WANTED 8-21
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wirus Kinesics freestyle

4 posters

Go down

Wirus Kinesics freestyle Empty Wirus Kinesics freestyle

Rašyti  Niekas Pir. 03 15, 2010 9:21 am

https://www.youtube.com/watch?v=eOc2lZCgSxY

Sveiki, aš Vytautas, o štai čia Almantas, tiksliau jo freestyle‘as nufilmuotas 2009-ųjų vasarą Londone. Šiandieną mūsų rubrikoje „Kokio bybio nekomentuojate gerų video“ mes ir pakalbėsime apie šį jo šedevrą.

Kai pirmąkart išgirdau, jog Wirus filmuoja savo free Londone, tikėjausi visiškai kitokio pobūdžio freestyle‘o.. Ne, ne, ne.. Ne šokio su kamuoliu, o sukimų, žongliravimų ir pan. Prieš išvažiuodamas jis minėjo, jog planuoja padaryti būtent kažką tokio. Taigi, kai rudenį jis man parodė, ką yra nufilmavęs ir sumontavęs (ne galutinę versiją), buvau labai nustebintas. Taip, tai nebuvo įprastas free, bet kartu tai nebuvo ir tai, ko tikėjausi: jokių sukimų ar žongliravimų. Oficialu: Wirus tapo pirmuoju balleriu, kuris sujungė HH dance ir Sb freestyle moves i vieną. Reikia paminėti tai, kad ir anksčiau Lietuvoje buvo ballerių kurie mėgino suderinti HH šokį su SB free šokiu. Kai Wirus paplatino galutinę versiją, iškart parašiau Arniui, kad visa tai turėjo padaryti jis. Kažko panašaus tikėjausi būtent iš Arni (kokiais 2008-aisias), kai jis dar turėjo nemažai skillsų Sb freestyle bei jau buvo gana įsitvirtinęs HH dance srityje. Būtent dėl to šis freestyle‘as mane dar labiau nustebino: visada juokaudavom, kad Wirus yra „stepų kingas“, tačiau jis niekada nelankė jokių šokių, niekada nemačiau iš jo tokių judesių, kuriuos jis čia pademonstravo ir tikrai nesitikėjau, kad jis gali padaryti kažką panašaus.

Apie patį video reikėtų pasakyti, kad buvo užčiauptos burnos visiems montažo kritikams. Nuo „Just checkin“ iki „Kinesics“ buvo padarytas akivaizdus progresas montavimo srityje (nors vizitinė kortelė – „Wanted 8-21“ logotipo pasirodymas klipe – išliko iki šių dienų). Įdomi idėja užminti „Wirus“ užrašą, dar įdomesnė idėja sudėlioti raides „A. P.“ arba iš savo silueto padaryti skaičių... Nežinau, ar tai paties Wiruso sugalvotos idėjos ar kopijuota iš kitų, bet man visa tai buvo kažkas naujo ir labai patiko.

Mano nuomone, „Kinesics“ freestyle‘o INTRO yra geriausias iš visų SB video (turiu omeny ne mixtape‘us, o freestyle klipus, trailerius, mixus..). Ir kalbu ne tik apie Lietuvą. Filmavimo vietos pasirinktos puikiai, jau nekalbant, jog nereali idėja kamerą vežtis prikabinus ant dviračio... Patys vaizdai nerealūs, sugreitinimai/sulėtinimai... Muzika – SUPER !!! O dar visas video dedikuojamas ypatingam žmogui. Viskas susideda ir, kaip sakant, griebia už širdies..

Apie freestyle‘ui pasirinktą vietą turbūt kalbėti daug ir nereikėtų (akivaizdžiai „DOPE“), tik derėtų paminėti tai, kad graffiti derinosi prie marškinėlių bei kepurės spalvų. Kai Wirus man pasakė, jog freestyle‘as buvo filmuojamas vilkint džinsus, buvau labai skeptiškos nuomonės (švelniai tariant). Tačiau pats free buvo visiškai kitoks nei ankstesni jo darbai, o tokiam stiliui, tenka pripažinti net man, džinsai tikrai suėjo dar ir kaip gerai. Be to, net ir su džinsais Wirus sugebėjo atrodyti plastiškai. Neįsivaizduoju savęs su džinsais judančio plastiškai (damn that nigga ass...). Dėl muzikos nesiginčiju, sueina su judesiais, bet aš turbūt būčiau gyvenime tokios nedėjęs ant savo free (aišku ir tokio pobūdžio free gyvenime nepadaryčiau). Taigi soundtrackas, nors ir ne mano skonio, bet labai tinkamas tokio pobūdžio freestyle‘ui.

Labiausiai žinoma nustebino visi tie new moves, new combos, kurių iki tol nebuvau matęs, pvz. 2:17, 2:34, 2:57, 4:02, 4:15-4:21... WTF? Tokiomis trimis raidėmis būtų galima apibūdinti mano veido išraišką po to, kai pamačiau šitas vietas. Jau nekalbant apie „bejerius“ su siena 2:24, 4:39.. (einu pasivaikščioti). Geriausia grandinė 4:33-4:53. Reikėtų paminėti ir tai, jog nors tai ir yra visiškai kitokio pobūdžio free nei mes įpratę matyti, tačiau net ir čia Wirus išlaiko flow: atkreipkite dėmesį į judėjimą bei kojų „dėliojimą“ pvz. 1:55, 1:57, 2:20, 3:00 ... Atrodo neįmanoma, bet net ir su džinsais jis vis tiek juda plastiškai bei su akivaizdžiu flow (bow). Apie šokių judesius kalbėti ne man, tačiau vien tai, kad sugebėjo suderinti viską su Sb freestyle‘u rodo, koks unikalus freestyleris yra šis bičas.

Apibendrinant viską, manau, jog „Kinesics“ freestyle‘as yra revoliucija streetballo pasaulyje, kadangi tai visai kitokio pobūdžio free, kokio iki tol dar nėra buvę. Pats Wirus, mano manymu, šiuo metu yra geriausias freestyleris mūsų žemės planetoje. Tą sakau remdamasis šiais faktais: 1. jis yra vienas geriausių (o, mano nuomone, šiuo metu ir pats geriausias) senojo freestyle stiliaus (flow free, šokis su kamuoliu, Papo sukurto stiliaus) atstovas; 2. jis yra vienas originaliausių/produktyviausių/kūrybingiausių freestylerių, kuo dar kartą įsitikinome šiuo paskutiniuoju jo freestyle‘o video (dauguma kartoja savo senus moves, arba daro tą patį per tą patį, o jis vis sukuria kažką naujo, ir dar KIEK !!!).; 3. jis yra vienas universaliausių freestylerių: gali šokti su kamuoliu, gali daryti sukimus bei žongliruoti, gali daryti „rolls“, gali netgi sujungti visa tai su HH šokiu (vien ko verta AKA „stepu kingas“). O dar jei kalbėtume apie plastiškumą... Tad reikia didžiuotis, jog savo mažoje valstybėje turime geriausią streetballo freestylerį (ir su juo einam... „alaus atsigert !!!“).

AMEN !

Niekas
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 266
Miestas : Panevezhys
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

Wirus Kinesics freestyle Empty Re: Wirus Kinesics freestyle

Rašyti  Wirus Antr. 03 16, 2010 7:54 am

aciu gerb.Vytautui uz labai issamia interpretacija;) geriau ne pats nebuciau parases:D isdestei visa filosofija!Smile)
p.s. del tu ideju kur minejai apie siluetus ir pan.- niekas nenukopijuota;)

Wirus
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 41
Registration date : 2008-06-17

Atgal į viršų Go down

Wirus Kinesics freestyle Empty Re: Wirus Kinesics freestyle

Rašyti  jon Kv. 03 18, 2010 1:31 am

Wyte susake daugmaz viska ka ir galima pasakyti apie visas free dalis Smile manau vienareiksmiskai visus nustebino, butent, judesiu stilius ir Wytes pamineti freestyle triukai. Idomiai suzaidei su siena ,tikrai nustebinai!!!Smile visa laika galvojau ir buvau nusistates pries freestyle su sienom, atrode kazkaip dirbtinai kituose video, bet tu juos kazkaip idomiai pateikei ,greiciausiai del judejimo stiliaus- tokio palengva plaukiancio laisvo sokio.Smile muzika ir vietos liuks!! Vieninteli minusa galeciau ivardinti- ta vieta, kur tokia leta muzika groja pradzioje ir tas kadras su maza mergaite zaidziancia prie vandens. Turiu omenyje, kad nelabai suprantu jos reiksmes visame sitame video, bet aisku gal as ko nzn:) Bet siaip sis video tikrai sukuria nuotaika, kai gali didziuotis, kad mes esame pazistami! Tarpkitko, reiketu pasakyti ,kad tu papildei dar vienu freestyle'u mano freestyle'u sarasa kuriuos laikau pacius paciausius, o jis tikrai yra trumpas Smile
Tikiuosi tai ne vienintelis tavo free papulsiantis ten Smile
jon
jon
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 102
Age : 32
Miestas : kaunas...
Registration date : 2007-12-16

Atgal į viršų Go down

Wirus Kinesics freestyle Empty Re: Wirus Kinesics freestyle

Rašyti  Skelling Pen. 03 26, 2010 8:52 am

Ta vieta su mergaite pradzioj man nereali pvz! Taip sueinanti su muzika, idealiai kabina per vidu! Smile Is vis visa intro labai gerai padaryta! Ir visas freestyle velnio neshtas, velnias tu visiskas! Very Happy Kai Wyte pasake kad bus ten rollsai, visokie flexible ir t.t. tai galvojau meshlas, nes nepatinka man tokie ir galvojau pasiziuret tik tam, kad draugas :DDD Bet kai pamaciau tai vos nenuleidau.. Embarassed Vienas geriausiu freestyle. Pasauly dabar to shokio stiliaus nelike praktiskai, visi ant kamikadziu pasineshe, stovi stagarai vietoje ir pagalvojus shokio stiliumi is musu zinomu freestyleriu ciuju ant ranku pirstu suskaiciuot galima butu. O tu atradai kazka naujo Smile Sveikinimai dar karta!
Skelling
Skelling
Admin

Pranešimų skaičius : 348
Age : 35
Miestas : Vilnius
Registration date : 2007-12-04

http://www.wanted8-21.too.lt

Atgal į viršų Go down

Wirus Kinesics freestyle Empty Re: Wirus Kinesics freestyle

Rašyti  Niekas Št. 03 27, 2010 6:51 am

VELNIAS Very Happy

del to intro epizodo su mergaite tai pritariu Adomui, kad sueina su muzika ir pisa per shirdi.. I love you Rolling Eyes o dar kai zhinai, kam video yra dedikuojamas, atsiranda ir daugiau to epizodo interpretacijos variantu..

bet ash jau rashiau apie sita free ese Very Happy

pasikartosiu: SUPER! FANTASTIKA! MYLIU! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Niekas
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 266
Miestas : Panevezhys
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

Wirus Kinesics freestyle Empty Re: Wirus Kinesics freestyle

Rašyti  Wirus Št. 03 27, 2010 6:58 am

matau kad sugebejau perteikti ta, kaip adomas sako "pisa per sirdi" (mm). dziugu:) ir ta maza mergaite, didelio miesto fone.. toki vaizdai kazkuo uzpildo:)

Wirus
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 41
Registration date : 2008-06-17

Atgal į viršų Go down

Wirus Kinesics freestyle Empty Re: Wirus Kinesics freestyle

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume