WANTED 8-21
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pasikeitimai WANTED 8-21 komandoje

4 posters

Go down

pasikeitimai WANTED 8-21 komandoje Empty pasikeitimai WANTED 8-21 komandoje

Rašyti  Niekas Antr. 01 19, 2010 7:18 am

Daugumai tai jau nebebus jokia naujiena Wink Tiesiog vis neprisiruoshdavau parashyti oficialaus praneshimo. Taigi praneshu dabar Very Happy

"Wanted 8-21" komanda paliko trys nariai: Kixas, Poisonous Fungus ir Kilas. Kixas ir P Fungus apskritai mete streetballa. Kas del Kilo, neabejojame, jo galimybemis zhaidzhiant krepshini, tik neaishku, kaip sekasi dejimu i krepshi srityje. Kixas - mano manymu, geriausias ish tu, kurie LT streetballe taip ir nepadare jokio video.. Jo ishradingumas, plastishkumas, flow, handlingas - tiek zhaidime priesh varzhovus , tiek freestylinant - buvo nepakartojami! Gaila, kad jis nusprende butent taip...

Citatos ish Kixo atsisveikinimo kalbos:

"Jau nebeturiu to dziaugsmo aiksteleje nebejauciu to kaifo zaisdamas ypac po dideliu pauziu kuriu pasekoja jau nebegaliu rast sawes nutolau nuo sawo swajoniu uzleidau gatves krepsini ir jau nebesugebu atsikelti ir wytis kitus galvoju kad net jau nebegalesiu to daryti nes nebera to dziaugsmo o jeigu tai daryti tik is reikalo ar kitais tikslais manau geriau nebus. Uztenka paziureti kaip uz mane jaunesni zaidejai juda sawo swajoniu link uztenka man matyti ju nusiteikima ju uzsiwedima ir jau suprantu kad su manim taip nebebus. Laikas bega ir nuomones keiciasi taip pat pasikeite ir manoji jau nebematau sawes siame gatves zaideju tarpe isseko mano uzsiwedimas mano meile zaidimui . Kai pagalvoju tai kyla abejones ar iswiso buwau wertas buti wanted komandos nariu. Apgailestauju kurie manim sitaip tikejo sitaip pasitykejo tikejosi kad is manes bus geras gatves krepsinio zaidejas kad palaike skatino kalbu apie Wyte nuo kurio ir pradejau zaisti stengtis judeti sb keliu su uzsiwedimu nes tawo judesiai tawo zaidimas man buwo idealas. <...> kai su uzsiwedimu zaidziau tikejau tikejausi gal labiau kad galiu kazka parodyti ne tik sau bet ir kitiem, o dabar matau kad nieko is manes nebus jau perdaug isleidau kamuoli is ranku... Dekoju uz viska... As apsisprendziau... Galbut taip bus wisiem geriau...".


"WANTED 8-21" dekoja Kixui, Poisonous Fungus ir Kilui uzh laika praleista kartu, uzh tai, ka esate padare del visos komandos. Dekojame, kad prisidejote prie musu svajones igyvendinimo - "Street Resonance" mixtape'o ishleidimo - ir linkime jums visa ko geriausio ateityje Smile

Niekas
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 266
Miestas : Panevezhys
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

pasikeitimai WANTED 8-21 komandoje Empty Re: pasikeitimai WANTED 8-21 komandoje

Rašyti  Klanaz Kv. 01 21, 2010 7:40 am

sudie mylimieji sunny

tebunie neuzhgesta jusu akyse noras ir dziaugsmas
te ishnyksta negandos ir abejones
ir gyvenimo svajinga minties melodija
nesha jums pasitykejimo sparnu zhaismingaja ilga kelione
tiesiog nesha, tiesiog ilga, tiesiog kelione....

Klanaz
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 110
Registration date : 2007-12-24

Atgal į viršų Go down

pasikeitimai WANTED 8-21 komandoje Empty Re: pasikeitimai WANTED 8-21 komandoje

Rašyti  Skelling Kv. 01 21, 2010 7:42 am

ZHUDAI!!! :DDDDDDDDDDDDDDDD
Skelling
Skelling
Admin

Pranešimų skaičius : 348
Age : 35
Miestas : Vilnius
Registration date : 2007-12-04

http://www.wanted8-21.too.lt

Atgal į viršų Go down

pasikeitimai WANTED 8-21 komandoje Empty Re: pasikeitimai WANTED 8-21 komandoje

Rašyti  Skelling Tr. 09 29, 2010 3:15 pm

pasiskaiciau vel sita, buvau pamirshes jau, kai ilga laika nebuvau cia, tai DAR KART NUZUDEI KLANAI :DDDDDDDDDDDDDDD TWICE!!! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Greit po tokiu zudymu pasidarysiu nemirtingas :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
Skelling
Skelling
Admin

Pranešimų skaičius : 348
Age : 35
Miestas : Vilnius
Registration date : 2007-12-04

http://www.wanted8-21.too.lt

Atgal į viršų Go down

pasikeitimai WANTED 8-21 komandoje Empty Re: pasikeitimai WANTED 8-21 komandoje

Rašyti  Klanaz Sk. 11 21, 2010 7:11 am

;DDD

o ka sitie asmenys veikia sio metu?

Klanaz
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 110
Registration date : 2007-12-24

Atgal į viršų Go down

pasikeitimai WANTED 8-21 komandoje Empty Re: pasikeitimai WANTED 8-21 komandoje

Rašyti  Skelling Sk. 11 28, 2010 4:42 am

Kixas mc battle online dalyvavo tai speju su repu kazka bando, del ny nezinau nieko Smile
Skelling
Skelling
Admin

Pranešimų skaičius : 348
Age : 35
Miestas : Vilnius
Registration date : 2007-12-04

http://www.wanted8-21.too.lt

Atgal į viršų Go down

pasikeitimai WANTED 8-21 komandoje Empty Re: pasikeitimai WANTED 8-21 komandoje

Rašyti  LAZIO Kv. 12 02, 2010 2:32 pm

Tai ny gal irgi? Mano gyvenimo flow! (music)
LAZIO
LAZIO
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 144
Age : 33
Miestas : Shakiai
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

pasikeitimai WANTED 8-21 komandoje Empty Re: pasikeitimai WANTED 8-21 komandoje

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume