WANTED 8-21
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Snake aka Gyvaciukas ;)

+4
jon
Ramon
Wirus
D baller
8 posters

Go down

Snake aka Gyvaciukas ;) Empty Snake aka Gyvaciukas ;)

Rašyti  D baller Pen. 04 16, 2010 10:29 am

na rasykit apie si „axujiena“ freestyleri , bent jau man jis niera toks geras kaip daug kas mano pasaulyje jo free stlius stoveti vietoj ir pisti daxuja moves ir nejausti malonumo darant tai man kazkaip ne tai kad nesiziuri o isvis man tai neatrodo freestyle visalaika maniau kad freestyle yra arba sokis su kamuoliu (man asmeniskai priimtiniausias) arba sukimai ant kamuolio o kai isvydau ka daro jis arba koks Kamikadze tai tikrai nelaikau ju vienu geriausiu freestyleriu nors igudzius jie turi bet kaip imanoma darant judesius exprontu stoveti vietoj ? apie zaidima na cia kita kalba jo triukai tikrai kaikurie originalus grazus tiksliai atlikti del to jam pagarba
taigi rasykit ir komentuokit
P.S tema sukuriau pagrinde kad atgaivinciau foruma, nors nesenai uzsiregistravau bet pastaraja savaite nuo mano paskutines temos cia niekas nesilanko santa rendeer

D baller
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 41
Registration date : 2009-09-17

Atgal į viršų Go down

Snake aka Gyvaciukas ;) Empty Re: Snake aka Gyvaciukas ;)

Rašyti  Wirus Št. 04 17, 2010 3:46 am

gyvaciukas sakai...;D
zmogus, sukures tikrai daug judesiu. daugiapusiskas freestyleris (taciau nevisapusiskas). nepaisant daugelio new moves, jo stilius man visai nelimpa...kazkoks padrikas, kartais judesiai atrodo nekordinuotai. jo freestyle'ai man nesiziuri ir nekabina, nes jis neturi flow.. bet velgi, skonio reikalas pagal tai, kaip zmogus vertina free ir kas jam yra prioritetai..

Wirus
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 41
Registration date : 2008-06-17

Atgal į viršų Go down

Snake aka Gyvaciukas ;) Empty Re: Snake aka Gyvaciukas ;)

Rašyti  Ramon Št. 04 17, 2010 7:05 am

jo free stlius stoveti vietoj ir pisti daxuja moves ir nejausti malonumo darant idomiai pasakei, man atrodo kaip tik jis jaucia malonuma freestylindamas taip kaip jis tai daro kitaip turbut jis to nedarytu. Apie jo free tai man daugiau nepatikdavo jo video pateikimas (super shudina kokybe, kazkoks lagas vislaik) nzn tiesa kaip jo video dabar atrodo nes apie ji neteko nieko girdet kokius gerus metus. Man asmeniskai jo stilius irgi nepatinka taciau kiek teko girdet kitiems tai jis vos ne geriausias freestyleris in da world (kalbu apie uzsienyje esancius ballerz), zmogus dalyvavo visokiose streetgodz (ar kazkaip panasiai), kiti balleriai ji atpazysta . Not bad balleriui kurio stiliaus turbut nemegsta visi Lietuvos balleriai : ))

Ramon
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 21
Age : 33
Miestas : vln
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

Snake aka Gyvaciukas ;) Empty Re: Snake aka Gyvaciukas ;)

Rašyti  jon Št. 04 17, 2010 8:56 am

Gyvacius ir tiek... suda mala ten visi tie kamikadzes, snake, mad skills dar ten visokie, kuriu dabar nepamenu visai neturi sugebejimu arba neturi suvokimo, kad freestyle turi buti susijes su groziu, o ne su sudetingumu, ir neskiria treniruotiniu judesiu nuo orginalumo bei sokio... kazkada mad skillz parasiau komentara ir sakiau, kad jo geri triukai turi gabumu tik kad jam truksta judejimo i sonus ir kokio nors sokio bei suderinimo su muzika... zmogus net nesuprato apie ka as sneku, ivardino, kad tipo kad gejiska yra sokti su kamuoliu... ka apie tokius dar galima manyti bei galvoti... lopa,i kurie per savo kvailuma savo igimtus pranasumus svaisto, o dar ir gadina suvokima ir streetball'a kaip sakant vietoje hip-hop stiliaus pakraipos daro cirka...
jon
jon
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 102
Age : 33
Miestas : kaunas...
Registration date : 2007-12-16

Atgal į viršų Go down

Snake aka Gyvaciukas ;) Empty Re: Snake aka Gyvaciukas ;)

Rašyti  D baller Št. 04 17, 2010 9:42 am

gadina suvokima ir streetball'a kaip sakant vietoje hip-hop stiliaus pakraipos daro cirka...[/quote]

labai teisingi zodziai man isvis tie freestyleriai vieni geriausiu pasaulyje kurie streetgodz dalyvavo tai juoka kelia. Kamikadze per Madisono parketa daxuja kartu padaro slip n slidea ir blet visi is vietu kyla nu xuiznai ar cia kazkas tokio ispudingo.
Ramon del jo malonumo tai cia mano nuomone nes man tiesiog matosi kad zmogus daro kartais ne kad nori bet kad reikia kad pateisintu „freestylerio“ varda apie jo freestyle tai pas ji man rodos visi judesiai vienam auksti atlikti be jokiu pasilenkimu idomesniu kombo ir pan... man isvis idomu ka mato daugelis pasaulio balleriu pas juos idomaus grazaus kalbant apie freestyle.
geriausia pavyzdi turim in LT tai Wirus kai paziuri jo just checkin ir nauja free is Londono matosi kaip zmogus tobuleja kiek pas ji ideju daxuja galvoje kaip jis jaucia malonuma darydamas tai ne kas keleta menesiu filmuodamas bet ilgai brandindamas video su daug ideju nauju kombo judesiu ir taip pat filmuodamas nesveikai gerose vietose video montazas nuostabus viska apibudinsiu vienu zodziu .. unreall bent jau man tokie LT freestyleriai kaip Wirus, Wyte (kalbu apie tavo soki su kamuoliu per street resonance) vien is to free susidariau apie tave puiku ispudi Klanaz yra tie vieni geriausiu freestyleriu! taip sakau ne del to kad jie Lietuviai kaip ir as bet del to kad jie tai daro is sirdies
geek geek

D baller
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 41
Registration date : 2009-09-17

Atgal į viršų Go down

Snake aka Gyvaciukas ;) Empty Re: Snake aka Gyvaciukas ;)

Rašyti  LAZIO Št. 04 17, 2010 11:22 am

Tai tave bent gėjum išvadino Mad Skillsas, o mano tai išvis trindavo komentarus Very Happy O šiaip FREESTYLAS yra laisvas dalykas ir kaip tu nori, taip tu frystailini. Aišku lievai atrodo kai naudoja tik vieną ranką ar vienoj kombo 5 kart padaro tą patį judesį, kaip koks Bouncas Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Bet toks kaip Snake stilius irgi turi pliusų. Kas dar varo kaip jis? NIEKAS. Pabandykit padaryt jūs jo judesių, pamatysit kaip sunku. Sakot šūdą padaro jie, įdomu ką patys padarytumėt išėję ant Madisono rabbit Snake'ą dar dėl amžiaus reikėtų gerbt, vaikai. Žmogui jau 27-28 metai, o dar daro savo, Lietuvoj tik vienas žmogus lipa jam ant kulnų afro Čia sako free šūdas žaidimas geras, kaip tik atvirkščiai, per žaidimą ten mėto pro šoną jis ir daugiau nieko, ant free daug daugiau visko prikūręs gyvačiukas. O šiaip tai lopai ten jie visi, komentuoja vieni kitų video ir rašinėja vienas kitam "sick, best". O kai kas nors ne iš "jų chebros" įmeta video, tai iškart komentarų 0. cherry
LAZIO
LAZIO
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 144
Age : 33
Miestas : Shakiai
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

Snake aka Gyvaciukas ;) Empty Re: Snake aka Gyvaciukas ;)

Rašyti  liuxaz Št. 04 17, 2010 1:37 pm

Man snake free stilius wisishkai nepatinka. Sudetingumo, greicio belenkiek, akiai negrazhu. freestaile MAN swarbiausia flow Smile

liuxaz
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 115
Registration date : 2007-12-06

Atgal į viršų Go down

Snake aka Gyvaciukas ;) Empty Re: Snake aka Gyvaciukas ;)

Rašyti  Klanaz Sk. 04 18, 2010 12:51 pm

Lazio protingai pasake. Vyrai truputi pagarbos ir tolerancijos. Cia jums pamastymui klausimas: Jeigu jus vieni ant kitu stumiat vien del to kad kazkieno stilius kitoks, tai kokio palaikymo norit is tu kurie ziuri i jus is shono per pasirodyma ar shiaip aikstelej? Smile

Snake komentarai ir pasisakymai visada buvo vieni protingiausiu ir juos budavo idomiausia pasiskaityt.

Jo nickas puikiai apibudina jo freestylinimo stiliu.
Jis originalus.
Net jeigu ir badno kasnors ji kopijuoti tai nemaciau kad kam butu pavyke.
Be to tie judesiai kuriuos jis daro stipriai kerta per nugara.
I geriausiu freestyleriu penketuka irasyciau.
Buvo ishleides kelias serijas video skirtungu freestylinimo elementu.
Sukinet ne itin moka, as jam sakiau. Supyko ant manes Very Happy
Del jo kokybes video tai jis nusipirko HD kamera tai D baller galesi matyt gera kokybe Very Happy

Jo kazkur metus jis buvo dinges. Dirbo tam tikruose projektuose. Man jis kaip zmogus pasirode maladec kiek teko bendraut. Galima butu is jo pasimokinti tolerancijos mums visiems.

Gerumo valanda aplanke mane Very Happy

Klanaz
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 110
Registration date : 2007-12-24

Atgal į viršų Go down

Snake aka Gyvaciukas ;) Empty Re: Snake aka Gyvaciukas ;)

Rašyti  Wirus Sk. 04 18, 2010 2:57 pm

jon rašo:Gyvacius ir tiek... suda mala ten visi tie kamikadzes, snake, mad skills dar ten visokie, kuriu dabar nepamenu visai neturi sugebejimu arba neturi suvokimo, kad freestyle turi buti susijes su groziu, o ne su sudetingumu, ir neskiria treniruotiniu judesiu nuo orginalumo bei sokio... kazkada mad skillz parasiau komentara ir sakiau, kad jo geri triukai turi gabumu tik kad jam truksta judejimo i sonus ir kokio nors sokio bei suderinimo su muzika... zmogus net nesuprato apie ka as sneku, ivardino, kad tipo kad gejiska yra sokti su kamuoliu... ka apie tokius dar galima manyti bei galvoti... lopa,i kurie per savo kvailuma savo igimtus pranasumus svaisto, o dar ir gadina suvokima ir streetball'a kaip sakant vietoje hip-hop stiliaus pakraipos daro cirka...

haha! Very Happy:D:D:D:D:D as moteriskas (gejus) visuotinu mastu!Very Happy juokingiausia, kad is jo tikrai nemazai pagyru susilaukiau po Londono free. sake, kad "visi taip turetu freestyle'int" Very Happy:D:D:D:D

o Snake uzsiemes nes kuria filma apie save... Neutral silent

Wirus
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 41
Registration date : 2008-06-17

Atgal į viršų Go down

Snake aka Gyvaciukas ;) Empty Re: Snake aka Gyvaciukas ;)

Rašyti  Niekas Antr. 04 20, 2010 4:48 am

kasciapershudas? Very Happy

Apie gyvate galiu pasakyti tik tiek, kad kaip freestyleris yra labai kurybingas - tiek visokiausiu "new moves" sugalvoti sugebetu tikrai ne kiekvienas Smile pats stilius man visishkai nepatinka, kaip ir daugumai cia rashanciu, toks ispudis kad bicas nekordinuotas kazhkoks, taciau cia turbut skonio reikalas ir gincytis del FREEstyle'o yra beprasmishka Wink Daze mixtape jo triukai zhaidimo metu man ispudzhio nepaliko, o ant tashku manau ji supistu visi LT streetballeriai, ishskyrus Twisteri (no offense, mazhas) Very Happy kaip zhmogus tai jis tipinis amerikietis: apie save galvoja lb gerai, save isirasho tarp geriausiu, labiausiai patobulejusiu, savo judesius renka i "geriausiu judesiu top 10" Very Happy o uzh tai, ka yra kazhkada parashes apie mane, dar ir i bliuske uzhmesciau susitikes Very Happy

gerumo valanda baigesi Very Happy

Niekas
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 266
Miestas : Panevezhys
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

Snake aka Gyvaciukas ;) Empty Re: Snake aka Gyvaciukas ;)

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume