WANTED 8-21
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Susipazynkim

+2
Skelling
NeScO
6 posters

Go down

Susipazynkim Empty Susipazynkim

Rašyti  NeScO Pen. 04 04, 2008 1:54 pm

Sveiki aš esu karolis
Kur gyvenu.Kaunas
Sportas.Futbolas,lengvoji atletika
Hobis.Gatves krepšinis
Metai.13 Embarassed Rolling Eyes
Kiek laiko žaidžiu gatves krepšini.Nuo tada kaip pamačiau Skelling,Wyte ir Klanaz.

P.S galit sukurt kokia prisistatimo tema Wink

NeScO
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 11
Age : 29
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-04-04

Atgal į viršų Go down

Susipazynkim Empty Re: Susipazynkim

Rašyti  Skelling Pen. 04 04, 2008 4:43 pm

anketa cia vos ne Very Happy cia kai zvengiau : sportas : futbolas, lengvoji atletika. o paskui hobis - gatves krepsinis Very Happy:D pz pramushe Very Happy gerai, kad nebutu taip tuscia ir is neturejimo ka veikt, nes gert ne mano eile dabar tai ir as prisistatysiu Smile Esu Skelling (kitu savo AKA nevardinsiu, nes uztrukciau), mano gimtas hoodas yra Vilnius, baltojo tilto bekrastes prerijos, sportas - streetball, ir alaus bokala megstu pakilnot (galim tai vadinti lengvaja atletika), neskaiciavau kiek pilnu stapariku iskeliu kad jie palengvetu, nes koma pagaunu tai niekaip neisheina, bet manau Wytes rekordu nepamusu Very Happy hobis - oi daug praejes, graffiti varau nuo 2000 metu, su rolikais vazinejau - 4 vieta Vilniuje kazkada buvau paemes, kai dar jaunas buvau. Video montavimu uzsiemu. Breika kazkada shokau kazkiek, repuoju, va kaip mc tai rimtai uzsiimu ir taip pat gal panasiai varau, gal kokius 3 metus kaip patirti skaiciuociau, eilerascius rashau, ishgeres padainuoju kartais ir zinoma trinu kamuoli iki tol, kol jis nesprogsta Very Happy metu man 19. blem visishkas senis jau... Sad o ballinu tai tiksliai negaliu pasakyt, bet man rodos pustreciu metu varau. Smile tai tiek ir i sveikata! Very Happy
Skelling
Skelling
Admin

Pranešimų skaičius : 348
Age : 35
Miestas : Vilnius
Registration date : 2007-12-04

http://www.wanted8-21.too.lt

Atgal į viršų Go down

Susipazynkim Empty Re: Susipazynkim

Rašyti  Mantis Tr. 04 30, 2008 6:05 am

As Mantas Mockus.Man 13. kadangi mano pavarde tokia skambi tai visi mane vadina mockum :DDD Very Happy streetballu susidomejau pamates 3 and1 mixtape. tada dar pamaciau kaip kieme draugelis paprastai pro klyna prametineja cheers tada ir pradejau :DDD ispradziu tik pro klyna ar per sona prametinedavau dbr tai visaip stemgiuos kuo labiau isdurt bet kad ne visi supranta gatves kasy, ir aiskina kad as ce zingnius typo ar dvigubus darau tai tas ir uzpisa No No bet px del to su viresniais tenka zaisti paprastai bet patinka isdurinet paprastai pro klyna prametus ar dar kaip nepazeidziant taisykliu bounce Very Happy Very Happy kasy zaidziu lauke bet ir lankau krepsinio mokykla akd pagrindus ismoksciau :DD ie imesciau :DD o gryzes tai visad kai tik geresnis oras buna einu y kiema lost ;DD cheers Basketball tik freestyle akzkaip man ne prie sirdies tad as labiau megstu isdurinet zmones Twisted Evil Twisted Evil cheers as is klaipedos cheers

Mantis
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 71
Age : 29
Miestas : Klaipeda
Registration date : 2008-04-29

Atgal į viršų Go down

Susipazynkim Empty Re: Susipazynkim

Rašyti  deividas Antr. 06 17, 2008 2:39 am

Sveiki mano vardas DEIVIDAS SEDYS
Man 13 metu
Uzsiemimas street kasis, bet nelabai dar ka moku. Pradejau gal pries koki menesi
Embarassed
Megstama muzika: repas ir techno
Megstamas sokio stilius: bele kad tik sokti Very Happy
Gyvenu Panevezyje dazniausiai 18 (Minties) sules stadikas.
Na stai ir viskas

deividas
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 30
Age : 29
Miestas : PANEVEZYS
Registration date : 2008-06-17

Atgal į viršų Go down

Susipazynkim Empty Re: Susipazynkim

Rašyti  TDI Tr. 11 12, 2008 8:22 am

Arturas, pavardes nereikia Very Happy
15 metu
Esu seip kartingistas, o streetballu susidomejau, nes siaip idomu akis paganyti.


Paskutinį kartą redagavo TDI, Št. 11 15, 2008 9:14 am. Redaguota 1 kartą

TDI
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 1
Registration date : 2008-11-12

Atgal į viršų Go down

Susipazynkim Empty Re: Susipazynkim

Rašyti  white Tr. 11 12, 2008 12:16 pm

kodel cia beweik wisiems 13 metu? Very Happy as tai paulius atrodo, pawarde neswarbu, asmens kodo nepamenu, man 16... neseniai pradejau uzsiiminet SB(kai pamaciau mixtape) seip mokausi graffiti, greit ant sienu piesiu...nzn ka daugiau pasakyt...wa...

white
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 22
Age : 32
Miestas : trakai
Registration date : 2008-10-20

Atgal į viršų Go down

Susipazynkim Empty Re: Susipazynkim

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume