WANTED 8-21
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ko jus siekiat?

+11
Wirus
deividas
iLgapirstis
ArNi
T-Jan
liuxaz
Niekas
halkass
jon
LAZIO
Skelling
15 posters

Puslapis 12 1, 2  Next

Go down

Ko jus siekiat? Empty Ko jus siekiat?

Rašyti  Skelling Kv. 12 20, 2007 3:55 am

idomu man butu suzinoti ko jus siekiat ballindami, ar tai darote del saves, del to kad jums tiesiog smagu tai daryti, ar norit pasiekti kazkokiu aukstumu, kalt is to litus, norit but geriausi, kad merginos matytu, jaunimas prashytu autografu ar butumet ant zurnalu virsheliu?
As esmenishkai aiksteleje palieku si pasauli ir gyvenu tomis sekundemis, kai pashoneje rekia draugai "ITS OVER!!!" kai juokas pinasi su riksmais, kai minutes keicia sekundes ir kai neegzistuoja jokios ribos. Atrodo kad padarius prikola ir privertus nusishypsoti niekuom nesusijusi praeivi, ar ishgirsti juoka, tada atrodo kad gyvenimas yra kupinas pilnatves... Kad tuo metu nieko nereikia... Niekas nekvarshina galvos moralais, niekas nevarzo, negruda i galva kazkokiu nuostatu, tada zmones shypsosi... Ir buna taip gera.. Zmones vertina naturaluma ir pastebi tai. Ne veltui kai eme interviu zurnalas SPO: ) sakiau : "Kai mes zaidziame, zmones gali matyti, ar mums gera diena, ar bloga, kokia nuotaika..." Tai tiesa, kai tai daroma ish shirdies, zmones gali matyti, pajusti tuo metu perteikiamus jausmus. Pasakysiu atvirai, visada norejau buti geriausias, noriu dabar ir noresiu manau visa laika, nes tai gali skatinti ir tai gali zlugdyti... Man svarbu, kad zmones zinotu ne kas toks yra Skelling, o ka jis padare.. Galeciau rashyt ir rashyt, filosofuot toliau, bet aptingau staiga, arbatos puodelis pasidare tushcias, akiu vokai apsunko ir nebesinori nieko... Tik gryzt i aikste... Uz lango shalta, medziai be lapu, pucia vejas ir letai krenta snaiges... Pasiimu kamuoli ir lekiu i lauka GYVENTI! Freestyle'as gruodi zhudo zmogau.. jis zhudo Smile seeya Wink
Skelling
Skelling
Admin

Pranešimų skaičius : 348
Age : 35
Miestas : Vilnius
Registration date : 2007-12-04

http://www.wanted8-21.too.lt

Atgal į viršų Go down

Ko jus siekiat? Empty Re: Ko jus siekiat?

Rašyti  LAZIO Kv. 12 20, 2007 8:56 am

darau tai del sawes, jokie pinigai, jokios aukstumos, merginos, TV programa, wiskas man buna neidomu, kaj daraw TAI Smile)) siekiu ne ko kito, o pagarbos.. geriausi dalykai yra nematomi Smile Lietuwoje is gatwes krepsinio duonos newalgysi, njeko nesakau, yra neblogai ten uz pasirodyma gaut litu, paskuj kad ir sortus ar kedus nusipirkt, bet kokias aukstumas cia galima pasiekt? pagarba ir yra didziausia aukstuma, bent jaw man Smile man swarbiausia gatwes krepsinyje - jausmai, emocijos, juokas ir kajp sakiau pagarba is kitu Smile zinojimas kad wel toj pacioj wietoj, su tuo paciu kamuoliu, su tuo paciu asfaltu, praleistas laikas man atnes wel tas pacias, puikias akimirkas, tai yra neikainojama, tai yra meile zaidimui, tai yra tox gywenimas, kokio as noriu, o gywenti taip kaip nori yra kiekwieno zmogaus swajone Smile ir neswarbu, kad ir kajp daznai zmonese pamatau pawyda, pasaipa, kaj jie ziuri i mane, as tai dariau ir darysiu... streetball is my/OURS life Smile
LAZIO
LAZIO
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 144
Age : 33
Miestas : Shakiai
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

Ko jus siekiat? Empty Re: Ko jus siekiat?

Rašyti  jon Kv. 12 20, 2007 12:00 pm

Na visu pirma streetballas yra zaidimas kuriame visada bus kur tobuleti... tobulas saves isreiskimas! pradejau bandyti zaisti tik , kad priklausyciau gatves gyvenimui(krutai) ir sulaukciau bendros pagarbos(na man buvo tuo metu 14), kai to sulaukiau ,nebebuvo taip savarbu bendra pagarba... dejau ant kitu kurie sako "oooo and1-eris" ar siaip rekia ,kad nesutelpu i kases taisykles... manau respektas buna tikras tik tarp streetball'eriu , net ir kamuoli musinejant mintyse plaukioja svajones ne kaip kasiora ,o balleri patvarkyti...uzisiimineju tuo -del smagumo ir labiau del savo ,o ne kitu lukesciu patenkinimo... pritariu Lazio nuomonei... sortu ir kedu... niekada nebus perdaug!! Very Happy Zaisdamas siekiu daryti judesius ,kuriu niekas kitas nepakartos, kad niekaip niekas manes nesulaikytu...beto mane veza kai tvarkai 2m........ ir aiksteleje daryti tai ko NIEKAS dar nemate!!! virseliai scratch manes nedomina ,nes neisivaizduoju ten saves...
jon
jon
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 102
Age : 33
Miestas : kaunas...
Registration date : 2007-12-16

Atgal į viršų Go down

Ko jus siekiat? Empty Re: Ko jus siekiat?

Rašyti  LAZIO Pen. 12 21, 2007 12:51 pm

be to pamirsau pamineti, jog dar wienas tikslas-siekimas zaidziant.. populiarinti gatwes krepsini Exclamation cheers Basketball santa
LAZIO
LAZIO
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 144
Age : 33
Miestas : Shakiai
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

Ko jus siekiat? Empty Re: Ko jus siekiat?

Rašyti  halkass Št. 12 22, 2007 12:18 pm

zaidziu del saves bandau tobulet kad padurciau ne tik kasiorus bet ir ballerius Very Happy Very Happy o del virseliu tai as nefotomeniskas Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

halkass
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 18
Age : 31
Miestas : panevezio
Registration date : 2007-12-22

Atgal į viršų Go down

Ko jus siekiat? Empty Re: Ko jus siekiat?

Rašyti  LAZIO Št. 12 22, 2007 12:51 pm

halkass rašo:o del virseliu tai as nefotomeniskas Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
;DDDDD cia prajuokinai
LAZIO
LAZIO
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 144
Age : 33
Miestas : Shakiai
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

Ko jus siekiat? Empty Re: Ko jus siekiat?

Rašyti  Niekas Št. 12 22, 2007 1:41 pm

halkass rašo:zaidziu del saves bandau tobulet kad padurciau ne tik kasiorus bet ir ballerius Very Happy Very Happy o del virseliu tai as nefotomeniskas Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

pz Halkas maladiec ;DDDDDDDDDDD

Niekas
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 266
Miestas : Panevezhys
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

Ko jus siekiat? Empty Re: Ko jus siekiat?

Rašyti  halkass Št. 12 22, 2007 1:44 pm

dekuj Very Happy

halkass
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 18
Age : 31
Miestas : panevezio
Registration date : 2007-12-22

Atgal į viršų Go down

Ko jus siekiat? Empty Re: Ko jus siekiat?

Rašyti  liuxaz Št. 12 22, 2007 2:02 pm

zhiuriu halkas chia energijos ineshe Very Happy Very Happy

liuxaz
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 115
Registration date : 2007-12-06

Atgal į viršų Go down

Ko jus siekiat? Empty Re: Ko jus siekiat?

Rašyti  halkass Sk. 12 23, 2007 1:17 am

gi reikia kaip nors atgaivint cia visus uzmige kazkokie Very Happy

halkass
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 18
Age : 31
Miestas : panevezio
Registration date : 2007-12-22

Atgal į viršų Go down

Ko jus siekiat? Empty Re: Ko jus siekiat?

Rašyti  T-Jan Antr. 02 26, 2008 1:48 pm

.


Paskutinį kartą redagavo T-Jan (..T.J..), Tr. 05 28, 2008 11:37 am. Redaguota 1 kartą
T-Jan
T-Jan
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 49
Age : 31
Miestas : Panevezys
Registration date : 2008-02-24

Atgal į viršų Go down

Ko jus siekiat? Empty Re: Ko jus siekiat?

Rašyti  ArNi Antr. 02 26, 2008 2:24 pm

Turiu gera uzhsiemima,kuris man patinka,megstu lygintis su kitais,o ypac kai tave vertina tarp aukstesniu.
Tobulinu savo free,kuriu judesius,lygu sokiui..Zaidime,megstu labiau laisvai zaist nei paprasta kasy.
Kaip vienas kolega Def One sake:
Kasys lygus popsuj-Streetball patys zinot kam ;D
ArNi
ArNi
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 55
Age : 32
Miestas : Vilnius
Registration date : 2007-12-05

Atgal į viršų Go down

Ko jus siekiat? Empty Re: Ko jus siekiat?

Rašyti  iLgapirstis Kv. 02 28, 2008 12:54 am

as tai darau del aplinkiniu, nes kuo smarkiau reaguos aplinka tuo pats labiau jausies pakiletas... mano darbas nera apipisinet varzova, nors ir tai megstu daryti, nors ir nelabai moku:D mano ir tokiu pydaru kaip as "darbuj" labai gerai tinka Endo a.k.a;] u will do your job, we will make the end...Wink

iLgapirstis
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 76
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-02-27

Atgal į viršų Go down

Ko jus siekiat? Empty Re: Ko jus siekiat?

Rašyti  liuxaz Kv. 02 28, 2008 11:32 am

kad butu idomiau pasakysiu kad ash esu turbut wisai prieshishkas Ilgapishciui... nors mes abu su nurautu stogu cheers bet.... man NERA BUTINA kazhkokia zhiurowu reakcija.. PABREZHIU nera butina... zhinoma kartais linksma kai gynejas pats ishsidures stebisi...tj yra gerai.... pats pasijauti iwertintas.... bet ash zhaidzhiu ne del tu zhiurowu... ne del tu kurie per telika "tawe",mane ar dar ka nors pamato...(tai tik pawyzdys) ne del tu zhiurowu kurie per kashio turnyrus susirenka.... kartais man streetball yra paprashchiausias MOLAINIU GATVES STADIKAS!!!!!!, MANO NUDROZHTAS KAMUOLYS, IR MANO EMOCIJOS, KURYBA IR MANO MINTYS Very Happy Very Happy cheers cheers cheers DAUGIAU NIEKO Very Happy Very Happy lengwa mano ideologija Wink

liuxaz
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 115
Registration date : 2007-12-06

Atgal į viršų Go down

Ko jus siekiat? Empty Re: Ko jus siekiat?

Rašyti  Skelling Kv. 02 28, 2008 1:28 pm

beja labai teisinga Wink
Skelling
Skelling
Admin

Pranešimų skaičius : 348
Age : 35
Miestas : Vilnius
Registration date : 2007-12-04

http://www.wanted8-21.too.lt

Atgal į viršų Go down

Ko jus siekiat? Empty Re: Ko jus siekiat?

Rašyti  iLgapirstis Pen. 02 29, 2008 2:28 am

sutinku su jumis, visada sb priklauso nuo nuotaikos... ir tikrai tai matosi (tikrai suprantat apie ka as) kartais gerai kai tu kazka padarai ir jauti kaip visi rekia ish nuostabos... o kartais labai gerai yra isideti ausinuka i ausi paimti kamuoli ir vienam su juo buti... as perstipriai pasakiau kad visada zaidziu del kitu, nes taip nera:)

iLgapirstis
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 76
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-02-27

Atgal į viršų Go down

Ko jus siekiat? Empty Re: Ko jus siekiat?

Rašyti  deividas Antr. 06 17, 2008 2:49 am

Darau tai ne del kitu o del saves. Manau kad kai as bandau padaryri kanors ir man tai iseina as patobuleju ir bandau tobuleti ir toliau. Nors dar ir nieko nemoku bandau ismokti. Bandziau bandau ir bandysiu visada. Tv ir zurnalu virseliai manes nedomina (nefotogeniskas). Pinigu is to as nelabai tikiuosi tai yra tik geras laiko praleidimas kuris lydes mano sirdi visada.

deividas
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 30
Age : 29
Miestas : PANEVEZYS
Registration date : 2008-06-17

Atgal į viršų Go down

Ko jus siekiat? Empty Re: Ko jus siekiat?

Rašyti  Wirus Antr. 06 17, 2008 7:42 am

to express...not to impress.. Wink

Wirus
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 41
Registration date : 2008-06-17

Atgal į viršų Go down

Ko jus siekiat? Empty Re: Ko jus siekiat?

Rašyti  Skelling Pen. 08 22, 2008 4:31 am

siekiu buti geriausiu Lietuvoje. Gal kada nors taip ir bus, jei judesiu i prieki, jei aikteleje pasitikinesiu sauleteki, kaip kad vakar ir jeigu vis dar jausiu toki malonuma. Tikiuosi, jog niekada nebusiu geriausias, nes tada nebebutu ko siekti. O juk siekimas ir yra pats maloniausias ir kartu erzinantis dalykas Smile
Skelling
Skelling
Admin

Pranešimų skaičius : 348
Age : 35
Miestas : Vilnius
Registration date : 2007-12-04

http://www.wanted8-21.too.lt

Atgal į viršų Go down

Ko jus siekiat? Empty Re: Ko jus siekiat?

Rašyti  LAZIO Kv. 08 28, 2008 3:42 pm

Skelling rašo:siekiu buti geriausiu Lietuvoje. Gal kada nors taip ir bus, jei judesiu i prieki, jei aikteleje pasitikinesiu sauleteki, kaip kad vakar ir jeigu vis dar jausiu toki malonuma. Tikiuosi, jog niekada nebusiu geriausias, nes tada nebebutu ko siekti. O juk siekimas ir yra pats maloniausias ir kartu erzinantis dalykas Smile
sieki buti geriausiu Lietuvoje... pasieksi, galesi uzsibrezt nauju tikslu, juk buti geriausiu Lietuvoje nera tobulybes virsune Smile
LAZIO
LAZIO
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 144
Age : 33
Miestas : Shakiai
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

Ko jus siekiat? Empty Re: Ko jus siekiat?

Rašyti  Karollis a.k.a Cunning Pen. 10 17, 2008 5:02 pm

Kaip kazkas yra pasakes: ''Kai neturejau draugo ,kai budavau vienisas ,kai man budavo sunku visuomet zinodavau ,jog galiu griebti krepsinio kamuoli ir eiti metyti jo i krepsi kai man budavo sunku zaisdamas gatveje pasijusdavau geriau''. Stai kas man yra gatves krepsinis ,be to as negaliu gyvent ...Nieko nesiekiu ,tiesiog kaskart krepsinio aiksteleje as stengiuosi buti geresnis uz kitus ,kaskart palieku sirdi krepsinio aiksteleje ,tokie dalykai kaip populiarinimas ar ispopuliarejimas man nera aktualus Very Happy ''Litu'' is to nemanau ,kad imanoma reguliariai uzsidirbti ,o susirasti tokiu kurie noretu su ''tavimi'' zaisti is pinigu yra taip pat lengva kaip islosti milijona teleloto ,taigi vargu ar lietuvos gatves krepsinis ir pinigai aplamai derantys zodziai Laughing

Karollis a.k.a Cunning
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 16
Registration date : 2008-10-17

Atgal į viršų Go down

Ko jus siekiat? Empty Re: Ko jus siekiat?

Rašyti  Skelling Pen. 10 17, 2008 6:39 pm

susisiek su manim
Skelling
Skelling
Admin

Pranešimų skaičius : 348
Age : 35
Miestas : Vilnius
Registration date : 2007-12-04

http://www.wanted8-21.too.lt

Atgal į viršų Go down

Ko jus siekiat? Empty Re: Ko jus siekiat?

Rašyti  DemonaS Antr. 10 28, 2008 9:25 am

ash Tai darau Nes Streetball tapo stiliumi, gyvenimo ritmu
Ka galvoja aplinkiniai kai skeptiskai ziuri i placius shortus man nesvarbu
zhaidziu su plachia maike kad tilpu KAMUOLYS =)
Game all day Rap all night Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
DemonaS
DemonaS
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 36
Miestas : Panevezhys
Registration date : 2008-02-26

Atgal į viršų Go down

Ko jus siekiat? Empty Re: Ko jus siekiat?

Rašyti  yugghy Antr. 10 28, 2008 12:32 pm

gal ne game all day , o dime all day ,rap all night ?

yugghy
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 111
Registration date : 2008-06-04

Atgal į viršų Go down

Ko jus siekiat? Empty Re: Ko jus siekiat?

Rašyti  DemonaS Antr. 10 28, 2008 11:53 pm

yugghy rašo:gal ne game all day , o dime all day ,rap all night ?

ne apie dime Wanted forume rashyt
DemonaS
DemonaS
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 36
Miestas : Panevezhys
Registration date : 2008-02-26

Atgal į viršų Go down

Ko jus siekiat? Empty Re: Ko jus siekiat?

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 12 1, 2  Next

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume