WANTED 8-21
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ISPUDZHIAI apie "Street Resonance" :)

+10
Ievash.
Laimaa.
Skelling
Mario
LAZIO
Mantis
deividas
jon
liuxaz
Niekas
14 posters

Puslapis 12 1, 2  Next

Go down

ISPUDZHIAI apie "Street Resonance" :) Empty ISPUDZHIAI apie "Street Resonance" :)

Rašyti  Niekas Pir. 08 11, 2008 9:14 am

Maniau sita tema jau bus sukurta.. ;DD nes noriu ishgirsti visu nuomones, ispudzhius apie pirmaji Wanted 8-21 komandos mixtape Smile

Niekas
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 266
Miestas : Panevezhys
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

ISPUDZHIAI apie "Street Resonance" :) Empty Re: ISPUDZHIAI apie "Street Resonance" :)

Rašyti  liuxaz Pir. 08 11, 2008 9:57 am

wiska tau pasakiau jau per skype nu gal ne wiska, gal ka uzhmirshau bet px Laughing Laughing tai wat noriu pasakyti ir palinketi kad toks kurinys butu ne paskutinis is jusu wanted 8-21 puses Smile

liuxaz
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 115
Registration date : 2007-12-06

Atgal į viršų Go down

ISPUDZHIAI apie "Street Resonance" :) Empty Re: ISPUDZHIAI apie "Street Resonance" :)

Rašyti  jon Pir. 08 11, 2008 6:53 pm

Pyze, cia pats geriausias Mixtape koki buvau mates!!! ziuriu jau kelinta karta ji!!! Ypac Wirus'o ir Wyte's solo... jau senai nesu mates tokio gausos new shit... Smile Labai patiko ju freestyle!! Wiruso free ziauriai dinamiskas, zaismingas atrodo ,kad jis visa laika tiesiog zaidzia su tuo kamuoliu be jokiu sunkumu! Jo stilius toks vienintelis! O Wytes freestyle atvirksciai toks rimtas isdirbtas IKI GALO ir mano akiai ziauriai sudetingas!!! sie abu freestyle taip pat graziausi kokius esu mates!!! o jei reiketu pasakyti kuris geresnis... niekaip negaleciau atsakyti, jie abu vienodo lygio ir grazumo! Skeelling'o original moves zaidime wapse nesveiki tai ner cia ka ir pakomentuot ,gal nebent tai ,kad jis nesveikas.... Exclamation nors Gyntes, Poisonous Fungus, ir Kixo medziagos nedaug buvo bet orginaliu bairiu ir nematytu parode keleta! Mano galva siame mixtape dejimai neturejo dideles reiksmes ,nors Kilaz su Jumperiu pora graziu ipiso Wink!!! sito mixtape abejoju ar greit aplenks kas nors, jame tiesiog visko tiek daug ir auksciausios kokybes!!! as pritariu Liuxui ir linkiu jum patiem aplenkti save, ir sukurti dar viena kita sedevra!! Very Happy Very Happy


tai va einu dar karta perzvelgsiu!!Smile aiii ir Didelis aciu visai Wanted8-21 seimai uz si filma!!! Basketball
jon
jon
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 102
Age : 33
Miestas : kaunas...
Registration date : 2007-12-16

Atgal į viršų Go down

ISPUDZHIAI apie "Street Resonance" :) Empty Re: ISPUDZHIAI apie "Street Resonance" :)

Rašyti  deividas Tr. 08 13, 2008 6:02 am

Be komentaru be zodziu tik su respectu Smile Basketball affraid Shocked bounce

deividas
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 30
Age : 29
Miestas : PANEVEZYS
Registration date : 2008-06-17

Atgal į viršų Go down

ISPUDZHIAI apie "Street Resonance" :) Empty Re: ISPUDZHIAI apie "Street Resonance" :)

Rašyti  Mantis Tr. 08 13, 2008 8:36 am

NESVEIKAI! Ble pize! zhiuri ir luzhti : DDDD arba tokia rozha ishmetes affraid : DD original moves krc tokie nesveiki visi : DDD su draugeliu zhiurim luzhtam : D Wirusas wapshe nesveikas :DDDD Exclamation Wytes free be zhodzhiu : DDD bounce Wiruso free fontane palangoj : DDDDDDD cheers respectas. KUR ZHIURI? : DDDD geriau tirkai uz noticus ir dimus Exclamation

P.S. sau kartele aukshtai uzhsikelet Very Happy nzhn kaip pralenksit save kitu mixtapu : D

Mantis
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 71
Age : 29
Miestas : Klaipeda
Registration date : 2008-04-29

Atgal į viršų Go down

ISPUDZHIAI apie "Street Resonance" :) Empty Re: ISPUDZHIAI apie "Street Resonance" :)

Rašyti  Mantis Kv. 08 14, 2008 4:41 am

GO WYTE, GO WYTE! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Mantis
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 71
Age : 29
Miestas : Klaipeda
Registration date : 2008-04-29

Atgal į viršų Go down

ISPUDZHIAI apie "Street Resonance" :) Empty Re: ISPUDZHIAI apie "Street Resonance" :)

Rašyti  LAZIO Pir. 08 18, 2008 10:43 am

na wa parasysiu sawo nuomone Smile Guateballa dbr parasytu: 0:00:01-1:36:47 shit, fuck, sick, best, fuck, fuck.. Very Happy nu as gal siek tiek placiau pabandysiu. Wanted 8-21 Street Resonance mixtape... iLgai lauktas ir pagaliau sulauktas. mixtape pradzia nesweikai uzwedanti, nesweikiausi bajeriai, ziurowu reakcijos, shit, fuck, ir t.t. pz.. Smile wisas mixtape montazas puikus, Skellingas is sirdies pasistenge, idejo daug darbo ir stai rezultatas... old school medziaga puiki, Skelling solo... bbd, tokie sudetingi bajeriai kajp kad Klp is maikes pro klyna ar Kaune kad i lenta ir su kulnu i wirsu... kaj pamatys apsisiks wisi pasaulio strytboleriai, kajp kad mes Shocked aplamai Skelling stilius, driblingas, judesiai, wisi kiti original moves... 10/10 ziauriai patinka man.. Frestile jau senokas, senai perziuretas po 20 kartu per diena, bet ziurint mixtape niekad neprasuku... Basketball toliau ejo pasirodymai.. wiskas puiku, Wytes sukimai per LKL All star day, kaj stebejo pilna Siauliu arena... affraid Jumperis senais gerais laikais... Very Happy paskuj Almanto a.k.a Wirus Solo Smile puikus Freestyle'ai ir klynas arba wirsus po ju Smile pats kazkada autike sake kad tik pora turi sawo tokiu original moves, bet maciau daugiau, tikrai daugiau.. Trbt daugiausiai naudoji kojas is wisu, nu dar Wyte daug naudoja, mldc, praspyrimai pro klyna, wiskas grazu plastiska. Almanto stilius Basketball 10/10. Tommy vs. Wirus... Shit! Fuck! fsfsfsftsffsssttsts! Nuzudej Tommy Very Happy paskuj Almio Frestile Very Happy grazesnio sokio, plastiskesnio frestile nesu mates, paciam niekada taip graziai neiseitu padaryt judesiu, tik mano free skonis gal siek tiek ne tox, labiau patinka ilgesni junginiai su daugiau zudanciu bajeriu Smile bet buwo ir pas tawe tokiu, be to galejej ir sawo nesweikiausius sukimus idet, nes tikrai turi tokiu Sad bet puikiai wiskas padaryta su kamerom, Adomas eilini karta pasistenge, bendras waizdas 10/10 Smile paskuj wel old school, nesweiki bajeriai, pries Vlade Divaca ir kitus Very Happy ir Wytes solo... Kuris prasidejo jau 0:32:30 Smile)) ta medziaga is turnyro kur Wyte pagiringas padare tiek bajeriu is eiles.... incredible No nesweikiausias no cutas koki esu mates... per turnyra taip pawaryt No bleeeet.... No ir iki galo su taskais.... Wytautas Cepanonis padare tikra sou, pelne 2 taskus ir pridejo wiena perimta kamuoli Laughing Wisas Wytes solo... geriausias dalykas ka esu mates... Papustyk padus, Robinas Hudas, Fake Tornado, Karusele ar kas ten... No shit! fuck! tstsfssfsftstsftsfs! mano idealas kajp zaidejas ir kajp zmogus Very Happy Chepelow show...Very Happy wietoj "Big Boy Game" rejkejo perdaryt "Streetball King" Very Happy nezinau ka rasyt... 11/10 Frestile... wa toki freestile ir isiwaizduoju kajp tobula! iLgi sudetingi junginiai, daxuja original ir zudanciu bajeriu, daznai naudojamos alkunes, kojos.. pz... perziurejau dbr kelis kartus ir nuosirdziai sakau.. geriausias frestile koki tik mate mano akys... 11/10.. o dar kur tawo zudantys sukimai?!... paskuj Turas per Lietuva. Wisu pirma pagarba kad tox dalykas kajp nekomercinis turas per Lietuwa iswis buwo, pats tada jo metu pirma karta turejau garbes susitikt ir susipazint su Wyte ir Skellingu, pirma karta suzaist su tikrais strytboleriais, cia neparode kajp draske mane tada, jau neimanoma atsimint kiek bajeriu padare Smile o Kaune jau wis gi antras susitikimas buwo Smile na wiso turo metu gera nuotaika, grazus waizdai, Strytbolo POPULIARINIMAS, nesweiki bajeriai, labiausiai isimine Skellingo original is maikes pro klyna... affraid po to wel general mix, kaj wisi griuwo kajp per Remain Humble Very Happy 1:28:32 affraid affraid affraid lipk per twora... pyyyyyze No na ir outro.. taigi... Gyntes kazkaip galwojau daugiau bus, per traileri pries Mario buwo tas geras bajeris, mixtape net nebuwo, dingo medziaga ar kajp cia yra, su Wyte kazka dar snekejom.. P Fungus su Kixu nebuwo daug medziagos gaila, bet buwo geri bajeriai, mldc Wink Basketball Kilas.. nesweikas suolis nesweiki dejimai ipac tas kur per intro... pz... affraid .... tai va... kajp kad snekejau per afteri, is situ zmoniu galima pasimokyt paciu sudetingiausiu triuku aiksteleje, pasimokyti wisos tos eigos, kajp buwo brandinamas mixtape'as... KIEKWIENAS mixtape'as turi sawo trukumu, bet sitas man buwo PATS geriausias is wisu kokius esu mates... nepaprastai smagu, kad ne tik pazistu situs zmones, bet kad jie ir yra mano geri draugai, nepaprastai smagu, kad buwo zengtas tox didziulis zingsnis Lietuwos Strytbole Exclamation taigi is sito wideo gali pasimokyti WISI. tiek pradedantieji, tiek profesionalus strytboleriai, tiek tie patys profesionalus krepsininkai galetu panaudoti ne wiena driblingo judesi is siu zmoniu... bet kas swarbiausia ko galima pasimokyti, tai MEILES ZAIDIMUI Exclamation kajp kad wieno straipsnio pawadinimas apie Allena Iversona - "Mazas zmogus - didele sirdis" ta pati turbut butu galima pasakyt ir apie kiekwiena W8-21 komandos nari. ACIU jums wisiems uz si mixtape, ta 1:36:47h wisiskai neprailgo. tikimes daugiau zudanciu video is jusu, bej mylekit sita zaidima ir toliau kajp mylit, didziausia pagarba is LAZIO ir wisos NO SIGHT komandos Exclamation
LAZIO
LAZIO
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 144
Age : 33
Miestas : Shakiai
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

ISPUDZHIAI apie "Street Resonance" :) Empty Re: ISPUDZHIAI apie "Street Resonance" :)

Rašyti  Mario Antr. 08 19, 2008 10:16 am

Laukiau kazko didelio, bet istirkuju kaip jau sakiau per pjemjera Wytei
virsijo lukescius sitas dalykas !!!
Pagrindinis dalykas del ko asmeniskai man yra nustatoma vieno ar kito teipo verte yra NEW MOVES. Sitam mix tape ju yra sociai ir visiems skoniams :DD Gal kas skaiciavot kiek kartu po prikolo suskamba “Eik tu n..... Very Happy “ ? Man sunkai gavos :DD... Toliau freestyle: mano akim tokio stiliaus ir turi but freestyle kaip Wirus;) jis zaismingas, gerai suderintas su muzonu, graziu ir sudetingu moves daug! Smile Skelling jau matytas daug kart bet visad malonu ji paziuret, seni montuodamas visa filma padarei didesni negu didziuli darba !!!! Smile Wyte super tiek sudetingu kombinaciju in one non stop!!! Zodziu respect visiems:) Isvis sick yra Wytes 35,47 – 35.56 kamuolys jau sedi kasyje o ciuvas dar vis trypia ginyboj aaaa galvojau pasiimsiu kede is kino teatro ir eisiu i lauka pasedet jau nesneku apie “pasipustyk padus :DDD” :DDDD P.S gerai kad Gentvilas gyvas liko , geras dede:D
Nenoriu but pesimistas bet man atrodo dar ilgai Lietuviskam streetball’e nebus nieko nesveikesnio Very Happy !!

One love ! Pagarba !

Mario
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 1
Registration date : 2008-08-19

Atgal į viršų Go down

ISPUDZHIAI apie "Street Resonance" :) Empty Re: ISPUDZHIAI apie "Street Resonance" :)

Rašyti  Skelling Pen. 08 22, 2008 5:10 am

na dabar trumpai savo nuomone apie mixtape pasakysiu, kas patiko, kas ne kadangi as ji dariau, tai jis mane yra uzpises kaip niekas kitas ziuretas ne viena simta kartu tikriausiai. Pradesiu nuo intro, kuri permontavau paskutinemis dienomis. Labai dziaugiuos, kad uzteko laiko butent sita dali padaryt is naujo, nes dabar pasiziurejus pirmaja versija, tai nesulyginami dalykai Intro, man geriausia dalis visame mixtape todel, kad uzkabina, gera kokybe ir duoda nora ziuret toliau. Kas toliau : bendras - senai montuotas ant mano senolio PC, todel nebuvo salygu isgauti gera kokybe. Jei butu buve galimybiu ir laiko buciau permontaves ir sita dali, bet... yra kaip yra. Mano solo : sia dalimi nesiskundziu, nors turejo buti visiskai kitaip. Del laiko stokos nepavyko igyvendinti idejos, kurios cia nesimato. Turejo su troleibusu nemazai vietu but, kaip pradzioje. Na bet nieko. Padariau kaip galejau Manau, kad visai gerai gavos. Mano free : na cia nereiktu net kalbet Yra + ir - nemazai, kodel jis buvo idetas i interneta Dabar labiausiai per akis musha sio video kokybe. Kadangi sitas free buvo darytas pries daugiau nei metus, tai prashome nesusidaryti nuomones, kad as tik tiek moku Isheis freestyle su Krumperiu, kurio darbai bus pradedi Rugseji tikriausiai, tai pamatysit kiek turiu raumeny Vaziuojam toliau : Pasirodymai. Praleidziam Wirus solo : Is tiesu buvo daromas labai ant greicio, bet jokiais budais neatmestinai. Sia dali padariau turbut greiciausiai is visu daliu mixtape, bet nepaisant to ji gavos tikrai gera Wirus free : Va cia jau uzsipisau juodai. Tiek filmavimuos, tiek montavime. Filmuota buvo 2007 metu rudeni atrodo ir 2008 metu vasara. Labai dziaugiuos sita dalimi. Nors wirus sake, kad nusivyles savimi buvo ir as zinau, kad jis gali kur kas geriau, bet vistiek man sis free yra pats axueniausias, nes pavyko atiderinti viska. Pavyko atitaikyti pagal muzika, suzaisti kameromis ir padoriai sumontuot. Sis free zaismingas, turintis sudetingu kombinaciju lavina. ( Wirus tapo vienu is tu zmoniu, kuriu freestyle turbut niekada gyvenime neisiu filmuot D ) Dar svarbus pastebejimas ir siek kritikos jei skaitai, manau jau tau esu sakes ne karta : pas tave nebaigtos kombinacijos dominuoja. Sugalvok kaip jas baigti, tada efektas butu kur kas DIDESNIS. Prigalvok kokiu nors judesiu, kur jau OUVA butu ir jais uzbaik. Einam toliau : bendra dalis prasidedanti wytes baleto judesiais per 2006 kaledas Sia dalimi ir nesiskundziu, nors kad ir senai ji buvo daryta, bet gana padoriai ( medziaga sena, todel dabar montuodamas, bent jau savo moves puse ismesciau nx ). Uzbaigiama dalis nesveikiausiu no cutu ir eina wytes solo : BIG BOY GAME MOVAFAKA Wytes solo issiskiria tuom, kad yra suzaista per ta pati judesi vietos keitimu Visi Wytes originalus judesiai, pacio sugalvoti. Labiausiai patiko vieta, kai pasibaigus pirmam gabalui isgriauni ir prasideda is karto kitas duodantis oldskulo dvasia Nu vienu zodziu minusa viena matau del savo klaidos - kokybe. Kadangi ir si dalis buvo montuota ant mano senolio PC ( kuris vos juda, ir montuodamas jau n kartu vos jo neismeciau per langa ), tai irgi kokybe nukentejo. Wytes freestyle : kai pamaciau pirma kart medziaga apsidziaugiau, kad montuot beveik nereiks :DDD Labai ilgos kombinacijos, sudetingos ir atspindincios musu shokio su kamuoliu stiliu. Nuostabu! Gaila, kad ne visur pavyko atitaikyti su muzika. Toliau. TURAS : PIRIKURAS! Cia gal nekalbesiu apie sita, nes uzsipisciau kaip ir ji montuodamas Daug geros medziagos, new moves, siaip geru akimirku is gyvenimo Bendras paskutinis : Per ilgas, kaip ir turas. Gaila, kad tik Kila viena kart isejo pafilmuot ir dar neformoje. Na nieko, pamatysit dar ka jis sugeba

Taip kad labai malonu girdeti, kad sis musu darbas jums patiko ir kad tikite jo sviesia ateitimi uzu sienos Spalio menesi pasaulis pamatys ka gali Lietuva! Dabar laukiam No Sight mixtape. Tik neskubekit, is patirties sakau. Nes dabar labai dziaugiuosi, jog nedejau intro padarytos 2006-2007 metais Subrandinkite, atsirinkite geriausia medziaga. Darykit del kokybes, o ne del kiekybes. Draugiski patarimai

DEKUI DAR KARTA VISIEMS UZ PALAIKYMA!
Skelling
Skelling
Admin

Pranešimų skaičius : 348
Age : 35
Miestas : Vilnius
Registration date : 2007-12-04

http://www.wanted8-21.too.lt

Atgal į viršų Go down

ISPUDZHIAI apie "Street Resonance" :) Empty Re: ISPUDZHIAI apie "Street Resonance" :)

Rašyti  Laimaa. Pen. 08 22, 2008 8:26 am

Pritariu Jon, Mančiui ir Mario. :DD
Nestumčiau labai ant kokybės, nes vis dėlto svarbiausias pats turinys.
Taip ir toliau. Ne, linkiu kuo toliau, tuo geriau jum visiem. Smile
Kaip sakoma tobulumui ribų nėra, nors ir dabar bent jau lt retas jus pralenktų.
Lauksim kito mixtape'o su dideliu nekantrumu.
Sėkmės.

Laimaa.
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 2
Age : 30
Miestas : Gargždai
Registration date : 2008-08-21

Atgal į viršų Go down

ISPUDZHIAI apie "Street Resonance" :) Empty Re: ISPUDZHIAI apie "Street Resonance" :)

Rašyti  Ievash. Pen. 08 22, 2008 2:06 pm

woof woof...shut the fu*** up !!!!
Gassshhh, kazkas nerealaus!!! Ilgai lauktas ir pagaliau sulauktas. Pateisino visus lukescius! cheers cheers cheers Labiausiai suzavejo Wytes free : kiekvienas judesys garantuotai tobulai atliktas, viskas uztvirtinta..o ir pati free aplinka! nuuuu, liux.. Wink Nerealiai. Zinoma, Wirus su Skellingu taip pat neblogai pasidarbavo. Wirusui ziauriai didelis 'pliusas' uz jo orginalu styla. Very Happy Toks zaismingas ir dar ta muzikele!
Trumpai tariant, galbut kokybe ir nebuvo tokia superine, bet montazas, akimirkos is Wantedu seimos gyvenimo ir apskritai viskas - SUPER. cheers
Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

Ievash.
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 1
Age : 33
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-08-22

Atgal į viršų Go down

ISPUDZHIAI apie "Street Resonance" :) Empty Re: ISPUDZHIAI apie "Street Resonance" :)

Rašyti  Mantis Pen. 08 22, 2008 3:52 pm

nors vis delto ziuredamas kazkelinta akrta sita mixtapa supratau akd geraiusia vieta man kai ten jau kai titrai buvo kai Skellingas klp kazkokia bobute isdure ir ta ji gaudo : DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD nesveikai Very Happy Very Happy Very Happy Smile Smile

Mantis
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 71
Age : 29
Miestas : Klaipeda
Registration date : 2008-04-29

Atgal į viršų Go down

ISPUDZHIAI apie "Street Resonance" :) Empty Re: ISPUDZHIAI apie "Street Resonance" :)

Rašyti  DemonaS Št. 10 11, 2008 11:44 am

Apei Wanted 8-21 "komanda,Seima Very Happy " Ir ju NEBESVEIKA :] Mixtape
Blogaj nieks negali sneket tegul nedrysta todel sakau
Mano gal net pirmas ir geriausias video Very Happy
Ispudzia Geri ziurejau ir ziurejau.
Triukaj irgi geri verti demesio Geriausias mixtape palyginau AND 1 Vol 8
Wanted Street Resonance man geresnis
DemonaS
DemonaS
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 36
Miestas : Panevezhys
Registration date : 2008-02-26

Atgal į viršų Go down

ISPUDZHIAI apie "Street Resonance" :) Empty Re: ISPUDZHIAI apie "Street Resonance" :)

Rašyti  yugghy Št. 10 11, 2008 1:38 pm

nematau net prasmes lygint and1 ir wanted mixtapus , todel kad wanted vien is intro galima spresti jog geresnis , mldc ,pagaliau ir utube maciau pasirode mixteipas, o dabar pamatys pasaulys lietuvos ballerius ! ir bus, sick , fuck , how ir pan ;D

yugghy
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 111
Registration date : 2008-06-04

Atgal į viršų Go down

ISPUDZHIAI apie "Street Resonance" :) Empty Re: ISPUDZHIAI apie "Street Resonance" :)

Rašyti  Tadas Pen. 12 26, 2008 5:43 am

Sveiki visi,
perziurejau kelis video..ir issakysiu savo pastabeles. Visu pirma i akis krito,kad pries jus ginasi kazkokie "medziai",galbut taip isejo atsitiktinai..keli gynejai su dzinsais zaide Very Happy. Na kaip su senukais zaidet tai man buvo slykstu ziuret..cia ir durnam aisku,kad pries jus (greitus,plastiskus ir t.t.) jiem neimanoma suspet, o jus dar idedad slow motion kaip Gentvilas vos nepargriuna..as tai nematau jokio kietumo pargriaut senuka ( wanted killed Very Happy ) beje kiek maciau jus zaidete ir turnyruose.. ar cia kokie specialus turnyrai kur nera zingsniu ar kaip? beje kai zaidziat kase su atsitiktine chebra,tai sakot zaidziam be zingsniu ? o labiausiai istrigo,kai kazkuris zaide 1 on 1, ir padare tai bajri,kai kamuoli ismete i virsu ,o varzovas nesuprato ir toliau seke rankas.. visi subego i aikste Smile tai tipo padarai ta bajri ir jau karalius,nugalejai priesininka? kaip jaustis priesininkui..kur pagarba varzovui kai uz kadro stovi ir visi juokiasi ?
na,visi jus cia gyre ir as jiems pritariu, darbo ideta milzinisko..labiausiai zavi jusu greitis,staigumas..tik man nepriimtini keli jusu niuanseliai Smile

peace Smile

Tadas
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 6
Registration date : 2008-12-26

Atgal į viršų Go down

ISPUDZHIAI apie "Street Resonance" :) Empty Re: ISPUDZHIAI apie "Street Resonance" :)

Rašyti  yugghy Pen. 12 26, 2008 6:47 am

nepasakyciau kad visi kadrai buvo priesh totalius lopus ,buvo ir tokiu , kur priesh gentvila ,taj juos pakviete y show rungtynes jai neklystu , o kai loshi gatvej , darai triukus ir loshi kokios bedos bichas ?
beja ir didele dalis buvo kadru ir priesh normalius zaidejus , tajp kad bichas nesiparink ;D
o del zingsniu ir tu visu dalyku kai visi subega y aikstele , taj cia labai daznas dalykas streetballe ;>

yugghy
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 111
Registration date : 2008-06-04

Atgal į viršų Go down

ISPUDZHIAI apie "Street Resonance" :) Empty Re: ISPUDZHIAI apie "Street Resonance" :)

Rašyti  Tadas Pen. 12 26, 2008 6:56 am

Very Happy o ko man parintis? matai neziurejau as pilnau visko,puse kazkur.. tai tikrai zvengiau is tu kurie ginasi..mato ,kad zaidejas greitas ir staigus, bet dengiasi is arti Very Happy visada atejas i aikstele,pamatai kaip zaidejas meta ,kokia metimo technika,kaip juda.. reikia prie kiekvieno ginantis prisitaikyti.. o cia visi stovi su dzinsiukais ir dairosi i dangu kur kamuolys Smile nu gatvej losiu jau kokia 10m ir nera buve bajriu ,kad zaistumem be zingsniu..

Tadas
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 6
Registration date : 2008-12-26

Atgal į viršų Go down

ISPUDZHIAI apie "Street Resonance" :) Empty Re: ISPUDZHIAI apie "Street Resonance" :)

Rašyti  yugghy Pen. 12 26, 2008 6:59 am

man idomu kokioj tu gatvej loshi ? jai esi ish vilniaus , atvaryk kadanors prie balto tilto , ir suprasi kas yra tikra gatve Wink

yugghy
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 111
Registration date : 2008-06-04

Atgal į viršų Go down

ISPUDZHIAI apie "Street Resonance" :) Empty Re: ISPUDZHIAI apie "Street Resonance" :)

Rašyti  Niekas Pen. 12 26, 2008 7:14 am

Tadas rašo:Sveiki visi,
perziurejau kelis video..ir issakysiu savo pastabeles. Visu pirma i akis krito,kad pries jus ginasi kazkokie "medziai",galbut taip isejo atsitiktinai..keli gynejai su dzinsais zaide Very Happy. Na kaip su senukais zaidet tai man buvo slykstu ziuret..cia ir durnam aisku,kad pries jus (greitus,plastiskus ir t.t.) jiem neimanoma suspet, o jus dar idedad slow motion kaip Gentvilas vos nepargriuna..as tai nematau jokio kietumo pargriaut senuka ( wanted killed Very Happy ) beje kiek maciau jus zaidete ir turnyruose.. ar cia kokie specialus turnyrai kur nera zingsniu ar kaip? beje kai zaidziat kase su atsitiktine chebra,tai sakot zaidziam be zingsniu ? o labiausiai istrigo,kai kazkuris zaide 1 on 1, ir padare tai bajri,kai kamuoli ismete i virsu ,o varzovas nesuprato ir toliau seke rankas.. visi subego i aikste Smile tai tipo padarai ta bajri ir jau karalius,nugalejai priesininka? kaip jaustis priesininkui..kur pagarba varzovui kai uz kadro stovi ir visi juokiasi ?
na,visi jus cia gyre ir as jiems pritariu, darbo ideta milzinisko..labiausiai zavi jusu greitis,staigumas..tik man nepriimtini keli jusu niuanseliai Smile

peace Smile

OPLIA !!! kiek klausimu!!! Very Happy

Pirmiausia, Tadai, del tu "senuku".. Kaip jau pats supratai ten buvo politikai ir tame turnyre mes su jais zhaideme "parodomasias" rungtynes (beje, visishkai atsitiktinai), jie patys zhaide paprikolu, o organizatoriai musu prashe "grazhaus zhaidimo" (ka mes ir darome). Jei tuos "senukus" butume supise ant 30 tashku (ka ir galejome padaryti) ir visa tai butume parode tame video - tada manyciau, kad tikrai butu nesazhininga ir negrazhu. Taciau kaip pats matei buvo loshiama "for fun", kas ishvertus i lietuviu kalba reishkia "del malonumo" ir kas tau, Tadai, turbut yra nelabai suvokiama Smile Tikrai nesijauteme "kieti", kaip kad tu rashei, jautemes smagiai, nes ne kas diena gali paloshti paprikolu su politikais, kurie ir patys gyre musu pasirodyma ir po shventes buvo puikios nuotaikos (kaip pats galejai pastebeti ish video). Del to "slow motion" griuvimo tai cia visishkas juokas, kol kas negirdejau, kad butu kas nors isizheides ar butu kam nors tai nepatike - tad galima manyti, kad tavo labai prastas humoro jausmas, Tadai..

"beje kai zaidziat kase su atsitiktine chebra,tai sakot zaidziam be zingsniu ?"

Ash tai dazhniausiai sakau: "NEVERK NAXUJ" Very Happy arba: "NEPATINKA - NELOSHK" Very Happy del to cia yra atsakymas i dar viena tavo "klausima" del "medzhiu" Very Happy Kieciausi kashiorai dazhniausiai bijo loshti priesh mus, o kai dar pamato kameras rankose tai ish viso skirstosi.. Todel musu mixtape labai daug gyneju yra paprasti vyrukai, sutikti gatves krepshinio aikshtelese, jie kartais buna tiesiog su dzhinsais, bet nesvarbu, kaip jie atrodo, jauciu jiems pagarba vien del to, kad jie sutinka zhaisti su mumis, kad jie "neverkia" del zhingsniu, kad jiems smagu yra pamatyti kitoki krepshini Smile be to, tokius vaikinus, kurie nera lanke krepshinio mokyklu "apgauti" triukais yra dar sunkiau, nes jie dengiasi netaisyklingai, dazhniausiai nespaudzhia musu.. Su gerais krepshinio zhaidejais yra atvirksciai ir tai mums yra i nauda - ne tik del to, kad video klipe bus matomas rimtas varzhovas, bet ir del to, kad normaliai ginantis yra daug legviau padaryti fintus ar tiesiog apeiti (kai varzhovas stovi vietoje yra nedidelis triuku pasirinkimas, dazhniausiai lieka sumesti tashkus ir viskas). Tik aishku reiketu tau, Tadai, priminti, kad musu mixtape gali pamatyti besiginanciu LKL, LSKL, VKM, Marciulionio ir Sabonio krepshinio aukletiniu ir kitu varzhovu, kurie kad ir nelanke krepshinio mokyklu, bet auge gatvese ir ginasi tikrai ne ka prasciau Smile "Turas per Lietuva" - ten mes neturejome ish ko rinktis, zhaideme su tais, ka sutikome aikshtelese, kad turetume prisiminma, jog dareme toki tura. Todel ten tikrai varzovai kai kur vaikai, kai kur "senukai" politikai, na Kaune kaip matei jau ir su rimtesniais suloshem (ir ne tik triukais, bet ir tashkais laimejom viska, ka zhaidem).

Del turnyru tai jie paprasti, ne jokie specialus, suprantu, kad tau, Tadai, sunku suprasti tokius dalykus, tau turbut baisu, kad leidzhia zhaisti su zhingsniais ir t.t., bet tai yra vadinama GATVES KREPSHINIU, o tu turbut iki shiol buvai isitikines kad gatves krepshinis yra ORANGE VIRUS komercinis turnyras Smile Krepshinis gatveje nera gatves krepshinis, nebe tie laikai.. Wink Aishku kai kur "old-schooliniai" teisejai iki shiol dar shvilpia zhingsnius, bet Vilniuje ar Panevezhyje dar priesh pora metu jau iprato arba tiesiog ish karto leido zhaisti taip kaip norime, nes tai yra STREETBALLAS.

"o labiausiai istrigo,kai kazkuris zaide 1 on 1, ir padare tai bajri,kai kamuoli ismete i virsu ,o varzovas nesuprato ir toliau seke rankas.. visi subego i aikste Smile tai tipo padarai ta bajri ir jau karalius,nugalejai priesininka? kaip jaustis priesininkui..kur pagarba varzovui kai uz kadro stovi ir visi juokiasi ?"

Karalius? Pasijuto kazhkoks tavo susierzinimas.. Matau, kad esi labai jautrus ir viska priimi "uzh gryna piniga" Smile pas mus nera Karaliu - tik zhmones loshiantys savo malonumui, kas daugumai ish jusu, kurie loshia del vieno tikslo - nugaleti, yra nesuprantama. STREETBALLE tashkai nera svarbiausi - taip tame turnyre, kur buvo loshiama 1on1 ir kur buvo padaryta daxuja geru triuku buvo skaiciuojami tashkai ir buvo nugaletojas tas, kuris sumeta daugiau, taciau jei paklaustum zhiurovu, kuris tada nugalejo, dauguma turbut rodytu pirshtu i vaikina su baltu majkonu, nesvarbu kox buvo rezultatas.. Aishku nereikia ishvedineti teoriju, kad mes nemokame loshti paprastos kashes ir t.t. Taciau rezultatas cia nera esminis dalykas, todel tau, zhmogui kuris turbut visa gyvenima loshe del tashku, visa tai ir yra taip nesuprantama. Dabar del to "varzhovo negerbimo" - tame turnyre streetballeris balta majke po rungtyniu padekojo varzhovui, kad shis gynesi, ir apskritai jam jaute toki respekta, kokio galbut tu savo varzhovui nesi jautes "ever". Pirma - jis pats paprashe suloshti, antra - jis gynesi ir neverkshleno del triuku, trecia - aplinkui buvo pilna zhmoniu, streetballeriu, pilna kameru - dauguma "nedzinsuotu", krepsinio mokyklu aprangomis pasidabinusiu krepshininku butu net nesutike loshti, todel ta gyneja, kuris pasiryzho loshti - gerbiame mes visi. O juokas, tashkymasis po aikshte ir t.t. yra ne varzhovo zherminimas, o musu emociju ishraishka. Tau atrodo, kad yra juokiamasi ish varzhovo, kas kartais tikrai buna, kai pvz gynejas lauzhia kieta ir paskui neberanda kamuolio, aishku, kad tada visi juokiasi ish jo, taciau 90% tokiuose atvejuose visi ploja ne todel, kad gynejas apsigavo, juokiasi ne ish jo, o dzhiaugiamasi del pavykusio triuko, arba dazhnai pats triukas buna juokingas, kaip pvz. su batu ("magic shoe"), arba "pornostar", kai numaunami shortai, visiems juokinga vien jau ta ideja ir cia nera nieko asmenishko, nebent varzhovas pats rodo nepagarba mums ir prasideda "grubesni" triukai kaip metimas i galva ish kamuolio ir pan.

Taigi, Tadai, jei dar kas nors neaishku - visada prashom klausti, o geriausia butu mums suitikti ir paloshti, tada galbut pats isitikinsi, kad ne tik "medzhius" kapojame Very Happy jei esi ish pnv, kns ar vln, rashyk ir susitiksim Wink ash pats dbr negaliu losht del traumu, bet manau nei vienas ish Wanted 8-21 ar No SIght neatsisakytu.. Smile

Linksmu shvenciu, Tadai!!! Very Happy

Niekas
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 266
Miestas : Panevezhys
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

ISPUDZHIAI apie "Street Resonance" :) Empty Re: ISPUDZHIAI apie "Street Resonance" :)

Rašyti  Tadas Pen. 12 26, 2008 7:17 am

matai, ne is vilniaus esu.. butinai ateiciau..pas mus kaunamasi del tasku,griuk,buk kruvinas,bet imesk..o cia padarai prikola ir karalius.. as nenoriu pyktis,kiekvienas turim skirtinga supratima apie krepsini..

Tadas
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 6
Registration date : 2008-12-26

Atgal į viršų Go down

ISPUDZHIAI apie "Street Resonance" :) Empty Re: ISPUDZHIAI apie "Street Resonance" :)

Rašyti  Skelling Pen. 12 26, 2008 7:26 am

Tadas rašo:matai, ne is vilniaus esu.. butinai ateiciau..pas mus kaunamasi del tasku,griuk,buk kruvinas,bet imesk..o cia padarai prikola ir karalius.. as nenoriu pyktis,kiekvienas turim skirtinga supratima apie krepsini..

paaiskino tau del tu karaliu. Skaitei ka wyte rashe tau bent?
Skelling
Skelling
Admin

Pranešimų skaičius : 348
Age : 35
Miestas : Vilnius
Registration date : 2007-12-04

http://www.wanted8-21.too.lt

Atgal į viršų Go down

ISPUDZHIAI apie "Street Resonance" :) Empty Re: ISPUDZHIAI apie "Street Resonance" :)

Rašyti  Tadas Pen. 12 26, 2008 7:34 am

Del turnyru tai jie paprasti, ne jokie specialus, suprantu, kad tau, Tadai, sunku suprasti tokius dalykus, tau turbut baisu, kad leidzhia zhaisti su zhingsniais ir t.t., bet tai yra vadinama GATVES KREPSHINIU, o tu turbut iki shiol buvai isitikines kad gatves krepshinis yra ORANGE VIRUS komercinis turnyras Smile Krepshinis gatveje nera gatves krepshinis, nebe tie laikai.. Wink Aishku kai kur "old-schooliniai" teisejai iki shiol dar shvilpia zhingsnius, bet Vilniuje ar Panevezhyje dar priesh pora metu jau iprato arba tiesiog ish karto leido zhaisti taip kaip norime, nes tai yra STREETBALLAS.

nu matai pries kokius 5 metus pats buvau uzsivedes STREETBALLU..bet kaikuriu judesiu mokiaus tik tam,kad saziningai nugaleciau varzova,be zingsniu..aisku jus Vilniuj gyvenat,ten pasauleziura,kultura visai kitokia.. kur as gyvenu,pradetum daryt tokius bajrius,gautum gerai galvon ir apsiramintum..nesu ORANGE VIRUS berniukas..aplamai streetbalu domiuosiu turbut nuo jo atsiradimo Lietuvoje..na istikruju butu labai idomu suzaisti su jumis,man idomus jusu staigumas,greitis zaidziant 1 on 1..siaip kiek zinau LAZIO yra arciausiai kur as gyvenu,galbut kadanors susiorganizuosim palosima Smile

Tadas
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 6
Registration date : 2008-12-26

Atgal į viršų Go down

ISPUDZHIAI apie "Street Resonance" :) Empty Re: ISPUDZHIAI apie "Street Resonance" :)

Rašyti  Niekas Pen. 12 26, 2008 7:53 am

Tadas rašo:matai, ne is vilniaus esu.. butinai ateiciau..pas mus kaunamasi del tasku,griuk,buk kruvinas,bet imesk..o cia padarai prikola ir karalius.. as nenoriu pyktis,kiekvienas turim skirtinga supratima apie krepsini..

Nemanau, kad ish musu nori kazhkas pyktis, apie tai net nejo kalba Smile taciau ish taves jauciamas pyktis del tokio zhaidimo, kuri mes zhaidzhiame ir rodome. Juk pvz. mes ant paprasto kashio nestumiam, kaip tu nori taip ir zhaisk. Tu primesk, kad ash ateiciau i koki kashioru foruma ir pradeciau stumti ant kashes Very Happy dabar tu ateini i streetballeriu foruma ir bandai primesti, kad mes "karaliai" ir t.t. Priminsiu - pas mus nera karaliu Smile jus kashej turite savo karaliu - Lebrona Very Happy jau sakiau, kad pas mus kitoks zhaidimas, kitokie niuansai, kitokie tikslai.

Tas "griuk, buk kruvinas, bet imesk" kazhkiek primena "old-school" streetballa, bet abejoju ar bent jau paprastus. "legalius" triukus darote, o jei zhaidzhiate gatveje kashi ir vadinate tai streetballu, tai esate neteisus. Beje, pas mus to pasiaujkojimo, griuvimu, traumu, kraujo ir t.t. yra ne mazhiau nei pas jus, nereishkia kad mes loshiame neuzhsivede ar nepasiaukojamai. Pats su traumom vakar ant sniego kamuoli iki pat velyvo vakaro mushinejau, nemanau kad dauguma "griuk, buk kruvinas, bet imesk" klano nariu per kaledas taip daro. Tad nereikia musu sumenkinti, ar galvoti, jog paprikolu darome be meiles zhaidimui ir pan., ka ish tavo zhodzhiu galima suprasti.

Sakai, kad visi turime skirtinga supratima apie krepsini, bet cia kalba eina apie streetballa. Zhinau, kad net dauguma manishkiu nesutiks, bet ash tai laikau vos ne atskira sporto shaka. Ir beje cia dar kazhkur rashei, kad chebra su dzhinsais dengiasi ir zhiuri i dangu... tai kaip supratau, tu norejai pasakyti, kad jie kamuolio nemato tik del to, kad yra prasti gynejai? labai noreciau su tavimi suloshti ir esu tikras, kad ir koks geras zhaidejas tu esi, bent pora kartu tikrai nesuprastum, kas vyksta (o turek omeny, kad kai kurie vyrai su dzhinsais loshe niekada nemate nieko panashaus, tu jau butum mates mixtape ir shiek tiek zhinotum, ko tiketis ir pan.). tada po tu poros triuku gal suprasi, kodel dauguma nebesidengia ir stovi kaip medzhiai, nes ir pats taip stovesi, kai nebenoresi daugiau patirti tos busenos, kai nebezhinai, kur dingo kamuolys Very Happy aishku, jei esi paprikolu pacanas, tada loshi iki galo toliau ir tau bus px kokie triukai daromi, loshi taip kaip sugebi, kad ir del malonumo.

tad tikiuosi, jog mums pavyks susitikti ir suloshim, nepamirshk shortu, nes paskui kitame musu mixtape rashys komentarus, jog ginasi "dzhinsuoti medzhiai" Very Happy

Niekas
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 266
Miestas : Panevezhys
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

ISPUDZHIAI apie "Street Resonance" :) Empty Re: ISPUDZHIAI apie "Street Resonance" :)

Rašyti  yugghy Pen. 12 26, 2008 7:59 am

su tais gautum y galva kazkaip visi kashiorai shvaistosi , nors nesu ahujienas kaciokas , bet nemanau kad lohsdamas priesh vyresius ballerius ten lb pashokinetum ;> o rimtesnis kashioras tiesiog nusishypsotu ir pasakytu duok kamuoly nesinervines , ir butu abipuse taika Smile

yugghy
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 111
Registration date : 2008-06-04

Atgal į viršų Go down

ISPUDZHIAI apie "Street Resonance" :) Empty Re: ISPUDZHIAI apie "Street Resonance" :)

Rašyti  Niekas Pen. 12 26, 2008 8:20 am

Tadas rašo:
Del turnyru tai jie paprasti, ne jokie specialus, suprantu, kad tau, Tadai, sunku suprasti tokius dalykus, tau turbut baisu, kad leidzhia zhaisti su zhingsniais ir t.t., bet tai yra vadinama GATVES KREPSHINIU, o tu turbut iki shiol buvai isitikines kad gatves krepshinis yra ORANGE VIRUS komercinis turnyras Smile Krepshinis gatveje nera gatves krepshinis, nebe tie laikai.. Wink Aishku kai kur "old-schooliniai" teisejai iki shiol dar shvilpia zhingsnius, bet Vilniuje ar Panevezhyje dar priesh pora metu jau iprato arba tiesiog ish karto leido zhaisti taip kaip norime, nes tai yra STREETBALLAS.

nu matai pries kokius 5 metus pats buvau uzsivedes STREETBALLU..bet kaikuriu judesiu mokiaus tik tam,kad saziningai nugaleciau varzova,be zingsniu..aisku jus Vilniuj gyvenat,ten pasauleziura,kultura visai kitokia.. kur as gyvenu,pradetum daryt tokius bajrius,gautum gerai galvon ir apsiramintum..nesu ORANGE VIRUS berniukas..aplamai streetbalu domiuosiu turbut nuo jo atsiradimo Lietuvoje..na istikruju butu labai idomu suzaisti su jumis,man idomus jusu staigumas,greitis zaidziant 1 on 1..siaip kiek zinau LAZIO yra arciausiai kur as gyvenu,galbut kadanors susiorganizuosim palosima Smile


Del "orange virus" tik daviau pavyzdi, nes taves visishkai nepazhistu, ir dzhiaugiuosi, kad "nesi orange virus berniukas", bet cia jau atskira tema del to ishpusto turnyro.. Isivaizduoju tave gatvini ir gerai loshianti paprasta kashi, todel ir man butu idomu ishbandyti priesh tave jegas, parodyti, kad triukai, kuriuos mes darome vienodai "limpa" tiek priesh paprasta gyneja, tiek priesh gera varzhova. nesu labai staigus, tad galbut tau net nebutu idomu priesh mane loshti Very Happy

Jei gyveni Shakiuose, uzhsukciau kada nors i svecius pas Lazio ir sumestume 2x2 ar 1 on 1 Wink


Paskutinį kartą redagavo Niekas, Sk. 12 28, 2008 4:49 pm. Redaguota 1 kartą

Niekas
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 266
Miestas : Panevezhys
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

ISPUDZHIAI apie "Street Resonance" :) Empty Re: ISPUDZHIAI apie "Street Resonance" :)

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 12 1, 2  Next

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume