WANTED 8-21
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje

+14
Endas
halkass
T-Jan
jewelz
eimulis2
ArNi
SpamaZ
jon
LAZIO
TADYLIS_stb_
emmco
Skelling
Klanaz
Niekas
18 posters

Puslapis 22 Previous  1, 2

Go down

STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje - Page 2 Empty Re: STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje

Rašyti  T-Jan Antr. 02 26, 2008 10:23 am

.


Paskutinį kartą redagavo T-Jan (..T.J..), Tr. 05 28, 2008 11:36 am. Redaguota 1 kartą
T-Jan
T-Jan
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 49
Age : 31
Miestas : Panevezys
Registration date : 2008-02-24

Atgal į viršų Go down

STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje - Page 2 Empty Re: STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje

Rašyti  Endas Antr. 02 26, 2008 1:32 pm

Cia ziuriu kj paraso tj kokius 2000 zodziu Very Happy:D:D...as kukliau....streetball'as mano manymu in LT gime is AND 1....dauguma sak kd pamate ju klipukus...pradejo bandyti patys...tjp ir atsirado streetball in LT I love you I love you I love you @ tongue tokia pirmuju balleriu pradzia manau..o jaunesnieji uzsikrecia siuo geruoju virusu nuo balleriu kurie jau tj daro...tuos stebuklus....ir manau visi sutixit kd nerealus jausmas matyti kjp tobuleja vajkis kuri butent TU atvedej i aikstele ir padavej kamuoli...ismokej pirmo, labaj paprasto judesio.....NEREALU... Embarassed Embarassed I love you I love you I love you alien pirat clown
Endas
Endas
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 4
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje - Page 2 Empty Re: STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje

Rašyti  T-Jan Antr. 02 26, 2008 2:06 pm

.


Paskutinį kartą redagavo T-Jan (..T.J..), Tr. 05 28, 2008 11:36 am. Redaguota 1 kartą
T-Jan
T-Jan
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 49
Age : 31
Miestas : Panevezys
Registration date : 2008-02-24

Atgal į viršų Go down

STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje - Page 2 Empty Re: STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje

Rašyti  iLgapirstis Tr. 02 27, 2008 11:44 am

Stai ir daugiau T.N.T... katik perpratau shia sudetinga reginimosi sistema:D atleiskit kad ishkart nepuolu rashyt apie savo pradzia, nes tevas jau stipriai rekauja... bet shia tema turiu ka pasakyti...taigi manau ryt as ishsiliesiu:)

iLgapirstis
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 76
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-02-27

Atgal į viršų Go down

STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje - Page 2 Empty Re: STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje

Rašyti  iLgapirstis Kv. 02 28, 2008 12:39 am

gerai, stai ir mano pradzia... visada ziuredavau and1 kiekviena ju mixtape buvau perziurejas gal po 10kartu... bet buvau, ir esu kasioras... tiesiog kai zaidimas buvo 4fun ijungdavau ten pora prametimu pro klyna, seip nieko rimta... Slam Jam visada zinojau kaip dunkerius... mates ju pasirodymus per orange virus turnyrus, bet seip jie man visada asocijavosi su dejimais... zodziu taip sau gyvenau iki ,,gyvenk gatves ritmu" ten nuejom tiesiog gerai praleisti laika... pries tai ishgerem (tuoj suprasit kodel apie tai rashau) na ir stebejom ivykius... staiga ant scenos ateina wanted (nemates ju nebuvau niekad, nors ir zaisdavau prie balto. tik skaites zurmale spo) ir ten reikia 3zmoniu (auku:D) kadangi mano brolis-malina buvo pripises tai jo noras pasireishke netgi gan agresyviai jis visus ishstumde kad tik prisiartint prie apsaugines tvoreles... nu ka ji paeme... ir wyte buvo jo prisininkas... as su draugu pamate kad malina zaidzia irgi priejom arciau... kai malina baige ir grizo pas mus mes (kaip uzkieteja kasiorai) pasakem kad jis griztu ir paklaustu ar nenori jie 3x3 (mazdaug co ta ja, mes jus ishpisim:D) wyte pasake kad mazdaug neiseis, but kita diena galima prie balto... tai stai baigesi izanga:D mes su ponu malinausku ir kaip man dabar primine kad dar su pora mergaiciu atjudejom prie balto... po 20min atjudejo kazkokie du uztine vyrukai... (wyte ir wirus) mes susipazinom ir pradejom zaisti... pirma karta zaidziau pries ballerius taigi jie ishdarynejo ka tik norejo ish musu... bet visa tai man patiko... pradejau pats kazka... prisimint and1:D taip ir uzsikreciau nepagydomu virusu... taigi mano pradininkai buvo wyte su wirusu...

iLgapirstis
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 76
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-02-27

Atgal į viršų Go down

STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje - Page 2 Empty Re: STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje

Rašyti  Skelling Kv. 02 28, 2008 5:15 am

patarimas - neuzsikreskite siuo paslaptingu streetball virusu nuo wanted 8-21, nes kartu su juo pasigausit alkoholizmo virusa (optima linija zigulinis ir t.t.) Very Happy Taip kad priesh rinkdamiesi streetball ir laikydami wanted ikvepejais gerai pagalvokite! Very Happy
Skelling
Skelling
Admin

Pranešimų skaičius : 348
Age : 35
Miestas : Vilnius
Registration date : 2007-12-04

http://www.wanted8-21.too.lt

Atgal į viršų Go down

STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje - Page 2 Empty Re: STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje

Rašyti  iLgapirstis Kv. 02 28, 2008 7:59 am

taip pat dar ishmoksite sukyt red&white ir butinai iki filtro:D

iLgapirstis
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 76
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-02-27

Atgal į viršų Go down

STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje - Page 2 Empty Re: STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje

Rašyti  Skelling Kv. 02 28, 2008 11:03 am

iLgapirstis rašo:taip pat dar ishmoksite sukyt red&white ir butinai iki filtro:D
arba kitaip tariant - degraduosite Very Happy
Skelling
Skelling
Admin

Pranešimų skaičius : 348
Age : 35
Miestas : Vilnius
Registration date : 2007-12-04

http://www.wanted8-21.too.lt

Atgal į viršų Go down

STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje - Page 2 Empty Re: STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje

Rašyti  deividas Tr. 06 18, 2008 6:24 am

Man streetball parode HALKAS. Kuris mane ir ikalbejo tai daryti parode kelis mixteipus ir mixteipu treilerius. Ir as tuo susizavejau man tai patiko ir pradejau pats bandysti. Todel dekui Halkui kad jis mane uzkrete SB. Basketball

deividas
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 30
Age : 29
Miestas : PANEVEZYS
Registration date : 2008-06-17

Atgal į viršų Go down

STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje - Page 2 Empty Re: STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje

Rašyti  deividas Tr. 06 18, 2008 2:16 pm

Dar turiu peidurti, kad didelia itaka man padare Skellingo freestyle video. Tai buvo ir yra pats geriausias freestyle (man) Smile Basketball

deividas
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 30
Age : 29
Miestas : PANEVEZYS
Registration date : 2008-06-17

Atgal į viršų Go down

STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje - Page 2 Empty Re: STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje

Rašyti  Skelling Pir. 06 23, 2008 6:48 am

dekui Embarassed Very Happy
Skelling
Skelling
Admin

Pranešimų skaičius : 348
Age : 35
Miestas : Vilnius
Registration date : 2007-12-04

http://www.wanted8-21.too.lt

Atgal į viršų Go down

STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje - Page 2 Empty Re: STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje

Rašyti  Mantis Antr. 08 19, 2008 1:29 pm

Klanaz rašo:Db negaliu tau parashyt visko kaip kas, kur nepritariu ir pns (o lb daug kur). Galbut greiciau galima visur rast kompromisa o ne vazhiavima i viena puse Smile Dar nepatiko kad bandei daug kur analizuot ka ash galvoju ir vest hipotezes visokias, vien tam kad po to galetum paprieshtaraut. Ash ant dienu atrashysiu (pats ten ruosheisi lb ilgai Very Happy), nes db negaliu tikrai.

p.s. Ash tos temos su tavim shneket nevengiau Very Happy ash tik nenorejau itakot tavo shito posto. Norejau kad paslystum po to butu del ko irodyt kitaip Smile juk tu daug ko nezhinai, ash nezhinau ish tavo puses. Bet vietom negrazhiai parashei ant Slam Jam.

p.s. zhinai jei mes neusitiktume ir neprikolintume kaip visada tai buciau shita suprates kaip dideli stumima. Nu bet kaip suprantu taip nera. O jei ka tai zhinau kur gyveni :DDD o tu tai nezhinai kur ash gyvenu Very Happy (wyte) (e)

Zhodis!


taip ir neparase Smile Smile Very Happy

Mantis
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 71
Age : 29
Miestas : Klaipeda
Registration date : 2008-04-29

Atgal į viršų Go down

STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje - Page 2 Empty Re: STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje

Rašyti  LAZIO Antr. 08 19, 2008 1:53 pm

Mantis rašo:
Klanaz rašo:Db negaliu tau parashyt visko kaip kas, kur nepritariu ir pns (o lb daug kur). Galbut greiciau galima visur rast kompromisa o ne vazhiavima i viena puse Smile Dar nepatiko kad bandei daug kur analizuot ka ash galvoju ir vest hipotezes visokias, vien tam kad po to galetum paprieshtaraut. Ash ant dienu atrashysiu (pats ten ruosheisi lb ilgai Very Happy), nes db negaliu tikrai.

p.s. Ash tos temos su tavim shneket nevengiau Very Happy ash tik nenorejau itakot tavo shito posto. Norejau kad paslystum po to butu del ko irodyt kitaip Smile juk tu daug ko nezhinai, ash nezhinau ish tavo puses. Bet vietom negrazhiai parashei ant Slam Jam.

p.s. zhinai jei mes neusitiktume ir neprikolintume kaip visada tai buciau shita suprates kaip dideli stumima. Nu bet kaip suprantu taip nera. O jei ka tai zhinau kur gyveni :DDD o tu tai nezhinai kur ash gyvenu Very Happy (wyte) (e)

Zhodis!


taip ir neparase Smile Smile Very Happy

na tau Manti sitoj temoj nlb yra ka weikt, nebent paskaityt
LAZIO
LAZIO
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 144
Age : 33
Miestas : Shakiai
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje - Page 2 Empty Re: STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje

Rašyti  Niekas Antr. 08 19, 2008 2:40 pm

LAZIO rašo:
Mantis rašo:
Klanaz rašo:Db negaliu tau parashyt visko kaip kas, kur nepritariu ir pns (o lb daug kur). Galbut greiciau galima visur rast kompromisa o ne vazhiavima i viena puse Smile Dar nepatiko kad bandei daug kur analizuot ka ash galvoju ir vest hipotezes visokias, vien tam kad po to galetum paprieshtaraut. Ash ant dienu atrashysiu (pats ten ruosheisi lb ilgai Very Happy), nes db negaliu tikrai.

p.s. Ash tos temos su tavim shneket nevengiau Very Happy ash tik nenorejau itakot tavo shito posto. Norejau kad paslystum po to butu del ko irodyt kitaip Smile juk tu daug ko nezhinai, ash nezhinau ish tavo puses. Bet vietom negrazhiai parashei ant Slam Jam.

p.s. zhinai jei mes neusitiktume ir neprikolintume kaip visada tai buciau shita suprates kaip dideli stumima. Nu bet kaip suprantu taip nera. O jei ka tai zhinau kur gyveni :DDD o tu tai nezhinai kur ash gyvenu Very Happy (wyte) (e)

Zhodis!


taip ir neparase Smile Smile Very Happy

na tau Manti sitoj temoj nlb yra ka weikt, nebent paskaityt

man truksta iki pilno sakinio: ".... nebent paskaityt, sunau" ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdd

Niekas
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 266
Miestas : Panevezhys
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje - Page 2 Empty Re: STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje

Rašyti  Mantis Tr. 08 20, 2008 2:24 am

: DDDDDDDDDDDDDD

Mantis
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 71
Age : 29
Miestas : Klaipeda
Registration date : 2008-04-29

Atgal į viršų Go down

STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje - Page 2 Empty Re: STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje

Rašyti  Jewelz3 Tr. 03 11, 2009 10:58 am

Is pirmo pamaciau wanted 8-21 mixtape,nuo tada pradejau dometis,atradau, and1,dime55 ir kitus,ypac mane ikvepia Tru baller,tiesiog nerealus Surprised
Jewelz3
Jewelz3
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 19
Age : 31
Miestas : Vilnius
Registration date : 2009-03-11

Atgal į viršų Go down

STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje - Page 2 Empty Re: STREETBALL'o pradzhia Lietuvoje

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 22 Previous  1, 2

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume