WANTED 8-21
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Liuxaz "First Tome"

+3
Niekas
LAZIO
liuxaz
7 posters

Go down

Liuxaz "First Tome" Empty Liuxaz "First Tome"

Rašyti  liuxaz Sk. 03 14, 2010 1:44 pm

https://www.youtube.com/watch?v=t3ZpQ_dTzLM
https://www.youtube.com/watch?v=sWYwySPgqVU
Tai pirmas mano darbas, kurtas SAWIEMS (tiems kam prie shirdies SB). Laukiu ivertinimu, komentaru ir pastabu... labai newartykit :DDDDD
Enjoy, subscribe :DDDDDD

liuxaz
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 115
Registration date : 2007-12-06

Atgal į viršų Go down

Liuxaz "First Tome" Empty Re: Liuxaz "First Tome"

Rašyti  LAZIO Sk. 03 14, 2010 2:33 pm

That was sick fam! I wanna more fire! Very Happy Very Happy Very Happy
LAZIO
LAZIO
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 144
Age : 33
Miestas : Shakiai
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

Liuxaz "First Tome" Empty Re: Liuxaz "First Tome"

Rašyti  Niekas Pir. 03 15, 2010 9:48 am

kai viskas, ka cia pamaciau, susigules, butinai parashysiu ishsamu komentara.. Wink nors jau beveik viska pats zhinai kas kaip Very Happy

Niekas
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 266
Miestas : Panevezhys
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

Liuxaz "First Tome" Empty Re: Liuxaz "First Tome"

Rašyti  Wirus Antr. 03 16, 2010 7:57 am

Video kuriam duodu 100/100!!!!! Vienas geriausiu! Lietuvos ateitis streetball'e;))))
p.s. NICE EDITIN!!! Very Happy

Wirus
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 41
Registration date : 2008-06-17

Atgal į viršų Go down

Liuxaz "First Tome" Empty Re: Liuxaz "First Tome"

Rašyti  jon Kv. 03 18, 2010 1:33 pm

Na Liuxui jau per skype rasiau, kokios mano nuomones Smile Wink bet ,manau, zmogui butu malonu dar karta paskaityt kazka Smile Tai vat, sis mix'as pirmas, kuris mane labiausiai nustebino po street resonance! Man asmeniskai video atsirado paciu laiku! Ikvepima iskart pajauciau Smile Smile malonu matyti, kai zmogus gerai pasirodo, o juo labiau, zinoti, kad kazkada losem vienoje komandoje Smile(p.s. tikiuosi tai buvo nepaskutinis kartas)
Konkreciai apie video : man patiko, kad gan nemazai visokiu intarpu tarp bairiu, lengvai ziurisi, nereikia ismeigt akiu i ekrana:) Kadangi tai yra tavo pirmas video ir jis toks pristatomasis, tai mane labiausiai zavi tavo zaidime drasus freestyle, jauciasi toks laisvumas ir bairiu tikrai geru, nematytu buvo:) Reiketu pamineti, kad mane labai paveike tos isryskintos dainos frazes, kur sneka kazka apie " kuo tu nori buti" ir apie darba. Panasu daugeliui streetballer'iu dar anksti ar jau velu apie tai galvoti, o man 12 klase ir sie klausimai nuolat kirba galvoje! Tiksliau pasakysiu - man primena ir dziugina del to, ka pasirinkau Smile Dar vienas dalykas, kuris man labai patiko, yra priesininkai! Matosi, dauguma ju yra losiantys ir nesiaip dzinsuoti geziukai ateje durniu volioti Smile
hm... pagalvojus apie minusus, tai reiketu pasakyti, kad jie labai nedideli ir galiu pasakyti tik du: 1.Mane truputi erzino kaikurios vietos sumontuotos, atrodo, kad kazkas strigineja..(nzn o gal ir strigineja pas mane) Ooo 2. Kas blet per metimas Very Happy Very Happy uzbaik tu ji nx!! kazkokia gervele palieki, turbut Wyte ten pisa prota, kad nesvarbu metimas! Tikrai dar geriau metysi ir graziau atrodys;) Nepaisant to video vertas labai aukstu balu ,nors dar tik tavo pirmasis:)
jon
jon
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 102
Age : 33
Miestas : kaunas...
Registration date : 2007-12-16

Atgal į viršų Go down

Liuxaz "First Tome" Empty Re: Liuxaz "First Tome"

Rašyti  liuxaz Kv. 03 18, 2010 4:08 pm

aciu aciu. Metu taip kad ikristu, o ne taip kad butu kuo taisyklingiau ;D tuo mes ir skiriames nuo krepsinio mokyklu aukletiniu ;D

liuxaz
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 115
Registration date : 2007-12-06

Atgal į viršų Go down

Liuxaz "First Tome" Empty Re: Liuxaz "First Tome"

Rašyti  jon Št. 03 20, 2010 12:42 pm

kase lankyti nera blogai Smile bet aisku svarbiausia, kad ikristu:)
jon
jon
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 102
Age : 33
Miestas : kaunas...
Registration date : 2007-12-16

Atgal į viršų Go down

Liuxaz "First Tome" Empty Re: Liuxaz "First Tome"

Rašyti  Niekas Pen. 03 26, 2010 8:15 am

I'm back Very Happy

Pirmiausia reikėtų pasakyti, jog keista, kad tik tiek atsiliepimų apie šį mixą Smile manau tai buvo didžiausia (ir labiausiai pavykusi) staigmena LT SB istorijoje, be to, pirmasis Liuxo video, todėl tikrai keista, kad šis mix'as nesukėlė ažiotažo tarp streetballerių - bent jau šiame forume. Kita vertus, tuos tikruosius streetballerius Lietuvoje reikėtų skaičiuoti ant pirštų Very Happy

Apie mixo kūrimo istoriją galbūt nederėtų pasakoti labai daug, bet reikėtų bent jau užsiminti, kad montuojama buvo daugiau nei pusę metų. Nors Liuxui ir labai tinka "aka" Stabdis, bet turiu prisipažinti, kad reikia džiaugtis, jog video kūrimas užtruko būtent tiek, kadangi mixe buvo panaudota keletas labai gerų epizodų iš 2010-ųjų žiemos, o ir ilgiau darydamas video „ant montažo“ patobulėjo ir pats Liuxaz (nu tu tai maladiec !) Very Happy Kaip sakant – išlauktas, subrandintas, visokeriopai išbaigtas video – dėl ko labai sveikinu ! (galėtų daugiau jaunimo ne tik SB srityje turėti tokį požiūrį ir būtų mažiau tragiškų video klipų, pigių muzikinių kūrinių ir pan dalykų). Apskritai manau, kad šis mixas turėtų duoti nemažai motyvacijos visam Lietuvos streetballo jaunimui Wink

O dabar apie patį video nuo pradžių.

INTRO: didelė garbė, kad pasirinkai mane kaip tave pristatantį asmenį (bow). Šitą idėją jau buvai man sakęs anksčiau, bet vis tiek buvo labai malonu, kad nepersigalvojai (po viso to, kai įkyriai tau „spardydavau subinę“ daryti pirmąjį video) Very Happy Bus labai šališka, bet intro sukelia geras emocijas – gimtasis miestas. Kitiems tai eilniai pastatai, eilinės gatvės, o man visa tai yra labai artima, sava. Todėl visi tie intro vaizdai labai maloniai nuteikia žiūrėti video toliau. Be to, kaip gerai kažkas pasakė, „Panevėžys nebeatrodo toks kaimas“ Very Happy Reprezentuoji Panevėžį taip, kaip norėjau padaryti tai „Street Resonance“. Už šitą tau taip pat didelė pagarba Wink
Beje, įdomus sutapimas, kad važiuojant pro centrinį miesto laikrodį pasirodo užrašas 2009 ...

PIRMA DALIS: prasideda labai efektingai, galinga muzika, geri vaizdai, gėdingi kažkokio durnelio rėkavimai pradžioje Very Happy Tokia pradžia turėtų užkabinti kiekvieną, kuris iš tikrųjų domisi streetballu (nekalbu apie tuos, kurie vieninteliu SB laiko ruckerį ir pan.) Very Happy Pirma dalis paremta „pyst pyst vaizdais“ (jei ką, su Liuxu užpatentavome šitą montavimo būdo pavadinimą) Very Happy Nors tokia pradžia ir „užkabina“, bet mano manymu turi ir vieną trūkumą – kai kurie tikrai geri triukai buvo parodyti ne iki galo. Ši dalis pasibaigia „asmeniškumais“. Vaikinas, kuris „nuskrenda“, kadaise pats buvo gana neblogas streetballeris, gatvėje maudydavo ne tik oldskuliniais bajeriais (YPA triukus pirmiausia pamačiau būtent iš šio bičo). Kad sukašiorėjo ir dabar lošia pirmoje miesto lygoje čia nieko blogo, bet kad per gatvės krepšinio turnyrus vasarą gadina triukus per žaidimą tai čia jau nekas... Dėl to labai smagu matyti tokį epizodą šiame mixe. Be to, jei skaitai, Irmantai, linkejimai ! Very Happy

ANTRA DALIS: dar kitaip ši dalis vadinasi – „bwiywtdwygu“ Very Happy „Boy what is it you want to do when you grow up“ ! Prasmingi žodžiai, ypač jauno žmogaus klipe Wink Šioje dalyje buvo visko – ir triukų, ir klasikinuio krepšinio epizodų. Montažas nevargina – tarp triukų yra tokios pertraukos, kurias vadinu „mini profile‘ais“ – paduodi varžovui kamuolį, atsivarai kamuolį, kad pradėtum naują ataką ir panašūs vaizdai (y) Labiausiai čia žavi tavo flow tą dieną maniežo aikštyne (2:52 ir kt.!!!). Jeigu sugebėtum taip judėti visada – būtum „flow karalius“ Very Happy Jau anksčiau esu sakęs, kad tavo driblingas/ handlingas žaidimo metu man yra pats gražiausias iš Lietuvos ballerių. Gal nėra greitas, gal žemas driblingas ne per geriausias, bet visi tie crossoveriai atrodo nesveikai gražiai. Reikėtų pridurti, kad iš lietuvių taip judėti sugebėdavo tik Kixas. Šita dalis užsibaigia vaizdeliu iš Biržų 3MD, kur buvo tikrai pakili nuotaika po to, kai jaunimas (Liuxaz, Twister, Arni..) pasirodė geriau už visą „Wanted 8-21“ komandą Wink Ką čia bepridurti... O ko daugiau tikėtis iš komandos pavadinimu „Akmeninis veidas“ ? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Šaltakraujiškai žudėt varžovus aikštelėje, lyg butumėte streetballo senbuviai (sportas.tv akcentu) Very Happy

TREČIA DALIS: mano mėgstamiausia Wink daug gerų triukų, keletas gražių pasų, pora neblogų užkirtimų, geras „footage“ iš 2008 ir 2009 Biržų 3MD bei Orange Viruso Panevėžyje, kai aplink pilna žmonių (y) ir net paso nuo alkūnės nesušikai (nu tu tai maladiec) Very Happy Paskutiniai vaizdai, kaip ir turi būti, nesveikiausi. Reikėtų išskirti man labiausiai patikusius mixo triukus: 1:51-1:55, 1:56-2:00, 2:59-3:02, 7:59, 8:12, 8:40 ir, žinoma, 9:20 bei pats paskutinis – kad nuspyrei kamuolį irgi maladiec Very Happy it‘s over ! Very Happy

TITRAI: vienintelė dalis, kuri padaryta skubotai (net dviejų savaičių reikėjo, kad prisiruoštum juos pradėti daryti – dėl šito turbūt niekada nenustosiu „stumti“) Very Happy Turėjai tikrai gerų vaizdų, kurie pramuša, kaip kad tas „išgriovimas“ sporto rūmuose, kai gynėjui susipina kojos... Neįsivaizduoju, kaip tokių galima neįdėti į titrus, nes tokie vaizdai tam ir sutverti Very Happy Na bent jau gerai, kad tas vaizdelis suėjo į „Crime“ mixtape‘o intro Very Happy Very Happy Very Happy Ir šiaip vietom muzika ryškiai per garsiai, nesigirdi, kai tas senis sako „LIUX“ Very Happy Kas mane visada pramuša, kai žiūriu tą video Very Happy Su ta kėde taip pat turbūt nieks nesuprato, kas ten buvo, nes įdėjai ne visą epizodą... Muzika titrams parinkta labai gerai, kaip ir visam mixui (y) Buvo daugybė vietų, kur muzika suėjo su judesiais, o kartais net gabalų žodžiai sueidavo su vaizdais, pvz., titruose kai abu su Ignation kalbat į kamerą eina žodžiai „you need something new“ – o jūs ir esate mūsų naujoji karta streetballe ... Smile
Kas čia dar dėl titrų? Dėkoju už padėką Very Happy Nesimaivysiu – jaučiuosi nemažai prisidėjęs prie šio mixo, ne tik dėl to, kad daugumoje vietų aš esu operatorius, bet ir intro vaizdais, pasidalintom idėjom ir t.t. Be to, jei nebūčiau įkyriai pisęs proto, tai turbūt mixą būtum išleidęs dar pora mėnesių vėliau, tad dėl šito, kaip sako Šakių chebra, – tu nepyk Very Happy Very Happy Very Happy

Viską apibendrinant, manau, kad tai geriausias streetball mixas Lietuvoje (nors, aišku, jų ir nėra per daugiausia... kol kas) Wink Taip pat tai vienas geriausių mano matytų video pastaruoju metu (kartu su naujuoju Wiruso free ir sūrio „Strong“ reklama) Very Happy O jei rimčiau, tai pabaigai reikėtų pasakyti, kad prisiminiau neseniai matytą filmą „Resurrecting the Champ“. Šiame filme yra toks epizodas, kai jaunas žurnalistas parodo seną video įrašą benamiui senukui, kuris kadaise buvo vienas geriausių sunkiasvorių boksininkų. Tame video jis pamato save, kovojantį ringe prieš daugybę metų. Aišku senis susigraudina Crying or Very sad Atsidėkodamas, jis pasako žurnalistui: „Tikiuosi, kad vieną dieną, jei Dievas duos, tavo sūnus padarys tau tą patį, ką tu man padarei dabar“. Nei aš esu senas, nei boksininkas, nei juodaodis Very Happy o tu toli gražu nesi žurnalistas (bent jau lietuvių bandomąjį egzaminą išlaikei?) Very Happy Tačiau tikiuosi, jog ateis diena, kai kažkas, ką tu įkvėpei savo žaidimu, tau atsidėkos taip, kaip tu dabar padarei man Smile Ir aš nekalbu apie žodžius titruose, aš kalbu apie visą video. Nes kažkam „First Tome“ mixas yra tik „gražus filmukas“, o man jis duoda neapsakomą jausmą. Nes negali būti didesnio džiaugsmo, nei matyti „savo streetballo vaiką“ - laimingą žmogų -, kuris tiki bei gyvena tuo, kas man pačiam suteikia gyvenimo prasmę.

Keep going, Liuxaz!

Streetball is not dead. Never was.

Niekas
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 266
Miestas : Panevezhys
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

Liuxaz "First Tome" Empty Re: Liuxaz "First Tome"

Rašyti  Skelling Pen. 03 26, 2010 8:47 am

Labai smagus video Smile Yra tu minusu, del montavimo pvz, bet as ne klanas - nesupisinesiu Very Happy Gera matyt, kad kazkas daro ir daro gerai! Dekui uz paminejima titruose!
Skelling
Skelling
Admin

Pranešimų skaičius : 348
Age : 35
Miestas : Vilnius
Registration date : 2007-12-04

http://www.wanted8-21.too.lt

Atgal į viršų Go down

Liuxaz "First Tome" Empty Re: Liuxaz "First Tome"

Rašyti  liuxaz Pir. 03 29, 2010 10:54 pm

malonu gaut gerus ivertinimus! (happy) tu nenorek montazho achujeno. As megejas ;D Wyte, tawo ese kaip wisada wiska iki kaulu ishnagrineja Smile)) Ignation, jei atsirado ikvepimas reiskia sito video misija ivykdyta ;D cheers biches cheers

liuxaz
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 115
Registration date : 2007-12-06

Atgal į viršų Go down

Liuxaz "First Tome" Empty Re: Liuxaz "First Tome"

Rašyti  D baller Sk. 04 04, 2010 4:51 am

Apsales likau tave pamates

D baller
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 41
Registration date : 2009-09-17

Atgal į viršų Go down

Liuxaz "First Tome" Empty Re: Liuxaz "First Tome"

Rašyti  LAZIO Tr. 06 15, 2011 10:18 am

Strytbolo Nowitzkis! :DDDDD
LAZIO
LAZIO
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 144
Age : 33
Miestas : Shakiai
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

Liuxaz "First Tome" Empty Re: Liuxaz "First Tome"

Rašyti  Skelling Kv. 06 16, 2011 5:56 am

nepavaryciau taip Sad
Skelling
Skelling
Admin

Pranešimų skaičius : 348
Age : 35
Miestas : Vilnius
Registration date : 2007-12-04

http://www.wanted8-21.too.lt

Atgal į viršų Go down

Liuxaz "First Tome" Empty Re: Liuxaz "First Tome"

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume