WANTED 8-21
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

freestyle beatl'ai

+7
Niekas
iLgapirstis
LAZIO
Skelling
yugghy
Popeye
jon
11 posters

Puslapis 24 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Ar dalyvautumete tokiame "beatl'e"?

freestyle beatl'ai - Page 2 Vote_lcap31%freestyle beatl'ai - Page 2 Vote_rcap 31% 
[ 4 ]
freestyle beatl'ai - Page 2 Vote_lcap15%freestyle beatl'ai - Page 2 Vote_rcap 15% 
[ 2 ]
freestyle beatl'ai - Page 2 Vote_lcap0%freestyle beatl'ai - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
freestyle beatl'ai - Page 2 Vote_lcap54%freestyle beatl'ai - Page 2 Vote_rcap 54% 
[ 7 ]
freestyle beatl'ai - Page 2 Vote_lcap0%freestyle beatl'ai - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Iš viso balsų : 13
 
 

freestyle beatl'ai - Page 2 Empty Re: freestyle beatl'ai

Rašyti  Niekas Tr. 02 11, 2009 6:40 am

yugghy rašo:bet birzhely galima pamatyt ,kas ziema tynginiavo , o kas vare Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

ka cia pezi, sezi? ;DDDDDDDDDDDDD

dar daxuja laiko atsigauti iki to birzhelio net tiems, kas visa zhiema pyle (wasntme) Rolling Eyes Very Happy:D

O jei kalbeti del to, kada geriau daryti koki SB rengini tai manau tiek birzhelis, tiek rugpjutis turi savo pliusu ir minusu. Birzheli daugumai studentu - sesija ;] moksleiviams - egzaminai ir t.t. Rugpjuti - dauguma atostogauja, buna ishvyke ir t.t. (ka AISHKIAI mateme per "Street Resonance" premjera.. Smile) Taip kad gincytis, kada geriau rengti toki dalyka - beprasmishka.. Smile

TAIKOS IR HARMONIJOS, forumo apashtalai !!! ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Niekas
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 266
Miestas : Panevezhys
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

freestyle beatl'ai - Page 2 Empty Re: freestyle beatl'ai

Rašyti  Niekas Tr. 02 11, 2009 8:05 am

shiek tiek nukrypot nuo temos apie freestyle betlus.. ;D

Jeigu kam nors rupi mano nuomone, tai tokiame beatle nedalyvauciau ;] Pirmiausia del to, kad man freestyle'as yra malonumas, saves ishraishka, o ne "kova" ar bandymas irodyti esant uzh kazhka geresniam.. Kaip mano megstamiausias freestyleris Lietuvoje yra pasakes "To express, not impress" ;] (y) Ir sitas posakis labai tiksliai atspindi mano freestyle filosofija. Freestylinu pirmiausia del saves: freestylinu lyjant tarp rudeniniu lapu, freestylinu nakti tarp gatves zhibintu, freestylinu zhiema nusikases sniega mashinu stovejimo aikshteleje.. VIENAS. Tai geriausias jausmas.

Jokiu budu nesakau, kad freestylinti tarp zhmoniu yra lievai ar pan. Smagu parodyti savo sugebejimus kitiems, lb gera, kai galiu savo freestyle'u ikvepti kitus ballerius, malonu populiarinti streetballa butent tokiu budu, kai rodai nieko panashaus anksciau nemaciusiems zhmonems freestyle'a (kad ir paprasciausius sukimus ant pirshto), atlikdamas freestyle pasirodyma, kur tave stebi gausi auditorija, ishbandai save ir pan., taciau ar freestyle tas yra svarbiausia? (retorinis klausimas) Very Happy Tikrai sutinku, kad bet kokiame streetball'o renginyje turi buti ir freestyle konkursas (viena ish renginio daliu), kad susirinkusiems zhiurovams galetume parodyti, ish ko susideda streetballas, kad patys galetume pasigrozheti Lietuvos freestyleriu sugebejimais, pamatyti, kiek vieni ir kiti patobulejome ir t.t. Taciau ar butinai visa tai turi buti BEATTLE??? Pirmiausia, mano nuomone, didzhiausia problema yra tokio "dalyko" vertinimas. Visi tikriausiai suprantame, kad jeigu dalyvius vertina publika - nera jokio objektyvumo: Vilniuje bus balsuojama uzh vilniecius, Kaune - uzh kauniecius ir t.t. arba bus labiau balsuojama uzh "populiaresnius" streetballerius (jei galima taip sakyti, nes Lietuvoje kalbant apie streetballa turbtu zodis "populiarus" yra visishkai netinkamas), pvz. uzh wantedus ar nosightus Very Happy o nauji, "nezhinomi", anksciau negirdeti, nematyti freestyleriai nepelnytai gali buti neivertinti. Zhodzhiu, balsuoja pazhistami ir gaunasi tarytum "strytbolo eurovizija" Very Happy Kas cia nores del sito gincytis, ish karto primenu 2006 metu rengini, kuri organizavo Skellingas, kai freestyle beattle "nugalejo" mums gerai zhinomas jaunuolis Very Happy , nors dauguma gerai suprato, kas buvo tikrasis nugaletojas Smile Kita vertus - jei butu surinkta komisija, vertinti tokio pobudzio "kovas".. Kas turetu buti toje komisijoje? Kodel butent vieni ar kiti? Ar veliau nekiltu nesusipratimu, kodel tos pacios komandos nariai vienas dalyvauja konkurse, o kitas sedi komisijoj? Very Happy Tad ir vel gaunasi "Eurovizija".. Very Happy O galiausiai - kaip vertinti FREESTYLE'A??? I ka turetu atsizhvelgti toji "komisija"? Vieniems komisijos nariams galbut labiau imponuoja greitis, kitiems - plastishkumas, tretiems - shokis, flow, akrobatiniai moves ir t.t. Vieniems nusispjaut ant zhemo driblingo, kitiems poxuj sukimai ant pirshto, dar kiti padeje ant stepu, HH shokio judesiu.. Very Happy

Taigi REZIUME: NIEKAIP neishrinksime geriausio freestylerio.. Nes vienam patinka vienas, kitam - kitas stilius, vieni vertina vienus dalykus, kiti - kitus !!! Po tokio konkurso bus daug bereikalingu kalbu, pasipiktinimo, nusivylimo ir t.t. Jei spresime, kuris geriausias pagal daugumos nuomone, ta dauguma turetu nepazhinoti freestyle beattle dalyviu, nes "asmeninio pazhinojimo", o tiksliau "draugo statuso" faktorius toki konkursa paverstu apgailetinu Very Happy
-

Tad reiketu pamastyti, ar verta apskritai daryti tokias "kovas".. Ar tikrai Dievas dave FREESTYLE'A tam, kad vienas priesh kita kovotume, kaip kashiorai "ant tashku"? THINK TWICE ;]

O tiems, kas visgi tokio pobudzhio renginyje nuspres padaryti "freestyle beattle", patarciau labai rimtai apsvarstyti vertinimo sistema, nes prisiimsite tikrai nemazha atsakomybe.

SEKMES!

TAIKOS IR HARMONIJOS, forumo apashtalai !!! afro queen king farao cheers Basketball I love you Very Happy:D

Niekas
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 266
Miestas : Panevezhys
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

freestyle beatl'ai - Page 2 Empty Re: freestyle beatl'ai

Rašyti  Skelling Tr. 02 11, 2009 11:08 am

kaip gera girdet tai... gal dar pavyks metus titula ishlaikyt :DDDDDDDDDDDDDD
Skelling
Skelling
Admin

Pranešimų skaičius : 348
Age : 35
Miestas : Vilnius
Registration date : 2007-12-04

http://www.wanted8-21.too.lt

Atgal į viršų Go down

freestyle beatl'ai - Page 2 Empty Re: freestyle beatl'ai

Rašyti  Niekas Tr. 02 11, 2009 11:54 am

Skelling rašo:kaip gera girdet tai... gal dar pavyks metus titula ishlaikyt :DDDDDDDDDDDDDD

Parashyk, kai ishsiblaivysi ;DDDDDDDDDDD

Ash cia rimta tema palieciau [kas mane zhino, tas supranta, kad Chapelow retai rimtai kalba] Very Happy Very Happy

tai va, kol nepradejo rauti stogo, laukiu rimtu komentaru ir normalios diskusijos "shiuo klausimu", kitu nuomoniu, pasiulymu ir t.t. ;]

Niekas
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 266
Miestas : Panevezhys
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

freestyle beatl'ai - Page 2 Empty Re: freestyle beatl'ai

Rašyti  Skelling Tr. 02 11, 2009 2:05 pm

nu jo, del vertinimo yra spraga kaip turi buti Smile nebent imti visiskai nesusijusius zmones su streetballu ir duoti vertinti bendra grozi ir efekta Smile nu bet ir - sukimai ant pirsto tada laimes Smile mhm.. del battle tai man rodos tai yra smagus dalykas Smile niekas snukiu cia nedauzo ir ta "kova" nera kazkas pikto Smile O ir ziurovams smagiau man rodos ziuret, kaip freestyleriai vanoja vienas pries kita su ta mintimi nugaleti, negu siaip paprastai Smile su repo battle tas pats, tik kad ten izeidinet reik. Smagu gi ziuret kaip pvz mc's battlina, arba hh shokejai, breikeriai battlina vietoje to, kad soktu paprastai Smile tas pats man ir su streetballu Smile esu uz kova, nes man tai asmeniskai smagu Smile tas jausmas geras laukti ar pakraus tau malku, ar tu pakrausi Very Happy bandyt parodyt geriausia Smile na va, o pabattline galim toliau kasti sniega stovejimo aikstelese, varyt per lietu ir jausti freestyle dvasia Smile vienu zodziu kaip ir visur, kas nenori, nepripazysta to - nedalyvauja o tiesiog stebi, kas nori isbandyt jegas - vanoja Smile mano nuomone siuo atveju tokia Smile
Skelling
Skelling
Admin

Pranešimų skaičius : 348
Age : 35
Miestas : Vilnius
Registration date : 2007-12-04

http://www.wanted8-21.too.lt

Atgal į viršų Go down

freestyle beatl'ai - Page 2 Empty Re: freestyle beatl'ai

Rašyti  Niekas Kv. 02 12, 2009 4:34 am

Skelling rašo:nu jo, del vertinimo yra spraga kaip turi buti Smile nebent imti visiskai nesusijusius zmones su streetballu ir duoti vertinti bendra grozi ir efekta Smile nu bet ir - sukimai ant pirsto tada laimes Smile mhm.. del battle tai man rodos tai yra smagus dalykas Smile niekas snukiu cia nedauzo ir ta "kova" nera kazkas pikto Smile O ir ziurovams smagiau man rodos ziuret, kaip freestyleriai vanoja vienas pries kita su ta mintimi nugaleti, negu siaip paprastai Smile su repo battle tas pats, tik kad ten izeidinet reik. Smagu gi ziuret kaip pvz mc's battlina, arba hh shokejai, breikeriai battlina vietoje to, kad soktu paprastai Smile tas pats man ir su streetballu Smile esu uz kova, nes man tai asmeniskai smagu Smile tas jausmas geras laukti ar pakraus tau malku, ar tu pakrausi Very Happy bandyt parodyt geriausia Smile na va, o pabattline galim toliau kasti sniega stovejimo aikstelese, varyt per lietu ir jausti freestyle dvasia Smile vienu zodziu kaip ir visur, kas nenori, nepripazysta to - nedalyvauja o tiesiog stebi, kas nori isbandyt jegas - vanoja Smile mano nuomone siuo atveju tokia Smile

mldc, ishsiblaivei !! cheers (y) ;DDDDDDDDD

Noreciau, kad daugiau cia esanciu savo nuomone ishsakytu kaip kad dbr padare Skelling ;] gal visi kartu rastume kazhkoki kompromisa del vertinimo ir taip organizatoriams ateityje butu lengviau.. Be to, butu idomu ishgirsti kitu LT balleriu nuomone del "freestyle beattlu" Basketball

Del tu "nesusijusiu zhmoniu" su SB tai manau ta pati - tokiu atveju vargu ar kas nors suprastu shoki su kamuoliu ir pan. dalykus, ir kaip kad dazhniausiai buna - nezinantiems streetballo - dauguma susizhavi sukinejimais ant pirshto, tad vel nebutu teisybes (cia ash ne apie alu) Very Happy Very Happy

Niekas
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 266
Miestas : Panevezhys
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

freestyle beatl'ai - Page 2 Empty Re: freestyle beatl'ai

Rašyti  yugghy Kv. 02 12, 2009 6:56 am

man idomu , kas butu teisejaj ;D?

yugghy
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 111
Registration date : 2008-06-04

Atgal į viršų Go down

freestyle beatl'ai - Page 2 Empty Re: freestyle beatl'ai

Rašyti  Niekas Kv. 02 12, 2009 7:19 am

yugghy rašo:man idomu , kas butu teisejaj ;D?

ash paklausiau jusu nuomoniu, o ne mano minciu atkartojimo ;DDDDDD

Yugghy, jei dar nesupratai, man irgi idomu Very Happy del to ir uzhvedzhiau tokia diskusija.. Idomu, ka kiti galvoja apie freestyle konkursa betlo forma, gal toks nebutinas, gal uzhtektu visiems padaryti tarum pasirodyma ar pan. Jei tikrai reikia rinkti nugaletoja, tada kokiais kriterijais remtis? Ar leisti balsuoti zhmonems, ar rinkti komisija? ir t.t. kas turit kokiu idomiu minciu, pasiulymu - rashykit ;]

Ash kazhkada taip masciau, kad vertinimo komisijoj galetu buti 5 skirtingi zhmones, ta prasme: vienas nieko apie SB neneusimanantis, kitas- koks nors profas kashioras, trecias kox breikeris... Bet kaip SB freestyle'a gali vertinti to nesuprantantys zhmones ??? taip kad sita ideja man pasirode absurdishka Very Happy ---> geek ;DDDDD Vis delto, jei kiekvienas pasiulytu bent po viena savo varianta, gal rastume kazhkoki kompromisa, gal galetume ishspresti tokia situacija.. ;]

Niekas
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 266
Miestas : Panevezhys
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

freestyle beatl'ai - Page 2 Empty Re: freestyle beatl'ai

Rašyti  Ramon Kv. 02 12, 2009 9:29 am

Ilgiau pagalvojus galbut tokie freestyle battlai yra visai geras sumanymas. Visgi kuo daugiau LT streetball video tuo idomiau man, manau ir visiems kitiems, zinoma tokie "battliniai" freestylai nebus labai auksto lygio, nors cia as galiu ir klysti, paziurejus Skellingo, Klano, Lazio ir kitu balleriu darbus nesinori tikiet, kad is ju puses galima butu sulaukti nekokybisko produkto. Taip pat kaip jau buvo pamineta tai puikus sansas atsiskleiti jauniems balleriams, sulaukti kritikos, pasidziaugi sekme ar pasisemti motyvacijos.
Kas del komisijos, man atrodo, kad freestylu vertinimas negali jokiu budu buti atiduotas i zmoniu rankas, nes neobjektyvus vertinimas = jokiam vertinimui. Zinoma nieks netrukdytu ziurovams ziureti ir palaikyti savo favoritus. Kazkodel mano sirdis linksta labiau prie komisijos, kuria sudarytu 3 ar 5 zmones. Ta komisija sudarytu tik balleriai. Kas del komisijos nesaliskumo, tai as linkes tiket, kad lietuviai saziningi ir vertins kritiskai, o ne pagal draugu statuso. Galit pataisyt mane jei as klystu, bet man atrodo, kad jeigu tokioje komisijoje butu Wyte, Klanaz, Skellingas ar bet koks kitas balleris ( zinoma gal ne visi : D) tai vertinimas butu tikrai geras, objektyvus ir saziningas, nes tai ka mes darom tai ne Eurovizija. Tiesiog daugelis cia pernelyg atsidave savam reikalui, freestylui, kad is jo padaryti kazkokia politine afera. Daug kas dalyvautu tik su mintim kad tai yra FUN ir kodelgi nesudalyvavus? Kas maziausiai turetu rupeti tai pergale (zinoma nugaleti visada malonu : )) ) o tokie battlukai dar labiau pagyvintu sb scena ir suteiktu GEROS NUOTAIKOS juos beziurint : )
Peace.

Ramon
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 21
Age : 33
Miestas : vln
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

freestyle beatl'ai - Page 2 Empty Re: freestyle beatl'ai

Rašyti  Skelling Kv. 02 12, 2009 9:56 am

kad as komisijoje buciau tai cia geriausias sprendimas yra, nes sakau beveik visur kad shudas yra Very Happy Very Happy Very Happy ----> geek geek taip kad ir vertinciau ne pagal tai ar draugas ar no sightas Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy geek geek geek
Skelling
Skelling
Admin

Pranešimų skaičius : 348
Age : 35
Miestas : Vilnius
Registration date : 2007-12-04

http://www.wanted8-21.too.lt

Atgal į viršų Go down

freestyle beatl'ai - Page 2 Empty Re: freestyle beatl'ai

Rašyti  yugghy Kv. 02 12, 2009 12:30 pm

o ash manau ,galetumem pabandyt kaip pradziai online battla , norintys uzsiregina ,
burtu keliu poros , duodamas laikas ,susukamas klipas , ir zmones/balleriai balsuoja pagal
paprasciausias vote sistemas .

yugghy
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 111
Registration date : 2008-06-04

Atgal į viršų Go down

freestyle beatl'ai - Page 2 Empty Re: freestyle beatl'ai

Rašyti  Skelling Pen. 02 13, 2009 2:58 am

ir tada issiaiskintume kas kiek draugu turi ir kas daugiau balsu surinko.
Skelling
Skelling
Admin

Pranešimų skaičius : 348
Age : 35
Miestas : Vilnius
Registration date : 2007-12-04

http://www.wanted8-21.too.lt

Atgal į viršų Go down

freestyle beatl'ai - Page 2 Empty Re: freestyle beatl'ai

Rašyti  yugghy Pen. 02 13, 2009 4:38 am

cia geras pastebejimas , nu tik del to problema ishkyla.

yugghy
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 111
Registration date : 2008-06-04

Atgal į viršų Go down

freestyle beatl'ai - Page 2 Empty Re: freestyle beatl'ai

Rašyti  Skelling Pen. 02 13, 2009 7:29 am

o as matau kur kas daugiau problemu. Online battle? Puiku! PADARYK. Zinot ka, mane is tiesu ziauriai dapiso. Pykit nepykit bet rashau dabar ant tokiu nervu po perziuros kai mano naktimis sedeto darbo neuzskaite ir t.t. tai dabar pakasciau po zememis kazka, tai varysiu ziauriai Very Happy Very Happy geek ble jau ir is sitos mordos nebesijuokiu. Rasho cia, kad truksta streetballo renginiu Lietuvoj, kada bus koks is wanted puses ir t.t., battle koki suorganizuot, online battle ir t.t. Visiems tik blogai, kad nevyksta niekas. TAI BLE PADARYKIT PATYS KAS NORS. Kas trugdo suorganizuot streetballo rengini Panevezy saleje kokioj kai siaip ateina streetballeriu apie 20 paziuret kai wyte kapoja 1x1. Kas trugdo suorganizuot Kaune? Kas trugdo suorganizuot Vilniuj? NIEKAS jums netrugdo ble. Wyte neprisikabink prie sito zodzio, ne tave turiu galvoje Very Happy Very Happy Sedi chebra ir laukia, kad va suorganizuos wanted ka nors ar no sight, o jei ne tai nieko, palauksim Arni contesto. TINGIT ir daugiau nieko, nes galimybes visur yra. Projekta parashot ir ieskot remeju, susitariat del sales ir toliau jau mazmozius derinat. Rashyt nemokat? Koju neturit kad nueit iki savivaldybes negalit ar kame bedos? Va geriausias pavyzdys Arni jums. Bicas jaunas, ant renginiu organizavimo ir neturejo praktikos ir suorganizavo 2 puikius streetballo contestus. PAGARBA. Kodel jus negalit? Kai padariau wanted streetball tusa uzsipisau ryskiai, uzsipiso ir arni darydamas savo, uzsipiso manau ir kuruptas darydamas kaune pirmaji. Bet renginyje visiems buvo gera. Galvojau daryt kitais metais ir taip kas metus, tradicini toki, bet paskui pagalvojau ir nusprendziau paziuret is sono kaip bus. Nu ir ka, be Arni nieko neatsirado. Isvada tokia mylimieji, KAD KIEKVIENAS GALIT suorganizuot streetballo rengini.

Sio savo pasisakymo netaikau visiems.

Dabar tau Jurgi del online battle. Kaip tau viskas paprastai atrodo. PIRMYN!

P.S : technologiju ir dizaino kolegija CIULPIA!
Skelling
Skelling
Admin

Pranešimų skaičius : 348
Age : 35
Miestas : Vilnius
Registration date : 2007-12-04

http://www.wanted8-21.too.lt

Atgal į viršų Go down

freestyle beatl'ai - Page 2 Empty Re: freestyle beatl'ai

Rašyti  jon Pen. 02 13, 2009 2:43 pm

Na suprantu tave ,Skellingai... bet suprask ir kitus zmones. Siuo metu as zinau tik 3 komandas tokio lygio ,kurios turi teise rengti vardini contesta... Wanted8-21, NoSight... ir TNT ,kuri ir taip zjbs veikla daro... manau, sukurdami komanda ,ja viesindami ir panasiai jus prisiimate didziausia dali atsakomybes del renginiu... nes kas darys be jusu... pagalvok... "as cia jooo is Kauno/Panevezio / Vilniaus/Klaipedos toje ir toje suleje.. ta ir ta valanda registracija tada ir tada... laukiam prijaucianciu streetball'ui". Nu nesakyk juokingai skamba ir kitaip skambeti negaletu... vis del to, tokie dalykai organizuojami kazkokiu vardu.... nebent mini turnyriuku, kuri as ir pats galeciau surengti ,jei tik buciau pilnametis ir galeciau imti atsakomybe uz sale ir t.t. Bet ir tai ,visa -tai ivyktu ,jei kuri nors komanda paremtu si rengini su savo reklama... kad duotu savo varda reklamoje... nebent as buciau hot souce tru baller ir kitoks garsus balleris... Smile

Oooo kad jau fludo nebutu -tai online beatlai graziai skamba, tam ir darbo nedaug reiketu organizatoriams...pvz.: tam tikras dalyviu skaicius(isivaizduoju apie 20)...tam tikro ilgio trumpi klipukai... atkrentamaja tvarka... ... sukurus nauja skilti ar sitam ar kokiam kitam forume po truputi galetu vykti tos atkrintamosios... ... minusai -tai tik del vertinimo... manau, reiketu tokiam darbui pastoviu vertintoju ir ,kad jie nedalyvautu ir nusimanytu siame reikale... Kad greiciau butu ,iskart po 5 skiltis po keturis freestyle'us renkant po 1 geriausia is tu penkiu... plius viena is nepatekusiu tarp geriausiu. Iseina 6 zaidejai ,o paskiau tuos sesis fantazijos reikalas kaip vertinti... ar po 2 etapus po 3 freestyle'us ,ar 3 etapus po 2 freestyleus ar is visu sesiu iskart viena renkant geriausia... cia tokio dydzio turnyriuka ir tarpusavyje iseitu sudaryti ,kad nebutu baisiai svetimu ir t.t. cia butu kaip ir dailes olimpiados... toks skatinamasis dalykas... del kitu techniniu dalyku: reiketu visos forumo skilties ... o video pilnai isetu talpinti i kokia videogaga ar kazka pan... salygas tam turime ir turesime gero oro... Vertinimas- pagal judesiu sudetinguma ir atlikima, judesiu grozi/ soki/ plastiskuma, ir video paruosima... viska balu sistema... ir vsio Smile

Cia turejau laiko -tai pafantazavau ,viliuosi, kad nebereikalo. Smile Smile
jon
jon
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 102
Age : 33
Miestas : kaunas...
Registration date : 2007-12-16

Atgal į viršų Go down

freestyle beatl'ai - Page 2 Empty Re: freestyle beatl'ai

Rašyti  liuxaz Pen. 02 13, 2009 3:25 pm

kiek cia nesamoniu prirasyta Very Happy kaip jus zadat toki online battle padaryt? :DDDDDDDDDD jus patys pagalwojat ka snekat?... daleiskim as nematau cia nei wieno kuris galetu per men po 2-3 freestailus ishleist o kad ir ishleitu nemanau kad jie butu geri... i sawaite (jei wykstu toks battlas) 2min kapot ant freestailo jus pagalwokit... reikia wiska atkalt nufilmuot sumontuot... galiausiai fantazijos reikia... judesiai pradetu kartotis ir taip toliau... o norint kad kas nors iseitu reiktu turbut i wasara wiena freestaila ruost tada gautusi kazkas RIMTO... bet tada jau i battla nebutu panashu :DDDDDDD
beje kai minejau nera cia nei wieno kuris tiek kurybos turetu tai patikslinu... duosiu komplimenta Wirus nes jis turi MILZHINISHKA freestailo arsenala, tai gal jis ir ishtemtu kas sawaite po freestaila :DDDDDDD PYS afro

liuxaz
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 115
Registration date : 2007-12-06

Atgal į viršų Go down

freestyle beatl'ai - Page 2 Empty Re: freestyle beatl'ai

Rašyti  Skelling Pen. 02 13, 2009 3:39 pm

liuxai - yra tokiu ir ne vienas. Tik reikia protingai ta arsenala naudot. Turetu uzmushanciu prikolu ant galo ir vsio. Ir juos saikingai det.
jon - vardini? o kam tas vardinis? ka blogai skamba tiesiog "STREETBALL TUSAS" ar dar kas nors? O jei jau reik vardu tai manau drasiai gali skelbt dalyvius : WANTED 8-21, NO SIGHT ir t.t. Jei susikuria komanda ji turi prisiimti kazkokia atsakomybe del renginiu? Very Happy baik juokus. "as cia jooo is Kauno/Panevezio / Vilniaus/Klaipedos toje ir toje suleje.. ta ir ta valanda registracija tada ir tada... laukiam prijaucianciu streetball'ui". Esme ne taip kaip skelbiama, esme taip kaip priimama. Vieni nusispjaus, o kiti atvaziuos, kad ir bus parashyta : "streetballo renginys, kuri rengia Vladislavas Supersajenko" ar pan. Galu gale galima susisiekti ir pasiulyti idejas, padeti igyvendinti organizatoriui, patarti. Vardai yra 0. Kai WANTED tusas buvo niekas labai nezinojo wanted, kai tnt, nemanau kad kas zinojo ir juos daug, nebent savi, o nesavu maciau nemazai. Viskas prasideda nuo 0 ir kiekvienas gali tai pradeti, tereikia nepatingeti ir skirti tam laiko ir darbo. Prisiruosiu kada jo skirti ir as, bet dabar nera laiko tam visiskai.
Skelling
Skelling
Admin

Pranešimų skaičius : 348
Age : 35
Miestas : Vilnius
Registration date : 2007-12-04

http://www.wanted8-21.too.lt

Atgal į viršų Go down

freestyle beatl'ai - Page 2 Empty Re: freestyle beatl'ai

Rašyti  yugghy Št. 02 14, 2009 2:51 pm

liuxaj taj pagalvok pats ka parashej , freestyle battlai , ir paruosht video y 1savaite ?
o kas drugtytu duot laiko menesi pavyzdziui ? ir manau butu tikrai shaunu .

yugghy
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 111
Registration date : 2008-06-04

Atgal į viršų Go down

freestyle beatl'ai - Page 2 Empty Re: freestyle beatl'ai

Rašyti  liuxaz Sk. 02 15, 2009 1:11 pm

tai tu gal battla nori testi 2 metus? ;DDDDDDDDDDDDDDDDD

liuxaz
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 115
Registration date : 2007-12-06

Atgal į viršų Go down

freestyle beatl'ai - Page 2 Empty Re: freestyle beatl'ai

Rašyti  jon Sk. 02 15, 2009 1:48 pm

ne tai taip iseina ,kad nugaletojam reikia isvis arba 2 arba 3 darbus sukurti.. istiesu, tie ,kurie geriausi ,manau, be problemu per savaite susiktu ta video... gi salygos visiem tos pacios... visa tai tik lietuvos mastu... plius 2savaites butu pats tas... ir tai iseina truktu men su puse... Smile
jon
jon
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 102
Age : 33
Miestas : kaunas...
Registration date : 2007-12-16

Atgal į viršų Go down

freestyle beatl'ai - Page 2 Empty Re: freestyle beatl'ai

Rašyti  yugghy Pir. 02 16, 2009 2:18 am

ash manau ,jaj darytumem duotumem freestylui padaryt po 1men , ir butu pats tas , dabar rejk pagalvot del teiseju rimtai. Very Happy

yugghy
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 111
Registration date : 2008-06-04

Atgal į viršų Go down

freestyle beatl'ai - Page 2 Empty Re: freestyle beatl'ai

Rašyti  Klanaz Tr. 02 18, 2009 6:43 am

cia gerai varot :DDDDDD ir tas nesvarbu ar draugas ar Nausaitas :DDDDDDDD irgi geras buvo Very Happy uzhskaitau Very Happy bounce

Liuxas man patinka Very Happy ateina visus ishpizdavoja pasako kaip kas ir isheina cheers rimtas ciuvakas Basketball

"jaj darytumem duotumem freestylui padaryt po 1men" - Jurgi tu jau apsiemi daryt? nes matau daugiskaita Very Happy

O shiaip tai ash galiu pasakyt kad ash nedalyviauciau. Nes visu pirma tai kad padaryt free reikia kazka naujo parodyt. Mes kadangi daro mixtape ir turim visai kitu planu tai man nepatinka tokia mintis. Be to cia reiktu skubet ir nukentetu kokybe. O jei jus ten montuotumetes ir filmuotumet patys tai kas nesigaudo shitam reikale tai pralaimetu. Nes man tai nesizhiuri kai betkaip padaryta.

Cia shnekat shnekat. kaip ka bet niekas nedaro. Jei kas noretu daryt tai paskelbtu online battle surashytu taisykles. Nori dalyvauji nori ne.

Pasirashau but teisejas ir dar shazhiningas. Jei Wirusas nedalyvautu aisku :DDDDDDDD Nu ir Sista I love you :DDD nu gerai juokauju. Ieva tikiuosi irgi dalyvaus sunny

O shiaip tai man nesvarbu ar panevezhietis jocolor , ar ten vilnietis afro , ar ish kns scratch , ar Tvinkas rendeer , ar Jurgis geek , ar Lazio king .

O organizuot tai nera laiko. Dabar dirbu ir studijuoju itemptai ash tai niekaip. Tai va skemes jums dideli ir mazhi (Ignai) ir seni (Wyte nepyk).

Kolkas tai dalyvauja tik du Very Happy o jus apie 20 shnekat. Jurgis ir Ignas. Ash zhinau kas laimes tai kam battlint? :DDDD

Klanaz
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 110
Registration date : 2007-12-24

Atgal į viršų Go down

freestyle beatl'ai - Page 2 Empty Re: freestyle beatl'ai

Rašyti  yugghy Tr. 02 18, 2009 11:18 am

Kad labai senaj manes nematej ,dar galeciau pasigyncyt Very Happy

yugghy
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 111
Registration date : 2008-06-04

Atgal į viršų Go down

freestyle beatl'ai - Page 2 Empty Re: freestyle beatl'ai

Rašyti  Skelling Tr. 02 18, 2009 12:19 pm

uztat matem igna. gincykis - leidziu Wink Very Happy
Skelling
Skelling
Admin

Pranešimų skaičius : 348
Age : 35
Miestas : Vilnius
Registration date : 2007-12-04

http://www.wanted8-21.too.lt

Atgal į viršų Go down

freestyle beatl'ai - Page 2 Empty Re: freestyle beatl'ai

Rašyti  liuxaz Tr. 02 18, 2009 2:06 pm

klanai o kam tos uzhuolankos? :DDDDD ateinu pasakau sawo nuomone tiesiai swiesiai ir iseinu ;DDDD p.s as nieko nepizdawoju Very Happy

liuxaz
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 115
Registration date : 2007-12-06

Atgal į viršų Go down

freestyle beatl'ai - Page 2 Empty Re: freestyle beatl'ai

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 24 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume