WANTED 8-21
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Notic

4 posters

Go down

The Notic Empty The Notic

Rašyti  Niekas Tr. 02 27, 2008 4:06 pm

kaip jau supratote, cia noriu ishgirsti jusu nuomone apie viena geriausiu pasauly gatves krepshinio komanda The Notic ;]

The Notic 2 pamaciau daug anksciau uzh YPA ir Dime mixtape'us.. vadinasi, priesh tai buvau mates tik AND1. Ir The Notic 2 galima sakyti man "atvere akis" ;] tiek zhaidimo, tiek paties streetballo suvokimo atzhvilgiu. Pradejau zhaisti del malonumo, svarbiausia pasidare apgauti prieshininka, smagiai leisti laika aikshteleje, tashkai tapo nebe tokie svarbus.. Jau nuo senesniu laiku svajojau sukurti gatves krepshinio komanda, bet The Notic 2 dar labiau sustiprino shi troshkima :] Shiame "crew" viskas buvo kitaip nei Dime ar YPA, kur ish ivairiu JAV ar Kanados vietu surinkti balleriai, cia visi buvo ish vieno miesto (Vankuveris), vieno "hood'o", todel shi kompanija man istrigo apskritai kaip draugishkiausia komanda kokia tik esu mates (galima sakyti kaip sheima..).

Kalbant apie atskirus zhaidejus, pirmiausia reiketu pamineti viena megstamiausiu mano sb zhaideju, viena streetball idealu - Goosebumps. Shis zhmogus turbut originaliausias streetballeris planetoje ;D jo "new moves" man nurove stoga affraid tokie kaip kamuolio ishmetimai virsh galvos ivairiais iki tol nematytais budais, nesweikas praspyrimas su koja, pershokimas per zhmogu (!!!), o paskutinis move, atliekamas pacioje mixtape The Notic 2 pabaigoje, apskritai vienas grazhiausiu bei megstamiausiu - naudoju ji sawo zhaidime iki shiu dienu ;] Dar Goosebumps isimine tuo, kad savo freestyle ne tik rode greiti, originaluma, zhema driblinga (pamenat varinejant ji kamuoli pirshtu galais), bet ir tam tikrus "zhongliravimo" (jei taip galima pasakyti) elementus: ridenimai per rankas, sukimas ant pirshto ir pan. Taip pat niekas nepaneigs, kad jis vienas smagiausiu balleriu ever Very Happy Very Happy
King Handles Notice zhaisdavo visai kitu stiliumi nei kad matome dabar, ir patiko zhymiai labiau, Dazzle isimine savo freestyle'u, bei originaliais triukais zhaidimo metu, Disasteris taip pat dave geru ideju man toliau kuriant sawo moves.. J.Blaze pribloshke greiciu, freestyle'u, nors lb ypatingu new moves, kaip kad ish kitu nariu, ish jo nepamaciau ;]

P.S. The Notic 2 ne be reikalo vadinamas "revolution", nes tai padare revoliucija turbut ne tik mano bet ir daugumos pasaulio streetballeriu zhaidime bei turejo didele itaka kuriant tikraji Sb suvokima, kad zhaidzhiama yra del malonumo.. (mm) ;]

P.P.S. dar vienas istriges dalykas - "court rush"... Iki Notic'o nebuvau mates nieko panashaus !!! Shocked Notic 2 taip pat vertinu kaip viena ish triju geriausiu pasaulyje mixtape'u (primenu, kad cia tik mano nuomone, mano ispudzhiai, mano vertinimas).

Niekas
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 266
Miestas : Panevezhys
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

The Notic Empty Re: The Notic

Rašyti  Skelling Kv. 02 28, 2008 5:07 am

The notic 2 yra tobulas mixtape. Nerandu jokiu minusu. Nei montaze, nei zaidime, nei freestyle'uose. Tikrai tai yra visu laiku vienas is geriausiu mixtape ir manau toks bus, nes tai yra legenda. Manau, kad si komanda formavo daugelio streetball suvokima, tiek draugishkumu, tiek paciu gyvenimu aiksteleje Smile Kas nemate, tikrai vertetu paziureti - nes tai yra stebuklas. Si mixtape ziuriu ir dabar, uzsikaites arbatos, patogiai isitaises prie pc ir jauciu nostalgija, matau visapusi palaikyma per kashio turnyrus, gera nuotaika, jokio stumimo. Matau, kaip zmonems gera, niekas netrugdo laisvai reikshtis. Ir tam nereikia nei pinigu, nei blizguciu ant kaklo, nei milzinishku honoraru. Tam reikia tik profesionalumo aiksteleje. Ir ta akivaizdziai matome. Pasikartosiu - tai yra stebuklas. Exclamation
Skelling
Skelling
Admin

Pranešimų skaičius : 348
Age : 35
Miestas : Vilnius
Registration date : 2007-12-04

http://www.wanted8-21.too.lt

Atgal į viršų Go down

The Notic Empty Re: The Notic

Rašyti  deividas Tr. 06 18, 2008 12:38 am

mano veido israiska mazdaug tokia Shocked buvo kai pamaciau The Notic 2 mixtap'e

deividas
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 30
Age : 29
Miestas : PANEVEZYS
Registration date : 2008-06-17

Atgal į viršų Go down

The Notic Empty Re: The Notic

Rašyti  D baller Pir. 04 05, 2010 1:46 pm

kas dar nematet sio sedevro stai radau pilna per google http://video.google.com/videoplay?docid=7626736225350754783#

D baller
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 41
Registration date : 2009-09-17

Atgal į viršų Go down

The Notic Empty Re: The Notic

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume