WANTED 8-21
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wanted 8-21 Wirus & Wyte freestyle W3

4 posters

Go down

Wanted 8-21 Wirus & Wyte freestyle W3 Empty Wanted 8-21 Wirus & Wyte freestyle W3

Rašyti  Niekas Antr. 01 19, 2010 6:43 am

Kiek paveluotai... Very Happy bet tik dbr atsigavau po Naujuju !!! Very Happy Very Happy Very Happy

Wanted 8-21 Wirus & Wyte freestyle W3:

https://www.youtube.com/watch?v=sNYp4V_XOPc


Jei rimtai, butu idomu ishgirsti LT balleriu-freestyleriu nuomones apie shi video Wink be to, ir ash pats turiu apie shi musu su Wirus bendra projekta ka papasakoti ;DDDD

Kaip gime IDEJA.
Ideja gime po vieno tuso pas Almanta.. Very Happy Very Happy Very Happy Ish tikruju, ne paslaptis, kad jau seniai norejau padaryti bendra free su Wirusu.. Zhinau, kad esu nemazhai prisidejes prie jo kaip freestylerio tobulejimo, taip pat ne karta esu sakes, kad pats nemazhai ko ish jo ishmokau ir dazhnai semiausi bei iki shiol semiuosi ikvepimo ish shio zhmogaus I love you (NO HOMO) Very Happy Taigi su puikiom nuotaikom ta lemtingaja balandzhio 25-aja patraukeme i Vilniaus centra.. Very Happy

Kaip pavyko igyvendinti IDEJA.
Nekaip Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Jei atvirai, tikejausi freestylinti kur nors prie Vln "dangoraizhiu", aplink shurmulys, vaikshto zhmones, vazhiuoja automobiliai ir pan. Tikejausi padaryti trumpa "warm-up" stiliaus freestyle'a kaip kad buvo padare brazilu freestyleriai (man rodos visi zhinom ta trumpa bet grazhu ju video). Taciau Wirus uzhrode shia vieta... aishku aplinka nereali: graffiti - ipsudingi, pastatas- apleistas... bet salygos freestylinti - tragishkos !!! scratch pale Very Happy nelygus pavirshius, kamuolys atsimusha i koki betono gabala ir skrieja i shona, plius pilna dulkiu, kamuolys pasidaro purvinas, slysta irsh ranku ir t.t. Beje, tas epizodas, kur Wirus prie rozhines spalvos graffiti, nusileidzhia ant zhemes ir pasiima kamuoli (firminis).. paskui zhiuri, kad toj vietoj ant zhemes pilna shvirshtu !!! affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid Taigi, gerbiamieji, tokie tie atsidave streetball freestyleriai - rizikuoja gyvybe del 3 minuciu trukmes video Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Be viso to, buvo dar viena problema.. Laiko trukumas. Turejome skubeti i susitikima, tad visas filmavimas truko vos 45 minutes... Aishku, ishejome tikedamiesi grizhti ten dar ne viena karta ir padaryti normalu free. Taciau viska sushiko Almantas, kuris 2009-uju vasara"gera freestyle'a" ishkeite i Londona [ten, beje, susuko gera freestyle'a pats vienas !!! CHEERS!!] cheers Very Happy Very Happy Very Happy

Zhiurim, ka turim.
Ogi turim 45 min. chaotishko footage! Very Happy NEishbaigtos grandines, praktishkai viskas ish galvos, varyta grynu freestyle'u... Apie Wirus dali galiu pasakyti, kad pamaciau ne viena nauja jungini, kaip visada, pagavau ikvepima zhiurint, ka jis ishdarineja su kamuoliu ! Twisted Evil Exclamation Taip pat, vienas labiausiai mane zhavinciu dalyku jo freestyle part'e yra plastishkumas ! king Ishkisha ta kamuoli tarp koju belenkaip, pagauna belenkaip... Kas del manes, tai po zhiemos "ANT TASHKU" maratono buvau visishkas medis Very Happy tos combo ir taip jau trumpos, o dar ir letos bei neplastishkos (vietomis net nera shokio su kamuoliu, nes kanopu neatpleshiu nuo zhemes) Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Tad nenuostabu, kad visishkai nenorejau platinti shio video..

Kaip Wirus itikino Wyte paleisti W3 Very Happy
Taip, gerbiamieji, W3 buvo sumontuotas dar pavasari, tik ta versija buvo kita.. Wink [demo versija-be spalvu]. Man ir taip mano freestyle dalis nepatiko, o dar ir pati montazha isivaizdavau kiek kitaip, turejau savu ideju.. Taigi Almantas ant Naujuju pasiule padaryti visiems (kartu ir mums patiems) dovana. Viska permontuoti ish naujo ir video paplatinti. Pagrindiniai argumentai buvo tokie: 1. pasirinkta gera vieta, kuria anksciau ar veliau kazhkas nupis Very Happy 2. padarysim gera montazha ! 3. "nesiparink, Wyte, tavo freestyle dalis - NORMALIAI YRA !!!" Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Kaip atsirado galutine W3 versija.
Prish pat Naujuosius gruodzhio 30-osios vakara Wirus montavo video, o ash pisau jam prota sededamas shalia (Klanaz turetu isivaizduoti, koks tai jausmas, nes tai dar blogiau, nei aishkinti ish kur filmuoti..) Rolling Eyes Embarassed Very Happy Very Happy Very Happy Nesikuklindamas manau, kad kai kurios idejos lb geros Very Happy o ir du gabalus deti ant vieno free (kad ir trumpo) manau lb gerai Wink Be to, Wirus mane atkalbejo nuo keliu montazho nesamoniu.. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy O ir ant pacio montavimo, akivaizdu, jog patobulejo Almantas (tik shikart logo ejo prieki, o ne gale - cia jo montavimo vizitine kortele!!!) Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Reziume.
Gavosi visai neblogas video ir visai nesigailiu ji ishleides Wink Didzhiausi trukumai, mano manymu, tai mano neplastishkumas ir paprasti, dauguma seni judesiai ir combos.. Kita vertus, dzhiaugiuosi, kad neparodzhiau daug new shit, nes butu lb sunku sukurti kazhka naujo naujajam mano freestyle'ui soliniame mixtape Wink I normalu free tikriausiai buciau nedejes nei vienos is situ grandiniu, nes visos lb trumpos, dauguma neuzhbaigtos, net ir sitame free kai kuriu norejau atsisakyti, bet kai kur tiesiog buvo geros idejos (kaip pvz pritrauktas Hitlerio snukis su uzhrashu"wanted" ir pan) Very Happy Prie pliusu reiketu pamineti apranga (ka, beje, gerai pastebejo Lazio), nes be ilgos placios No Sight majkes judesiai butu atrode dar labiau mediniai Very Happy (plius derejo su mano buvusiais shortais). Wirus apranga taip pat lb derinosi su aplinka, pieshiniais..
dar vienas pliusas, mano manymu, yra kai kuriu combo uzhbaigimas ! Nors Skellingui ir kazhkuriems uzhsienio "streetballo expertams" tai nepatiko Very Happy Cia jau turbut galetume gincytis iki numirimo Wink Nes, mano nuomone, kiekviena grandine turi buti uzhbaigta (nesakau, kad taip buvo W3!). Ir manau, kad kai kurie mano uzhbaigimai buvo geriausia, kas pas mane apskritai buvo shiame freestyle (pvz. su koja nuspyrimas, kai kamuolys skrenda i kamera arba ish Wiruso triuko perdarytas uzhbaigimas kur nusiridenu pamushes kamuoli alkune..). Wiruso keli uzhbaigimai vapshe buvo zhudantys ! affraid
Dar vienas pliusas - muzika, uzh ka esame dekingi Adomui ! I love you cheers afro be to, Wirus lb pasistenge, kad muzika daugumoje vietu sueitu su vaizdais ! tiesa sakant, negalvojau, kad montuojant yra tiek uzhsipisimo (iki smulkmenu...) Very Happy prie pliusu, be jokiu abejoniu, reiketu pamineti ir "more info" Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Taigi norejome jums visiems padaryti staigmena, ir nors pavyko ne taip, kaip planavome, bet tikimes jums patiko sitas musu bendras darbas Wink ...

P.S. W3 = Wanted Wirus Wyte !!! cheers arba - Wirus Wyte Whata ? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Niekas
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 266
Miestas : Panevezhys
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

Wanted 8-21 Wirus & Wyte freestyle W3 Empty Re: Wanted 8-21 Wirus & Wyte freestyle W3

Rašyti  Wirus Sk. 03 07, 2010 12:55 pm

pritariu.

Wirus
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 41
Registration date : 2008-06-17

Atgal į viršų Go down

Wanted 8-21 Wirus & Wyte freestyle W3 Empty Re: Wanted 8-21 Wirus & Wyte freestyle W3

Rašyti  jon Kv. 03 18, 2010 1:46 am

Kaip ir piesime buna pilnai ispiestu piesiniu ir eskiziskai pateiktu darbu vertu vienodai aukstu balu, taip ir freestyle matau, kad yra tokiu! Labiausiai mane nustebino Wyte sitam free ir jo kurybingumas ir triuku kiekybe. Toks vaizdas kad jis moka ju dar simtus neivardintu visuose jo video:) Zinoma, Wiruso nebutu imanoma nurasyti del jo jau senai irodytu sugebejimu! Kuriam neturiu jokiu priekaistu:) Manau sitas video galetu pasakyti viena svarbu dalyka daugumai lt streetballeriu- verta daryti eskiziskai pateiktus video, nebutinai kitiem, o sau Smile montazas vietos muzika neturiu nusiskundimu:)

p.s. gaila neturiu laiko pasneketi, nes turiu geru pagiru ir apie pacius judesius ir triukus, kuriuos atliekate:)

Ir labiausiai viliuosi, kad sis video privers zmones lietuvoje daugiau kurti klipu, nors ir eskiziskai pateiktu:)
Nebijokite kritikos!!! Smile ji tik i nauda Smile
jon
jon
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 102
Age : 33
Miestas : kaunas...
Registration date : 2007-12-16

Atgal į viršų Go down

Wanted 8-21 Wirus & Wyte freestyle W3 Empty Re: Wanted 8-21 Wirus & Wyte freestyle W3

Rašyti  LAZIO Tr. 06 15, 2011 10:06 am

Kaip ir yra idėja susukti A5 freestyle, kas reikštų - Anoniminiai Alkoholikai Algirdas Adomas Almantas. Tikėkimės kada nors pavyks tai nufilmuot, ar bent jau mano ir Adomo pimpamentals grandinę, kurią nesitreniravę (ne grandinę, o aplamai nelošę sb) po gal metus, padarom laisviausiai per pasirodymą Very Happy Very Happy Very Happy
LAZIO
LAZIO
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 144
Age : 33
Miestas : Shakiai
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

Wanted 8-21 Wirus & Wyte freestyle W3 Empty Re: Wanted 8-21 Wirus & Wyte freestyle W3

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume