WANTED 8-21
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ko jus siekiat?

+11
Wirus
deividas
iLgapirstis
ArNi
T-Jan
liuxaz
Niekas
halkass
jon
LAZIO
Skelling
15 posters

Puslapis 22 Previous  1, 2

Go down

Ko jus siekiat? - Page 2 Empty Re: Ko jus siekiat?

Rašyti  yugghy Pen. 10 31, 2008 1:44 am

kodel gi ne ;D ?

yugghy
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 111
Registration date : 2008-06-04

Atgal į viršų Go down

Ko jus siekiat? - Page 2 Empty Re: Ko jus siekiat?

Rašyti  DemonaS Št. 11 01, 2008 1:47 am

Tdl kad WANTED geresni Very Happy
DemonaS
DemonaS
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 36
Miestas : Panevezhys
Registration date : 2008-02-26

Atgal į viršų Go down

Ko jus siekiat? - Page 2 Empty Re: Ko jus siekiat?

Rašyti  white Št. 11 01, 2008 11:21 am

ash SB pradejau uzsiimenet todel jog jis mane lyg ir pakerejo...ir man lb patinka kazko siekti, man neswarbu ar salta, ar tamsu, kamuolys lyg sako man kad imciau jy ir eiciau y aikstele... beda ta jog as labai neseniai pradejau uzsiimenet SB bet tikiuosi kazka pasiekt, ismokt, jog paciam butu linksma zaist. ir ash wisiskai dejau ant tu zmoniu kurie pamato placius rubus, SB, isgirsta hip-hop ir sako jog cia durniu uzsiemimas, dauniska apranga...reiskia jie patys durniai jei waro waro ant zmoniu kurie daro tai kas jiems patinka.jie tikriausiai gainiojasi madas ir wisiskai neturi sawo nuomones... jie tiesiog degradai... bet cia jau ne apie tai ka reiktu pradejau sneket Very Happy tai wa kaip jau sakiau SB mokausi todel kad paciam butu malonu...o pinigu as is to tikrai nesitikiu, nes tai lietuwoj nlb ymanoma, o apie zurnalus tai iswis neisiwaizduoju sawes ant zurnalo wirselio....... Very Happy Very Happy Very Happy

white
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 22
Age : 32
Miestas : trakai
Registration date : 2008-10-20

Atgal į viršų Go down

Ko jus siekiat? - Page 2 Empty Re: Ko jus siekiat?

Rašyti  iLgapirstis Pir. 11 03, 2008 6:29 am

white rašo:ash SB pradejau uzsiimenet todel jog jis mane lyg ir pakerejo...ir man lb patinka kazko siekti, man neswarbu ar salta, ar tamsu, kamuolys lyg sako man kad imciau jy ir eiciau y aikstele... beda ta jog as labai neseniai pradejau uzsiimenet SB bet tikiuosi kazka pasiekt, ismokt, jog paciam butu linksma zaist. ir ash wisiskai dejau ant tu zmoniu kurie pamato placius rubus, SB, isgirsta hip-hop ir sako jog cia durniu uzsiemimas, dauniska apranga...reiskia jie patys durniai jei waro waro ant zmoniu kurie daro tai kas jiems patinka.jie tikriausiai gainiojasi madas ir wisiskai neturi sawo nuomones... jie tiesiog degradai... bet cia jau ne apie tai ka reiktu pradejau sneket Very Happy tai wa kaip jau sakiau SB mokausi todel kad paciam butu malonu...o pinigu as is to tikrai nesitikiu, nes tai lietuwoj nlb ymanoma, o apie zurnalus tai iswis neisiwaizduoju sawes ant zurnalo wirselio....... Very Happy Very Happy Very Happy

ir pinigai imanomi ir ant zurnalo virselio imanoma... bet ar tik to reikia?!;] cia jau kitas klausimas:)

iLgapirstis
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 76
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-02-27

Atgal į viršų Go down

Ko jus siekiat? - Page 2 Empty Re: Ko jus siekiat?

Rašyti  white Pir. 11 03, 2008 8:07 am

pinigai tai pinigai Very Happy bet zurnalo wirselis tai manau visai nebutinas Very Happy aisku butu smagu sawe matyt ant wirselio bet kas is to..?

white
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 22
Age : 32
Miestas : trakai
Registration date : 2008-10-20

Atgal į viršų Go down

Ko jus siekiat? - Page 2 Empty Re: Ko jus siekiat?

Rašyti  Skelling Pir. 11 03, 2008 8:51 am

zinoma yra gera kai uz tai ka megsti daryti dar gauni ir litus, bet retai buna taip Smile juolabiau, kad vieni tai sieja su komercija. Zurnalu virseliai? Smagu, kai tau skiriamas demesys ir zmones vertina tai ka darai, bei tai nori parodyti visuomenei.
Skelling
Skelling
Admin

Pranešimų skaičius : 348
Age : 35
Miestas : Vilnius
Registration date : 2007-12-04

http://www.wanted8-21.too.lt

Atgal į viršų Go down

Ko jus siekiat? - Page 2 Empty Re: Ko jus siekiat?

Rašyti  white Pir. 11 03, 2008 9:10 am

manau streetball reik zaist todel kad paciam butu gera,linksma... juk SB zaidzia tik tie kas tikrai to nori o kad nepasirodytu pris kitus ar pan...

white
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 22
Age : 32
Miestas : trakai
Registration date : 2008-10-20

Atgal į viršų Go down

Ko jus siekiat? - Page 2 Empty Re: Ko jus siekiat?

Rašyti  iLgapirstis Tr. 11 05, 2008 7:11 am

Skelling rašo:zinoma yra gera kai uz tai ka megsti daryti dar gauni ir litus, bet retai buna taip Smile juolabiau, kad vieni tai sieja su komercija. Zurnalu virseliai? Smagu, kai tau skiriamas demesys ir zmones vertina tai ka darai, bei tai nori parodyti visuomenei.
bet asr to tau reikia? Wink

iLgapirstis
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 76
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-02-27

Atgal į viršų Go down

Ko jus siekiat? - Page 2 Empty Re: Ko jus siekiat?

Rašyti  Skelling Tr. 11 05, 2008 8:49 am

iLgapirstis rašo:
Skelling rašo:zinoma yra gera kai uz tai ka megsti daryti dar gauni ir litus, bet retai buna taip Smile juolabiau, kad vieni tai sieja su komercija. Zurnalu virseliai? Smagu, kai tau skiriamas demesys ir zmones vertina tai ka darai, bei tai nori parodyti visuomenei.
bet asr to tau reikia? Wink
Man tai nera reikalinga, sakau, kad man asmeniskai tai yra malonu Smile Kai pamatai save ant zurnalo virselio, kai pamatai telike, kai kartais zmones atpazysta gatveje. Gera zinoti, kad kitiems patinka ka darai ir kad tam skiria demesi. Juk ne karto nebuvo straipsnio kokio apie Skelling, buvo tik apie streetballa, kurio dalis esu ir as, mes visi. Zmonems idomu zinoti ne kokios asmenybes esame, o kas yra tas streetballas. Todel kiekvienas straipsnis, kiekvienas pasmezavimas telike tai populiarina Smile Zinoma, kur kas efektyvingesnis populiarinimo budas yra tiesiog zaidimas gatveje. Del litu, tai man taip pat tai nera butina, bet tai taip pat yra malonu. Kai darai pasirodyma parodai savo sugebejimus publikai ir jei uz tai gauni pinigus tai kodel gi ne? Muzikantai koncertuoja - gauna pinigus, krepsininkai zaidzia - gauna pinigus. Visur yra isnaudojama energija. Nesame dar kazkokie jau tokie populiarus, kad mus ten kviestu visur ir t.t. Pora kartu pakviecia, uzsidirbam ant keliones ir alaus ir toliau leidziame dienas gatveje Smile Ir manau naturalu, kad smagiau daryti ta pati dalyka ir gauti uz tai kazkiek litu, nei daryti ta pati dalyka ir negauti nieko Smile
Skelling
Skelling
Admin

Pranešimų skaičius : 348
Age : 35
Miestas : Vilnius
Registration date : 2007-12-04

http://www.wanted8-21.too.lt

Atgal į viršų Go down

Ko jus siekiat? - Page 2 Empty Re: Ko jus siekiat?

Rašyti  iLgapirstis Kv. 11 06, 2008 7:18 am

manau ne vienas negaletu paneigt tavo nuomones:)) nera butina, bet malonu kai tai ivyksta:)

iLgapirstis
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 76
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-02-27

Atgal į viršų Go down

Ko jus siekiat? - Page 2 Empty Re: Ko jus siekiat?

Rašyti  yugghy Št. 11 08, 2008 8:56 am

iLgapirstis rašo:manau ne vienas negaletu paneigt tavo nuomones:)) nera butina, bet malonu kai tai ivyksta:)
sitas taj zudantis posakis bet px ;D ziauriai patiko ;DD

yugghy
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 111
Registration date : 2008-06-04

Atgal į viršų Go down

Ko jus siekiat? - Page 2 Empty Re: Ko jus siekiat?

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 22 Previous  1, 2

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume