,tada atsirado zodis "online", o db jau ir kazkox nesusipratimu ir "kas ka pasake" zodziu aiskinimasis:DDD daug kur galeciau pakomentuoti, bet matau truputi jau pavelavau:DDD (kaip visad:D) gerai kad atsiranda tokiu protingu zmoniu kaip Wyte,kurie viska labai pukiai isaiskina;D
kas del freestyle battl'u...as,asmeniskai,tokiame nedalyvaciau. jau kas kas,bet Lietuvoje manau as sioj srity turiu daugiausia patirties,nes dalyvavau kone visuose dvejuose free battluose!!:DDD (pirmo battlo Kaune neskaiciuoju,nes tada rodos net neballinau...) visus niuansus teko patirti savu kailiu,todel sakau,kad tai slidus reikalas. aciu uz visus komplimentus,kurie nuskambejo sioj temoj apie mano free,taciau po paskutiniojo kone pasizadejau sau,kad panasiame renginyje nebedalyvausiu. ne del to,kad prapisau abu kartus, bet del to,kad nejauciau jokio malonumo tai darydamas. supratau,kad tai ne man. niekur,kur turiu parodyt ka moku, neparodau tikrojo saves. tikraji Wirus mate tik tie,kurie mate mano "kaimo free"(:DDDDDDDD) arba "night free"Wink). BET.yra vienas bet;) visad sutikciau pabuti komisijoje,tokiam renginy. ir kaip matau,praktiskai taip ir butu,kad komisija-senbuviai, o jauneliai-dalyviai. so viskas OK,juk taip ir turi but battluose. labiau patyre vertina jaunesnius. ir manes tikrai nekasys, jei tas nugaletojas,gales laikyti save freestyle karaliumi;DDD juk tai vyktu tik Lietuvos mastu. jeigu reiktu rinkti zmogu kuris atstovautu Lietuva kokiam tarptautiniam freestyle battl'e, mano poziuris butu visai kitas. taigi, manau ideja nera bloga;)

Wirus
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 41
Registration date : 2008-06-17

Atgal į viršų Go down

freestyle beatl'ai - Page 4 Empty Re: freestyle beatl'ai

Rašyti  Skelling Sk. 03 01, 2009 2:18 pm

jon skaitai ka as rashau? Kiek metu buvo man kai suorganizavau sb tusa? Kiek metu buvo arni kai jis padare abu contestus? Mes buvom pilnameciai? ne. Del pazinciu, tai geriausias atsakymas yra pacituoti patarle "ieskok ir rasi" Wink Niekas ant padeklo nera patiekiama. Be to, mes turim tu pazinciu, tai uztenka kad ir man parashyt i privata "duok man to ir to numeri" ir viskas. "kas nedirba mielas vaike, tam ir ciulpti duot nereikia" :DDDDDDDDDDDDDDDddddd cia 8-21 liaudies patarle ;DDDDD
Skelling
Skelling
Admin

Pranešimų skaičius : 348
Age : 35
Miestas : Vilnius
Registration date : 2007-12-04

http://www.wanted8-21.too.lt

Atgal į viršų Go down

freestyle beatl'ai - Page 4 Empty Re: freestyle beatl'ai

Rašyti  jon Pir. 03 02, 2009 7:19 am

zinojau ,kad taip parasysi Smile tai vien del to ir terliotis reikia.. nes as nelabai isivaizduoju kaip jus sales gavot... Wink sakau kai busiu pilnametis... gal tada ir iseitu ka sugalvoti...
jon
jon
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 102
Age : 33
Miestas : kaunas...
Registration date : 2007-12-16

Atgal į viršų Go down

freestyle beatl'ai - Page 4 Empty Re: freestyle beatl'ai

Rašyti  Skelling Pir. 03 02, 2009 7:53 am

jon rašo:zinojau ,kad taip parasysi Smile tai vien del to ir terliotis reikia.. nes as nelabai isivaizduoju kaip jus sales gavot... Wink sakau kai busiu pilnametis... gal tada ir iseitu ka sugalvoti...

zinojai, bet kiek matau vistiek nesupratai Wink kiek suprantu tu dabar mokaisi, taigi sale galima gauti uzparinus mokyklos valdzia Smile parint tik mokek. Pilnametyste cia nieko bendro neturi ir ji kaip pats matei musu atveju NERA SVARBI Smile
Skelling
Skelling
Admin

Pranešimų skaičius : 348
Age : 35
Miestas : Vilnius
Registration date : 2007-12-04

http://www.wanted8-21.too.lt

Atgal į viršų Go down

freestyle beatl'ai - Page 4 Empty Re: freestyle beatl'ai

Rašyti  jon Pir. 03 02, 2009 11:27 am

kaip tai nesupratau... Wink tu sakai, kad va Tu ir TNT sugebejot suorganizuoti contesta budami nepilnameciais...
vat tas ir yra... as sales niekaip negaliu gauti... as neturiu tam teises... o jei bandyciau taip sukti reikala tai gautusi tik snipstas.. nzn kaip jum ten pavyko su sale ir Arni su remejais... bet pagalvojus... bet tai yra zaidimai ir laiko gaisimas... nes tik budamas pilnametis gali prisiimti atsakomybe uz sale ir visokie remejai rimciau ziuretu... tad jeigu dabar daryciau ir kazka planuociau, tai butu magija kazkokia... Wink
jon
jon
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 102
Age : 33
Miestas : kaunas...
Registration date : 2007-12-16

Atgal į viršų Go down

freestyle beatl'ai - Page 4 Empty Re: freestyle beatl'ai

Rašyti  iLgapirstis Pir. 03 02, 2009 11:40 pm

jon,matai, viskam reikia tik noro ir pastangu... jei tau sako, kad jie gavo sales budami nepilnameciais, tai kodel tu ishskirtinis ir jos tikrai negausi dar net nebandydamas?!;] man atrodo kad tu tiesiog nenori prisiimti viso to darymo todel cia metai atmaskes;] bet gal tiesiog taip ir sakyk;] gi cia nieks taves nereikalauja, kad turetum mazintis;] o jei cia skelbies, kad nori padaryt, tai kas tau trukdo? metai? jie tikrai nera svarbus... ishtikro jei mokaisi mokykloje dar lengviau gauti sale:)

iLgapirstis
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 76
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-02-27

Atgal į viršų Go down

freestyle beatl'ai - Page 4 Empty Re: freestyle beatl'ai

Rašyti  Skelling Antr. 03 03, 2009 2:40 am

ZODIS!
Skelling
Skelling
Admin

Pranešimų skaičius : 348
Age : 35
Miestas : Vilnius
Registration date : 2007-12-04

http://www.wanted8-21.too.lt

Atgal į viršų Go down

freestyle beatl'ai - Page 4 Empty Re: freestyle beatl'ai

Rašyti  jon Antr. 03 03, 2009 6:49 am

nu blet... Very Happy Very Happy Very Happy del saliu as tikrai zinau, kad kaune yra bergzdzias reikalas... gal vilniuje kitokios taisykles del saliu nuomos... zodziu...uzkniso irodineti... Wink
jon
jon
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 102
Age : 33
Miestas : kaunas...
Registration date : 2007-12-16

Atgal į viršų Go down

freestyle beatl'ai - Page 4 Empty Re: freestyle beatl'ai

Rašyti  Skelling Antr. 03 03, 2009 8:54 am

tau net nereiktu nuomot. krc ignation, priestarauji net nezinodamas kaip yra Wink
Skelling
Skelling
Admin

Pranešimų skaičius : 348
Age : 35
Miestas : Vilnius
Registration date : 2007-12-04

http://www.wanted8-21.too.lt

Atgal į viršų Go down

freestyle beatl'ai - Page 4 Empty Re: freestyle beatl'ai

Rašyti  jon Antr. 03 03, 2009 10:07 am

wtf... nu tu nzn ir nesakyk... kad as nesu domejesis saliu nuomomis.. nes as esu domejesis ir nepirmus metus, ir tvarka zinau.. :p tu tikatai nesiparink.... Buna taip.Ateini paklausi ar galima nomuotis sale?... ir klausia- kas busi? kiek metu?... tada......... aaa nepilnametis... nieko nebus... o dar pries tai turi nueiti ir suziureti grafikus ar isvis tai yra imanoma... tuo labiau del renginio... visa diena... mokykla priima nezinomu asmenu virtine... ir kas atsakingas??? niolikmetis.... Very Happy Very Happy Very Happy tvarka yra tokia Kaune... kol nebus atsakingo zmogaus, tol nieko nebus... tuolabiau kai as neturiu komandos ir neturiu net kaip saves ivardinti... Tu su Arniu turejote ir tai tikrai pridejo nemaza pliusa jusu tikslui pasiekti... nzn atrodo aiskiau nebegaliu pasakyti... cia deretu prisiminti ,kad contesta realiai gali daryti komandos arba zvaigzdes, kurios turi pelnyta pagarba ir yra zinomos... as si teigini argumentavau... argumentuok kaip gali pavykti pavieniui asmeniui surenkti tokio pobudzio rengini...tada gal ir pritarsiu tavo rasytam teiginiui, kad renginius gali padaryti bet kas... Wink (tik nepagalvok kad pykstu ant taves ar kazkas tokio... manau, cia labai vertinga diskusija, kuria verta uzsiimti (tik, ne sioje skiltyje))
jon
jon
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 102
Age : 33
Miestas : kaunas...
Registration date : 2007-12-16

Atgal į viršų Go down

freestyle beatl'ai - Page 4 Empty Re: freestyle beatl'ai

Rašyti  Skelling Antr. 03 03, 2009 10:42 am

argumentavau as tau jau ir kartojau bbz kiek kartu Very Happy Arnis praktiskai organizavo vienas kiek zinau, man nelabai irgi kas padejo. Abu buvom nepilnameciai. Sb tusas vyko mano shulioj tuometinej, arnio - jo shulioj antrasis del lietaus. Siaip pirmasis ejo lauke ir viskas ore buvo, antrasis irgi turejo but lauke Smile Sales ne vienas nenuomavom. Sukomes ir vertemes per galvas su tais remejais, kuriu ieskojom patys. Viska galima pasiekt, uztenka NORO ir PASTANGU kaip ilgas sake. galu gale Klanaz Kaune, tai manau galetu padet.
Skelling
Skelling
Admin

Pranešimų skaičius : 348
Age : 35
Miestas : Vilnius
Registration date : 2007-12-04

http://www.wanted8-21.too.lt

Atgal į viršų Go down

freestyle beatl'ai - Page 4 Empty Re: freestyle beatl'ai

Rašyti  jon Antr. 03 03, 2009 11:34 am

niekas niekam nedalina ploto is niekur, supranti...... jeigu jum pasiseke tai nereiskia, kad visiem turi iseiti isburti tokius dalykus...
kiek suprantu tai nera argumentas, kad jum pavyko... tai Klanaz tada ir organizuotu, pagal visa logika, kam as reikalingas, tada juk jis visa atsakomybe prisiimtu jei kas susizeistu ,neduok Dieve, ar ,duok Dieve, nulauztu kas lanka... bounce bounce ir butu NoSight streetball contest... svarbiausias dalykas yra gauti plota, o tu neskaitei ka as rasiau... tai yra neimanoma...
jon
jon
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 102
Age : 33
Miestas : kaunas...
Registration date : 2007-12-16

Atgal į viršų Go down

freestyle beatl'ai - Page 4 Empty Re: freestyle beatl'ai

Rašyti  Skelling Antr. 03 03, 2009 1:34 pm

ne nu pz, as tau sakau, kad bet kas gali gaut tik reik parint ir pastangu idet daug. Kurios dalies nesupranti? Px ar tai Kaunas, ar Vilnius, ar Panevezys. krc as tau is patirties viska kalbu , ir ne tik mano, o tu man sakai nebandes nieko, kad tai neimanoma Very Happy Very Happy JEI YRA NORO IR PASTANGU VISKAS IMANOMA. NESVARBU AR TU PILNAMETIS AR NE. TRUMPAI IR AISKIAI Very Happy Very Happy geek geek
Skelling
Skelling
Admin

Pranešimų skaičius : 348
Age : 35
Miestas : Vilnius
Registration date : 2007-12-04

http://www.wanted8-21.too.lt

Atgal į viršų Go down

freestyle beatl'ai - Page 4 Empty Re: freestyle beatl'ai

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 44 Previous  1, 2, 3, 4

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume