WANTED 8-21
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DIME 55

+3
liuxaz
Skelling
Niekas
7 posters

Go down

DIME 55 Empty DIME 55

Rašyti  Niekas Tr. 02 27, 2008 2:26 pm

Noriu ishgirsti visu cia besilankanciu nuomone apie shia SB komanda. Kokia itaka padare jusu zhaidimo ir free stiliui ir t.t. Pirmiausia pradesiu nuo saves ;]

Pirmieji video, kuriuos pamaciau buvo Tru Ballerio klipukas (berods "logical action" ar pan vadinasi) bei Papo freestyle (ish "Movemento"). Galima sakyti shie du zhaidejai ir suformavo mano naujaji stiliu: Tru Baller tapo vienu ish idealu zhaidime, o Papo - freestyle.. Tru Baller ishsiskyre ish kitu ORIGINAL MOVES gausa ir ivairumu, o Papo free apskritai buvo kitoks nei iki tol maciau Notice ar kur kitur !!! (nurove) affraid ;DDDDD Nuo to laiko pradejau kurti visishkai kitoki freestyle, kad judesiu junginiai butu panashu i shoki su kamuoliu ;] kalbant apie visa komanda, tai beveik visi turejo itakos mano zhaidimui, o ypac freetyle'ui Smile Kit Kat'o "roadrunneri" darau iki shiol, Tru ballerio "see no evil" ir daugybe kitu - taip pat, Papo "matrix", T-Mill'o "cought fish" iki shiu dienu "uzhsilike" mano zhaidime Very Happy C-Stan, Motion Sickness ir Ghost kaip ir Papo suzhavejo daugiausia savo freestyle'ais .. taip kad reziume: Dime55 padare didele itaka mano zhaidimui bei apskritai jo filosofijai, suvokimui ;] vienintelis shios komandos sakykim "minusas" - dejikai nebuvo tokie stiprus kaip kitose komandose (galbut cia tik man taip pasirode) ;]

P.S. "The Movement" mano nuomone yra vienas ish triju geriausiu mixtape'u EVER !!! Exclamation

Niekas
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 266
Miestas : Panevezhys
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

DIME 55 Empty Re: DIME 55

Rašyti  Skelling Kv. 02 28, 2008 5:11 am

dime55 sukure atskira freestyle stiliu, kuris manau yra populiariausias dabar. Tai shokis su kamuoliu, pasiziurekime motion sickness freestyle'us, c-stan ir t.t. Anksciau niekas nedare taip kaip jie. Gausybe new moves, kurie naudojami ir dabar ir bus naudojami visada Smile Is tiesu, man asmenishkai jaucias, kad jie yra kazkiek pasikele, kiek teko rashytis su C-stan, tai atrodo jog jis laiku save auksciau kitu (kas is to, kad jis parashe jog mano free yra vienas is geresniu, kokius jam teko matyti is vis), kas is to, kad paprashes patarimu ju sulaukiau is jo, bet nezinau - jaucias kazkaip tas buvimas lyg visa galva auksciau uz, tarkim, eilini balleri Smile Apie tru ar ghosta nekalbu Smile Kad ir kokie jie bebutu, negincyju fakto - kad The movement yra taipogi vienas is geriausiu mixtape, su ju naujausiu The election net lygintis negali.
Skelling
Skelling
Admin

Pranešimų skaičius : 348
Age : 35
Miestas : Vilnius
Registration date : 2007-12-04

http://www.wanted8-21.too.lt

Atgal į viršų Go down

DIME 55 Empty Re: DIME 55

Rašyti  liuxaz Kv. 02 28, 2008 11:19 am

minejaj wienas ish triju geriausiu... gali ishwardint kitus?

liuxaz
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 115
Registration date : 2007-12-06

Atgal į viršų Go down

DIME 55 Empty Re: DIME 55

Rašyti  Skelling Kv. 02 28, 2008 1:25 pm

nu tai gi savaime aisku - Notic 2, Dime55 - The movement ir Wanted 8-21 "Street Resonance" Very Happy:D
Skelling
Skelling
Admin

Pranešimų skaičius : 348
Age : 35
Miestas : Vilnius
Registration date : 2007-12-04

http://www.wanted8-21.too.lt

Atgal į viršų Go down

DIME 55 Empty Re: DIME 55

Rašyti  liuxaz Kv. 02 28, 2008 1:29 pm

aishku.. Very Happy Very Happy pats galiu prisipazhint nesu mates wiso notic 2 mixtape Mad Mad Mad youtubej puse jo ymesta yra ir wiskas

liuxaz
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 115
Registration date : 2007-12-06

Atgal į viršų Go down

DIME 55 Empty Re: DIME 55

Rašyti  Niekas Pen. 02 29, 2008 7:46 am

liuxaz rašo:minejaj wienas ish triju geriausiu... gali ishwardint kitus?

sakiau "mano nuomone" ;] vadinasi, MAN tai yra vienas ish 3 geriausiu mixtape'u ever kokius esu mates Wink taip kad nepriimkit to kaip fakto ar pan. Smile o del "Street Resonance" tai cia gerai uzhprikolinai Very Happy:D bet kiek girdejau tai tikrai geras sitas bus Very Happy:D:D:D:D:D:D

o The Notic 2 parsiveshiu i PNV ir galesim pazhiuret - youtubej kiek zhinau viso mixtape tikrai nera, o dalimis jau nebe tas, kas visas shedevras !!! :]

Niekas
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 266
Miestas : Panevezhys
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

DIME 55 Empty Re: DIME 55

Rašyti  T-Jan Pen. 02 29, 2008 8:19 am

.


Paskutinį kartą redagavo T-Jan (..T.J..), Tr. 05 28, 2008 11:28 am. Redaguota 1 kartą
T-Jan
T-Jan
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 49
Age : 31
Miestas : Panevezys
Registration date : 2008-02-24

Atgal į viršų Go down

DIME 55 Empty DIME 55

Rašyti  Budulis Kv. 03 20, 2008 12:51 pm

Man labiausiai patiko Dime5 freestyle su Tha Ghost ir Pepper. cheers tongue
Budulis
Budulis
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 4
Age : 30
Miestas : Panevezys-Velzys
Registration date : 2007-12-11

Atgal į viršų Go down

DIME 55 Empty Dime55

Rašyti  DemonaS Št. 06 21, 2008 3:32 am

man ir lb patinka Dime55 zaidejai

tru baller,ghost motion sicness,c-stan,white peper,t-mill,papo,princeses,
praaina man ju judesei blt paziuri tai dx atrodo kiema griausim bl uzveda ! Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball
DemonaS
DemonaS
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 36
Miestas : Panevezhys
Registration date : 2008-02-26

Atgal į viršų Go down

DIME 55 Empty Re: DIME 55

Rašyti  Mantis Tr. 07 30, 2008 9:25 am

as tai movemento vapse nemates Mad pale

Mantis
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 71
Age : 29
Miestas : Klaipeda
Registration date : 2008-04-29

Atgal į viršų Go down

DIME 55 Empty Re: DIME 55

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume