WANTED 8-21
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tru Baller baller status mixtape

+4
Klanaz
Niekas
LAZIO
D baller
8 posters

Puslapis 12 1, 2  Next

Go down

Tru Baller baller status mixtape Empty Tru Baller baller status mixtape

Rašyti  D baller Pen. 05 14, 2010 1:39 pm

nu tikriausiai paveluotai as apie tai pranesu nes apie sy mixtape visi tikriausiai zino https://www.youtube.com/watch?v=CJH27XVz1_o taigi perziurejus jo pirmaji video bloga beveik metu senumo isgirdau apie kazkoki Baller Status mixtape jai kas zino kas tai per mixtape pasidalinkite savo ziniomis is blogo man susidare ispudis kad jis gryzo prie sb nes su finansais nekas yra jam ir is tu nuotrauku matosi kad kazkoki bizniuka gali bandyt prasukti bet cia tik mano nuomone dar pastebejau kad gabalai per jo klipa yra ganetinai levi bent jau ne mano skonio kas jo klipams tikrai nebudinga. taigi susidariau dvejopa ispudi: arba tai bus vps nesveikas mixtape kai ziuredamas ji galesiu deti tokius smailus affraid affraid affraid affraid affraid arba tai bus tas pats sudas kaip Ghost ant grajaus ant tasku istobulejo bet sb beveik pamirso

D baller
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 41
Registration date : 2009-09-17

Atgal į viršų Go down

Tru Baller baller status mixtape Empty Re: Tru Baller baller status mixtape

Rašyti  LAZIO Št. 05 15, 2010 6:42 am

gabalai tai gaidziu gaidys Very Happy ne jam repas. Very Happy o kad bus mixtape dar vienas tai labai abejoju. Nebent repo mixtape padarys Very Happy

Skelling geek
LAZIO
LAZIO
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 144
Age : 33
Miestas : Shakiai
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

Tru Baller baller status mixtape Empty Re: Tru Baller baller status mixtape

Rašyti  Niekas Pen. 05 21, 2010 8:39 am

LAZIO rašo:gabalai tai gaidziu gaidys Very Happy ne jam repas. Very Happy o kad bus mixtape dar vienas tai labai abejoju. Nebent repo mixtape padarys Very Happy

Skelling geek

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD tiesiogiai ish Algelow vieshbucio Very Happy

Niekas
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 266
Miestas : Panevezhys
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

Tru Baller baller status mixtape Empty Re: Tru Baller baller status mixtape

Rašyti  Klanaz Tr. 05 26, 2010 7:26 am

Ghostas niekad streetballo nebuvo pamirshes.

Klanaz
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 110
Registration date : 2007-12-24

Atgal į viršų Go down

Tru Baller baller status mixtape Empty Re: Tru Baller baller status mixtape

Rašyti  Niekas Tr. 05 26, 2010 12:19 pm

Klanaz rašo:Ghostas niekad streetballo nebuvo pamirshes.

Jumperis irgi Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Niekas
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 266
Miestas : Panevezhys
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

Tru Baller baller status mixtape Empty Re: Tru Baller baller status mixtape

Rašyti  LAZIO Kv. 05 27, 2010 11:11 am

Niekas rašo:
Klanaz rašo:Ghostas niekad streetballo nebuvo pamirshes.

Jumperis irgi Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Gal reikėtų sukurti atskirą temą, apie lietuvos gatvės krepšinio chrarizmatiškąją legendą? scratch Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
LAZIO
LAZIO
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 144
Age : 33
Miestas : Shakiai
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

Tru Baller baller status mixtape Empty Re: Tru Baller baller status mixtape

Rašyti  D baller Pen. 05 28, 2010 3:42 am

na Ghostas galbut ir niera pamirses sb bet nebiera toks sustras ant triuku ir pan koks buvo DIME db jis lygtai keep it local yra ar kur tai ziauriai ant metimo ir crossoveriu istobulejo
P.S ko jus visalaika ta Jumperi prikisat? Very Happy Very Happy Very Happy santa rendeer

D baller
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 41
Registration date : 2009-09-17

Atgal į viršų Go down

Tru Baller baller status mixtape Empty Re: Tru Baller baller status mixtape

Rašyti  Wirus Pen. 05 28, 2010 7:10 am

D baller rašo:na Ghostas galbut ir niera pamirses sb bet nebiera toks sustras ant triuku ir pan koks buvo DIME db jis lygtai keep it local yra ar kur tai ziauriai ant metimo ir crossoveriu istobulejo
P.S ko jus visalaika ta Jumperi prikisat? Very Happy Very Happy Very Happy santa rendeer

geriau Jo paklausk, ko jis mum nera PRIKISES :DDDDDDD

Wirus
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 41
Registration date : 2008-06-17

Atgal į viršų Go down

Tru Baller baller status mixtape Empty Re: Tru Baller baller status mixtape

Rašyti  Klanaz Št. 05 29, 2010 2:41 am


Klanaz
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 110
Registration date : 2007-12-24

Atgal į viršų Go down

Tru Baller baller status mixtape Empty Re: Tru Baller baller status mixtape

Rašyti  D baller Št. 05 29, 2010 3:29 am

affraid affraid as syto dar nemates buvau tas pralindimas ant galo vapse nesveikas o su Ghostu man nieko blogai niera tiesiog sakau kad DIME xebroje jis man labiau patiko

D baller
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 41
Registration date : 2009-09-17

Atgal į viršų Go down

Tru Baller baller status mixtape Empty Re: Tru Baller baller status mixtape

Rašyti  liuxaz Št. 05 29, 2010 2:02 pm

kuuurwa nebemoka net virs galvos normaliai ismest

liuxaz
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 115
Registration date : 2007-12-06

Atgal į viršų Go down

Tru Baller baller status mixtape Empty Re: Tru Baller baller status mixtape

Rašyti  jon Št. 05 29, 2010 3:22 pm

kodel nebemoka Very Happy :Dsakyciau kaip tik dabar viska labai svariai padaro.. matosi daznai losia ir daug trefkinasi.. bet sitas stilius kuris daabr ten madoje.. jis man toks... nzn ... kazkoks labai sukasiorintas... graziausi momentai kaip jie imeta, o ne kaip isduria... net ir bairiai, kurie cia padaryti kazkaip neprivercia labai nustebti ar atsukti atgal... teisybe zmogus sako kad dime 55 budamas jis buvo idomesnis... nzn ar geresnis kaip zaidejas, bet kad idomesnis tai tikrai... siaip idomus dalykas cia ta I keep it lokal komanda cia kaip suprantu ji buria visus geriausius streetball zaidejus... usa... kaip matau prisirasiusi kad cia nauja era... bet nzn... nieko as ten pas juos naujo nemacia apart to kad vietoje hip hop stiliaus perejo i kanye west stiliuka... viliuosi lietuvoje to nebus... Butu idomu ir jusu nuomone isgirsti apie sia komanda? (dejau kad tema ne apie tai Wink )
jon
jon
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 102
Age : 32
Miestas : kaunas...
Registration date : 2007-12-16

Atgal į viršų Go down

Tru Baller baller status mixtape Empty Re: Tru Baller baller status mixtape

Rašyti  Klanaz Pir. 05 31, 2010 2:05 pm

"nebemoka net virs galvos normaliai ismest" Smile nzn kas cia per pasakymas Very Happy kaip Ignas sako viska svariai daro, zingsni dejo atgal ir pasiime kamuoli. Liuxai kur tavo virs galvos Velzyje visi buvo? Smile

Dabar kitas reikalas. Cia zaidimas vyksta 5x5 ir man rodos per pora dienu tiek buvo nufilmuota. Mazai? Noreciau is jusu pamatyti ka turit nufilmuoto 5x5 per visa savo gyvenima. Ogi man rodos butu link nulio (link nulio o ne nulis Very Happy). Plius gynejai dauguma geri.

Dabar man IKIL nr.1 - matosi visi bicai sportuoja, palaiko gera forma. Ismest graziai vien virs galvos neuzhtenka Very Happy
Visada idomu pazet ka naujo isleidzia. Man rodos jie kuria mixtape`a, tai atsideda vistiek kazka. As tikiuosi.
O muzika tai cia Ghosto skonis Very Happy

P.S. IKIL turi jau ishleidus mixtape`a, kuris paliko gera ispudi.
Dabar turetu Handlez video pasirodyt is kurio daug tikiuosi.

Tai tiek nuo manes.

Klanaz
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 110
Registration date : 2007-12-24

Atgal į viršų Go down

Tru Baller baller status mixtape Empty Re: Tru Baller baller status mixtape

Rašyti  Niekas Antr. 06 01, 2010 2:36 pm

Klanaz rašo:"nebemoka net virs galvos normaliai ismest" Smile nzn kas cia per pasakymas Very Happy kaip Ignas sako viska svariai daro, zingsni dejo atgal ir pasiime kamuoli. Liuxai kur tavo virs galvos Velzyje visi buvo? Smile

Dabar kitas reikalas. Cia zaidimas vyksta 5x5 ir man rodos per pora dienu tiek buvo nufilmuota. Mazai? Noreciau is jusu pamatyti ka turit nufilmuoto 5x5 per visa savo gyvenima. Ogi man rodos butu link nulio (link nulio o ne nulis Very Happy). Plius gynejai dauguma geri.

Dabar man IKIL nr.1 - matosi visi bicai sportuoja, palaiko gera forma. Ismest graziai vien virs galvos neuzhtenka Very Happy
Visada idomu pazet ka naujo isleidzia. Man rodos jie kuria mixtape`a, tai atsideda vistiek kazka. As tikiuosi.
O muzika tai cia Ghosto skonis Very Happy

P.S. IKIL turi jau ishleidus mixtape`a, kuris paliko gera ispudi.
Dabar turetu Handlez video pasirodyt is kurio daug tikiuosi.

Tai tiek nuo manes.

Velzyje? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Klanai, nejuokink! :DDDDDDDDDDDDDDDDD nes tiek tavo, tiek mano, tiek visu kitu "virsh galvos" ishmetimu ten buvo ne link nulio, o konkreciai nulis Very Happy taip jau buna, kai loshi tarp savu - negali sakyti, kad visi ten susirinko balleriai, bet kad priesh visus jau 4-5 metai daromi triukai ir kad visi perkande ta, tai cia akivaizdu Rolling Eyes
Del Ghosto, tai nesutinku, kad triukus daro shvariau. c'mon! pazhiurekite senus Dime video. Konkreciai del ishmetimo virsh galvos - pazhiurekite atidzhiau Wink ishmeta ne uzh galvos, o shone priesh pat snuki, i shona pabega labai nedaug ir netoli, del to gynejas ishsiduria ne taip kaip galetu. Pats Klanai sakai "zingsni dejo atgal ir pasiime kamuoli"- bet ar cia gerai? ash dbr irgi dazhnai ishmetu kamuoli taip, kad jis nukrenta netoli varzhovo ir pats pabegu i shona ne tiek daug kaip kad anksciau, bet manau, kad tokie triukai tikrai nera "gerai atlikti". Anksciau, kai Ghostas nubegdavo 3-4 zhingsnius i shona ir gynejas su juo kartu nubegdavo ar net nusisukdavo, del to, sakyti kad dbr "shvariau atliekami triukai" negalima (gaila cia nera to zhenkliuko, kur pirshtu mojuoja Very Happy ). Apskritai shiame video jis man atrodo storas Very Happy gal del tos trumpos majkes, o gal shiaip pasportaves Very Happy beje, koks skirtumas, matosi ar nesimato, jog palaiko forma? man tai tas ispudzhio nedaro jokio Very Happy negi dbr mano medzhiaga ar mano triukai bus geresni, jei juos darysiu su majke be rankoviu ir matysis mano bicepsas? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Apskritai nesuprantu, ka cia sitame video taip matote. Gale, kai gynejas gerai spaudzhia, ir staigiai lenda pro klyna tikrai grazhu! cheers bet daugiau? freestyle'as jo, kai stovi vietoje jau seniai sakiau kad man visishkai nelimpa, moka imesti lay upa su kaire ranka? oho, ispudinga Very Happy Triukai: pagasdinimas, kad mes i snuki, kamuolio sugavimas tarp koju ir metimo imitavimas, Hot Sauce "flinstone", paprastas prametimas pro klyna... WOW! visi paprasciausi triukai pradedantiesiems, kuriuos mokau stadione vaikus Very Happy rimti gynejai? visi jump shotai, kuriuos pataike, buvo atlikti metant laisvam, nedengiant varzhovui (isskyrus viena karta kai prishoko tas storas su geru handlingu) Very Happy rimti gynejai? tas su orandzhiniu majkonu, tai turbut atejo aley-oopu pasizhiuret :DDDDDDDDDDDD tuo metu, kai turejo gintis Very Happy Very Happy Very Happy pora letu stambiu uzhsikacelinusiu vyruku, keletas atletishkai atrodanciu juoduku, kurie bijo dengti Ghosta ir net rankos nepakelia, kai tas meta ish vidutinio nuotolio, ka cia dar pamishau? ciurka su akinukais! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy nekoordinuotas vaikinas su pilkais-melynais shortais Very Happy gal tas 24 nr. dar normalesnis buvo, bet ta jo ale taisyklinga gynyba padejo Ghostui su crossoveriu suneshioti pora kartu i shona ji. Patobulejes crossoveris - antras geras dalykas, kuris cia patiko.
Taigi viska apibendrinus: keletas elementariausiu triuku (isskyrus pralindima), pora shvariu grazhiu crossoveriu, VIENAS feisinis (Lazio per du grajus 2009 vasara jablonskineje prisirinko sudetingu feisiniu apie 10! o cia sakai per pora dienu? Very Happy ), lay upas kaire ranka, keletas aley-oopu (cia jau ne tik nuo Ghosto priklauso, bet ir nuo to, ar yra kam deliot + gynejai kai dejo tuos aley-oopus miegojo labiau nei mes Velzhyje, kai jau baiginedavosi grajus ir "prasidedavo dejimu konkursas" Very Happy ), vienas neblogas pasas po triuko, bet ish to, kad ji nukirpo ishkart, supratau, jog ne tam papasavo Very Happy
Vienintelis teigiamas dalykas, kad jums patinka tokie video, yra tas, kad dzhiaugiuosi, jog tokiu atveju tures patikti ir mano solo mixtape traileris cheers Very Happy

Niekas
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 266
Miestas : Panevezhys
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

Tru Baller baller status mixtape Empty Re: Tru Baller baller status mixtape

Rašyti  Klanaz Tr. 06 02, 2010 1:59 am

Tai nesuprantu ka tu cia omeny turi? Tipo kad tau traileris bus shudas o mum patiks? Nes tau shitas video kaip ir nepatiko Smile Tiek daug rasei rasei bet nieko neparasei kad cia 5x5 ir yra visai kitoks zaidimas. Kur viskas turi buti idealiai tikslu. Ir kas is to jei jis butu beges 5 metrus i shona. pasizek salia kitas gynejas stovejo, butu perimes kamuoli.

"pats pabegu i shona ne tiek daug kaip kad anksciau" - tai galima sakyt kad ir tu suprastejai? :DDDDD Ganja Cru - abejotina.mp3

Forma tai ne raumenys kurie matosi ale tai ishsoke. Nes cia tokiu nepastebejau. O tai kaip bicas juda aikstelej.

Jeigu jis storas tai tu Wytautai gigantas :DDDDDDDD

O del tu elementariu triuku tai vel grizhtu prie temos 5x5. Bet nesikartoju. Plius renginys, ziurovai. Pats tokiais atvejais nedarai sudetingu tik gerai atkaltus.

Cia zinai galima gimcytis ir gincytis kiekvienas turi savo skoni. Jo zaidimas nuo senu laiku skiriasi.

Klanaz
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 110
Registration date : 2007-12-24

Atgal į viršų Go down

Tru Baller baller status mixtape Empty Re: Tru Baller baller status mixtape

Rašyti  D baller Tr. 06 02, 2010 1:49 pm

pagaliau kazka nugirdau apie Wytes mixtape traileri laukiu nesulaukiu Very Happy Very Happy

D baller
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 41
Registration date : 2009-09-17

Atgal į viršų Go down

Tru Baller baller status mixtape Empty Re: Tru Baller baller status mixtape

Rašyti  D baller Tr. 06 02, 2010 2:24 pm


D baller
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 41
Registration date : 2009-09-17

Atgal į viršų Go down

Tru Baller baller status mixtape Empty Re: Tru Baller baller status mixtape

Rašyti  Niekas Tr. 06 02, 2010 3:16 pm

Klanaz rašo:Tai nesuprantu ka tu cia omeny turi? Tipo kad tau traileris bus shudas o mum patiks? Nes tau shitas video kaip ir nepatiko Smile Tiek daug rasei rasei bet nieko neparasei kad cia 5x5 ir yra visai kitoks zaidimas. Kur viskas turi buti idealiai tikslu. Ir kas is to jei jis butu beges 5 metrus i shona. pasizek salia kitas gynejas stovejo, butu perimes kamuoli.

"pats pabegu i shona ne tiek daug kaip kad anksciau" - tai galima sakyt kad ir tu suprastejai? :DDDDD Ganja Cru - abejotina.mp3

Forma tai ne raumenys kurie matosi ale tai ishsoke. Nes cia tokiu nepastebejau. O tai kaip bicas juda aikstelej.

Jeigu jis storas tai tu Wytautai gigantas :DDDDDDDD

O del tu elementariu triuku tai vel grizhtu prie temos 5x5. Bet nesikartoju. Plius renginys, ziurovai. Pats tokiais atvejais nedarai sudetingu tik gerai atkaltus.

Cia zinai galima gimcytis ir gincytis kiekvienas turi savo skoni. Jo zaidimas nuo senu laiku skiriasi.

Tiesa sakant, nelabai supratau, ko tu nesupratai Very Happy
Del mano trailerio - esme ne kad man nepatiko, o kad tau patiko toks shudas Very Happy Todel, kad ir koks tas traileris bus, neabejoju, jog tau ar D balleriui patiks, nes jei jau patinka tokie (pa)prasti video kaip sitas, tai net negali buti kalbos, jog nepatiks video, i kuri sudeciau kad ir ne geriausius savo triukus, bet geresnius nei elementarius kaip sitie (happy).
Tiek daug rashiau rashiau , o tu nieko nepaneigei ish to, ka pasakiau apie prastus gynejus, laisvus metimus, prasta ishmetima virsh galvos (shiuo atveju shone galvos Very Happy ) ir t.t. Bandai taisyti klipo padeti sakydamas, kad cia 5x5 , bet ar visur 5x5? Man rodos, ten vietomis loshia 2x2 ar 3x3. Be to, jei paprastus triukus pateisni tuo, kad cia zhiurovai zhiuri ir loshia 5x5, tai nzn. Tada, jei per kuno kultura nufilmuociau paprastu triuku PRIESH NEZHINANCIUS fintu (victims), kai vaikai ant suolo susede zhiuri, ir paskui ant smugio kas nors va taip paprastai sumontuotu (del muzono net nesiginciju), tai jau butu geras klipas? Man apskritai nesuvokiama, kodel jis deda video kaskart kai suloshia. Kad dar butu kazhkas naujo, ar bent jau geras rimtas grajus ant tashku ar pan. O dar kazhkas ant tokio video, jei cia butu feisbukas, spaustu "patinka" Very Happy
Del to, kad dbr darydamas "ora" dazhnai nebegu i shona toli, tai aishku, kad mano "oro" triukai suprasteje. Cia kashiorejimo pasekmes, kas gerai matosi ir ant Ghosto Very Happy tiesiog reikia ant triuku daug treniruotis, kad jie isheitu shvariai, o ne loshti kashe (kaip ash shiuo metu daugiausia darau) ir nuvazhiavus i "pasirodyma" pabandyti daryti elementarius triukus (kaip daro Ghostas), kurie, deja, tikrai nera shvariai atlikti lyginant su tais old-school laikais, kai bicas vare new-school streetball.
Del svorio, tai Ghostas yra 6'3, o ash 5'9 ugio. Net neabejoju, kad jis sveria daugiau uzh mane Wink Plius ash paaishkinau, kodel man jis aikshteleje atrodo storas - del aptemptos majkes (ash turbut taip pat atrodziau su Dowes "time-team" majkonu Velzhyje, tik ten tuo metu bent jau nesidariau medzhiagos) Very Happy
Del ko sutinku, tai kad galima gincytis ir gincytis Very Happy ash kartais uzhsuku i uzhsienio SB forumus ir paskaitau komentaru bei nustembu, kad Klanui, Lazio, Wirusui ar Skellingui patinka vienas ar kitas video, kuris man atrodo visishkai be ryshio (Skellingui dazhniausiai ten ne vienas ne(be)patinka, jis ten "heitina" Very Happy Very Happy Very Happy ). Visi turime savo nuomones. Be to, akivaizdu, ir savo megstamus streetballerius, kad ir ka jie shiais laikais demonstruotu Very Happy
Man pvz. patinka Tru Ballerio repas! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
[taip bent jau grizhome prie temos] Very Happy Very Happy

Niekas
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 266
Miestas : Panevezhys
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

Tru Baller baller status mixtape Empty Re: Tru Baller baller status mixtape

Rašyti  Niekas Tr. 06 02, 2010 3:17 pm

D baller rašo:pagaliau kazka nugirdau apie Wytes mixtape traileri laukiu nesulaukiu Very Happy Very Happy

ash irgi :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Niekas
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 266
Miestas : Panevezhys
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

Tru Baller baller status mixtape Empty Re: Tru Baller baller status mixtape

Rašyti  Skelling Antr. 06 29, 2010 8:32 am

jo, kai ka nors zinosit apie wytes traileri praneskit ir man Smile Mielai pradeciau montuot Very Happy
Skelling
Skelling
Admin

Pranešimų skaičius : 348
Age : 35
Miestas : Vilnius
Registration date : 2007-12-04

http://www.wanted8-21.too.lt

Atgal į viršų Go down

Tru Baller baller status mixtape Empty Re: Tru Baller baller status mixtape

Rašyti  Klanaz Pen. 07 02, 2010 8:24 am

Prasti gynejai ne visi. Galima sakyti 50/50.

Del metimo laisvam tai ish dalies dauguma tokiu metimu buna pas visus. As per rankas tarkim nemetau, per rankas galima ishmest betkada. Tai cia irgi taspats. Jo is arti nelabai padengsi.

Prastas ismetimas virs galvos. Keistai skamba Very Happy Jei jam pavyksta ishmest ir nepamato reishkias ishmetimas geras. Plius ne vien esme ar shone ar virsh galvos. Esme gyneja pagaut nepasiruosusi (kokioj padety jo kojos, kur ziuri, ir pns). Plius jei atsisuksi video pamatysi kazka original del ishmetimo Very Happy nes jis ishmete prie pat akiu. Gynejui pasirode kad eis kamuolys i galva, reflexas atsitraukimo ir kamuolys buvo ishmestas i virshu. Jam pavyko kitaip Very Happy ir ka? ir nieko.

Storas del aptemtos maikes. Nu nesismulkinam i tokias nesamones.

O jei dar ant tiek jis uzh tave aukstesnis ir matosi kad tikrai greitas tai ishvis sunku dengtis. Kietas bicas Very Happy

O tas pasakymas sukasiorejes atrodo skamba kaip koks nevykelis Very Happy Tipo jei tu zaidi aukstesniam lygi tai tu jau lopas. No Way! Evil or Very Mad

Nu viska ka cia shnekam skonio ir poziurio reikalas.

P.S. Ignas zaisdamas dabar niekad nedaro triuku :DDDDD (kaziolinimas) :DDDDDDDD
P.S pt2. Girdejau Wytes traileris bus ilgas afro

Klanaz
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 110
Registration date : 2007-12-24

Atgal į viršų Go down

Tru Baller baller status mixtape Empty Re: Tru Baller baller status mixtape

Rašyti  Skelling Pen. 07 02, 2010 8:33 am

P.S 2 irgi kaziolinimas Sad
Skelling
Skelling
Admin

Pranešimų skaičius : 348
Age : 35
Miestas : Vilnius
Registration date : 2007-12-04

http://www.wanted8-21.too.lt

Atgal į viršų Go down

Tru Baller baller status mixtape Empty Re: Tru Baller baller status mixtape

Rašyti  Klanaz Pen. 07 02, 2010 12:03 pm

ble nepagalvojau, bet cia tik gandas gal bus kitaip, zmones tik taip gatvej shnekasi rendeer

Klanaz
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 110
Registration date : 2007-12-24

Atgal į viršų Go down

Tru Baller baller status mixtape Empty Re: Tru Baller baller status mixtape

Rašyti  liuxaz Pen. 07 02, 2010 2:00 pm

del to niekad nesutarsim ;D man metimas virs galvos kaip ir kiti triukai turi but atliekami taip kad atrodytu graziai, su flow Smile cia skonio reikalas Smile

liuxaz
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 115
Registration date : 2007-12-06

Atgal į viršų Go down

Tru Baller baller status mixtape Empty Re: Tru Baller baller status mixtape

Rašyti  Klanaz Antr. 07 06, 2010 3:16 pm

daznai zodis flow atsosijuojasi su zodziu letas, kitaip tariant migdantis flow (dream my flow) :DDDDD

https://www.youtube.com/watch?v=u1DkwALAE1w&feature=player_embedded

p.s. Ghost all day Very Happy

Klanaz
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 110
Registration date : 2007-12-24

Atgal į viršų Go down

Tru Baller baller status mixtape Empty Re: Tru Baller baller status mixtape

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 12 1, 2  Next

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume