WANTED 8-21
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kashis ir streetballas

+4
jon
liuxaz
Skelling
Popeye
8 posters

Go down

Kashis ir streetballas Empty Kashis ir streetballas

Rašyti  Popeye Pen. 07 10, 2009 12:57 pm

Man taip idomu paklausti visu streetballer'iu Rolling Eyes :


Kiek jum yra svarbu gerai moketi zaisti kashi? Zinoma, nemokant elementaraus driblingo, nepadarysi ir daugelio bairiu. Kashes pagrindai butini. Taciau ne karta aiksteleje maciau zmoniu, besivadinanciu streetballer'iais, taciau nei kokybisku metimu, nei apskritai, kokybisku zaidimu jie negali pasigirti. 'Priesus' apeina bairiais, taciau daznai po zaidimo isgirsti fraze 'cirkininkai' albino. Na, nekalbu apie tuos atvejus, kai 'priesai' yra visiskai netolerantiski tokiam zaidimui. Bet kaip jus reaguojat i tai?
I niekieno darza akmenu nemetau, zinau, kad kiekvienas supranta savaip streetball'o reiksme Smile Tiesiog idomu.

Popeye
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 8
Age : 33
Miestas : Kaunas
Registration date : 2009-01-28

Atgal į viršų Go down

Kashis ir streetballas Empty Re: Kashis ir streetballas

Rašyti  Skelling Pen. 07 10, 2009 1:25 pm

labai geras postas. Pasakysiu tiesiog asmeniskai kaip yra man. Man yra svarbu moketi kashe ir pakraut ant tashku. Gaila, kad ta darau daugiau dabar nei triukus Sad nezinau, kazkas atsitiko, triukai nebesidaro, o ir pergale tapo kur kas maloniau, nei suvaryt ant triuku ir pralaimet varzybas. Kalu vien ant metimo ir ant crossoveriu, o ne ant freestyle ir new moves. Ir nezinau, kas daros, bet man tai malonu Smile Noriu dejiku komandoje, kurie uzbaigtu atakas ispudingai ir t.t. Jeigu kas nors klaustu dabartines pozicijos, tai pasakyciau (tikrai vyrai nepykit), bet pergales siekimas svarbiausias padarant zaidima grazu, tai yra naudojantis triukais, ar ten original, ar ten paprastas bumerangas ar prametimas per klyna man siuo atveju nera visiskai svarbu. Taigi iskyla kita problema. Jeigu darai triukus, kasiorai pamato ir arba bijo dengtis arba is vis nezaidzia, todel yra labai svarbu parodyti kad gali pataikyti ir kad jie pradetu normaliai gintis. Sukasiorejau, nors nesu kasioras Sad Pataikyt yra svarbu, moket kashe losht taip pat svarbu. As tikiu, kad dar grysiu ant triuku Sad kiek gi galima ble Sad
Skelling
Skelling
Admin

Pranešimų skaičius : 348
Age : 35
Miestas : Vilnius
Registration date : 2007-12-04

http://www.wanted8-21.too.lt

Atgal į viršų Go down

Kashis ir streetballas Empty Re: Kashis ir streetballas

Rašyti  liuxaz Št. 07 11, 2009 2:00 am

pirmenybe wisuomet teikiu gatves krepsiniui, freestailui ir naujiems triukams Smile krepsinio pagrindus kazkiek moku, lankiau apie 6 metus krepsinio treniruotes driblingas ir taisyklingas metimas man nera nauja. Bet pagal susitarima daznai zaidziame ant tasku. Kartais kaip sake skelling tai lb naudinga priesh tokius kurie po bajeriu nebesidengia. tada parodai kad moki zaisti ir paprasta krepsini Smile
Apibendrinus:
Ant tashku su draugais kurie jau wiska zino, per turnyra kai nori patekt i kita etapa, arba kai prisiklausai dainos It's amaizing ;DDDDDDDDDDDDDDD
Ant fintu wisada kai buna nauji gynejai, kad ir kokie jie butu ;DDD


Esam streetballeriai, nesukashiorekim Very Happy:D:D:D:D:D cheers cheers

liuxaz
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 115
Registration date : 2007-12-06

Atgal į viršų Go down

Kashis ir streetballas Empty Re: Kashis ir streetballas

Rašyti  jon Št. 07 11, 2009 8:18 am

as pats manau,kad streetball'as ir yra kase, tik aukstesnio lygio, kur dominuoja ne vien imesti taskai, bet ir ju pelnymo budas... Sia zaidimo rusi pavadinciau menu- kaip atrodyti kietai ir graziai aiksteleje... cia, zinoma, kiekvieno streetballer'io asmeninis reikalas, bet joks geras ir visapusiskas streetballeris neprades daryti bairiu, kai jaucia, kad aiksteleje isvis nesusigaudo, kas vyksta per rimta graju... nes is tokio kietumo iseina cirkas... turbut nevienas mate, kaip jaunesni streetballeriai, nemokedami gerai kamuolio varymo technikos, daro bairius: prameta tarp koju ir daro ismetimus i ora, bet kai reikia padaryti eilinius taskus, net nezino, nuo ko pradeti... kartais vertetu suprasti ir priesininkus, kad zmones ateina i aikstele pazaisti rimto grajaus ir atiduoti visas jegas, kad laimetu... toks zaidimas juos vargina - dengiasi laukdami tasku, o po poros bairiu, manau, visiem ateina mintis "na ,gerai, bairiu padarei! laikas imesti" ir to nedaro arba isvis neateina mintis, kaip cia reikia tai daryti... pelnytai toki zaidima vadina cirku... pripazinkim!
Aisku, is musu puses ziurint, mes matom ,kad kasiorai nemoka zaisti 4 fun ,bet reikia skirti nuotaikas ir zaideju nusiteikima i ateinanti zaidima... todel sakau, kad streetballui kase yra viskas!!! nemoki lost kases? nevaidink kieto zaidejo su kamerom...
as isvardinau viska, kada yra blogai bairius daryti... o kada gerai daryti??? va cia ir prasideda menas Wink Wink
Kita kalba yra per gatves krepsinio contestus ir turnyrus... ten turi parodyti viska ka ismokai, kad nesigautu krepsinis vietoj streetball'o Wink
jon
jon
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 102
Age : 33
Miestas : kaunas...
Registration date : 2007-12-16

Atgal į viršų Go down

Kashis ir streetballas Empty Re: Kashis ir streetballas

Rašyti  LAZIO Št. 07 11, 2009 9:46 am

Gera tema... Pačiam dabar įdomu prisimint kaip pats pradėjau daryt triukus, kaip po truputį keitėsi požiuris į šitą dalyką ir kaip būtent žaidžiu dabar. Senai, senai, kai galbūt Wyte dar pirkdavo KENO loto bilietus, lošdavau vien ant taškų. Nors turbūt reiktų išskirt viską etapais. Na pradėkim...
1. Lankydavau kašę, metimą nuo trajako turėjau gan neblogą, pats labiausiai ir mėgdavau žudyt priešininkus "Fisherio" tritaškiais. Net mano buvęs treneris, pats Modestas Paulauskas, kai prašikau metimą (per strytbolą) pasakė: "Pas tave taip gražiai anksčiau kabodavo kamuolys ore, o kaip dabar tu čia meti???" confused Dabar jūs paklausit kodėl rašau šitą šūdą, juk nežaidžiau strytbolo dar, kai metimą turėjau... Tuomet dar tik vien freestylindavau, į strytbolą būtent ir atėjau per šią jo daly - freestyle. Ne koks Hot Sauce bumerangas mane sužavėjo, o Papo freestyle iš Dime Movement. Taigi buvau bičas, kuris lošdavo TIK ant taškų bei freestylindavo kaimo kieme vakarais. Na kartais panaudodavau žaidime Starbury bajerį, kurį jis padarė prieš Vladę Divacą per kažkurį NBA All Star game. Visi juokdavosi aplinkui, kai padarydavau šį triuką, kartais net ir nepabaigdavau jo taškais (nors tik dėl taškų aš jį pradėjau daryt:D Very Happy Very Happy). Vėliau jau prasidėjo driblingas, crossoveriai, prametimai pro klyną... Bet vis dar... ANT TAŠKŲ!!! Very Happy Very Happy Very Happy
2. Hmm, net nežinau kada tiksliai prasidėjo antras etapas... Turbūt kai jau pradėjau dar daugiau dirbt ant freestyle ir jau išėjau iš krepšinio treniruočių. Žaidime bajeriai dar buvo paprasti, bet jau nelabai rūpėjo, laimėsiu ar ne. Dar šio etapo svarbi diena buvo, kai pirmą kartą susitikau pažaist su kitais strytboleriais. Žaidžiau Klaipėdoje prieš Skellingą ir Wytę. Parodė tada man bičai kaip reikia bajerius daryt žaidime, pamačiau koks dar šūdas iš manęs šioj srity (turbūt dėl to, net alaus su manim tą vakarą negėrėt? Crying or Very sad Very Happy). Na ir visu pajėgumu tada įsibėgėjo antras etapas. ANT BAJERIŲ. Pralošdavau beveik viską ką žaisdavau, net ir prieš tikrai nelabai mokančius žaist. 2-11, 3-11, tokiais rezultatais dažniausiai baigdavau savo "SHOW". Didelio malonumo ilgai nejutau taip žaisdamas. Ypač po "kašioriškų" įžeidinėjimų ir pan.
3. Na ir trečias etapas. Dabar mano požiūris toks: Ir ant taškų ir ant triukų... Bet jau čia nuo daug ko priklauso, ar darau triukus ar ne. Visų pirma - su kuom ir prieš ką žaidi? Jei lošiu vienas su kašiorais, prieš kitus kašiorus, visi kapojam ant taškų, tai kaip galiu savo komandai pašikt visą darbą su dažnom klaidom, prieš bandant atlikt triuką? Nekalbu apie triukus, kurie padeda pelnyt taškus, tokius visada darau. Driblingas, efektingi perdavimai, crossoveriai. Jei lošiam su savo No Sight, tai irgi stengiamės ant taškų, aišku jau ir pafreestylinam žaidime, bandom original tricks padaryt ir pan. Bet vėl... Priklausomai prieš ką, turnyre ar gatvėj ir pan... Jei su kitais strytboleriais lošiu prieš kašiorus, tai vėl gi panašiai... Jei strytboleriai prieš strytbolerius tai dažniausiai tik ant taškų gražiai pakapojam, nes su matytais bajeriais nelabai ką išdursi, kas žino... Tai tik su naujais, dar dažniausiai pačio nebandytais atlikti triukais, gali išdurt strytbolerį. Na tą ir bandau, kai ką nors sugalvoju... Ir daug priklauso nuo nuotaikos, nuo įkvėpimo, nuo to, ką pažiūrėjai per PC prieš eidamas lošt, ar Dime Movement, ar Baron Davis NCAA mix'ą... Ar Notic 2, ar Skip vs Alimoe... Ar Wanted 8-21 Street Resonance, ar NBA reklamą su Kanye West - It's amazing soundrack'u affraid Very Happy Dar vienas dalykas - kamera. Jei jau filmuoja, tai dažniausiai norisi pasinaudot proga ir pasidaryt medžiagos, tada daugiau bajerių aišku... Na kalbėt galima daug, bet dar kartą pasikartosiu - stengiuosi mest taškus, stengiuosi daryt bajerius. Ir taip žaisdamas jaučiu didžiausią malonumą. Kas ir yra svarbiausia Smile
LAZIO
LAZIO
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 144
Age : 33
Miestas : Shakiai
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

Kashis ir streetballas Empty Re: Kashis ir streetballas

Rašyti  Niekas Tr. 07 15, 2009 8:20 am

smagiai cia pasijuokiau ish kai kuriu komentaru Very Happy Very Happy

to Lazio: del tu KENO bilietu UZHSKAITAU !!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ir del to pirmojo susitikimo Klp.. manau reiketu sakyti, kad Skellingas kazhka parode, nes mes beveik neloshem Wink beje, dekui, kad priminei berods 2001-uju all stara Wink ten, kur Marbury papiso dedule Divaca Very Happy tais laikais jau darydavau ir prametimus pro klyna ir kitus elementariausius AND1 triukus.. bet dbr ne apie tai, nes juk tema - ANT TASHKUUUU !!!! Very Happy

tai va, pradesiu gal nuo to, kad prieshingai nei Ignation, mano nuomone, krepshinis yra kita sporto shaka. Tai ne strytbolas ir galeciau vardinti lb rimtus FAKTUS del ko taip manau. Bet nera reikalo cia gincytis prie progos ir taip bet kada galime susitike apie tai padiskutuoti.. Cia kaip supratau posto autorius (tiksliau autore Wink) klausia musu, KIEK SVARBU yra mums moketi loshti kashi.. Tai mano atsakymas butu toks: 1. original/new tricks in the game 2. tricks in the game 3. freestyle (dancing with the ball) 4. real game play 5. spinnings Very Happy
Tai va tiek man tas kashis ir svarbus Very Happy pritariu Lazio, kad priklauso nuo daug aplinkybiu, ka mes pasirenkame loshti sb ar kashy, pvz. per visa zhiema loshem su tais paciais snukiais, kurie jau belenkiek kartu perzhiureje mixtape ir pora metu loshia su mumis, tai lieka kapoti vien ant tashku, nes be paprastu prametimu per klyna nelabai jau ka ir padarysi, arba kaip sake Lazio, jei zhaidi 5x5 ir kiti 4 komandoj stengiasi rimta graju losht tai ir tu bandai nesushikt jiems zhaidimo.. taciau ar toks zhaidimas yra malonumas? Asmenishkai man - TIKRAI NE. Tik loshdamas new schoola galiu visishkai atsipalaiduoti ir pajusti geras emocijas, prieshingai nei loshiant uzh "Pieno lazerius" ant tashku, kai galiu net savo komandos drauga uzhmusht Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy todel nepalyginsi tokiu dvieju dalyku kaip SB ir kashis.. Cia dabar eina pagrindine mano posto mintis: KIEKVIENAM SAVO Smile man rodos, nesvarbu, koki zhaidima mes megstame labiau - kashy ar streetballa - svarbiausia, kas jums zhaidzhiant teikia didesni malonuma.. Smile kvaila skamba "ash dar grishiu ant triuku", po to, kai buvo aprashyta, koki kaifa duoda paprastas kashis.. nemanau, kad reiketu zhaisti taip, kaip ish taves tikisi ar laukia kiti, manau kad KIEKVIENAS TURIME ZHAISTI TAIP, KAIP MUMS LABIAUSIAI PATINKA ir KAIP MES JAUCIAME DIDZHIAUSIA MALONUMA!!! Tai ir yra svarbiausia.

Pabaigai vietoj P.S. toks pastebejimas: absoliuciai prieshtarauju Skellingui, kad "pergales siekimas svarbiausias padarant zhaidima grazhu".. Tiesa sakant, tokio absurdo nesu dar girdejes ish streetballerio Very Happy nes tada reishkia kad Eurolyga yra GRAZHUS ZHAIDIMAS Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy zhinoma, kashis gali buti grazhus - pasai nuo alkunes, sudetingi metimai (IT'S AMAZING !!! Very Happy), verpstes, crossoveriai ir t.t. Taciau, jei SVARBIAUSIA yra pergales siekimas, tai vadinasi, net ir vaiku arba moteru kashis yra grazhus, nes ten siekiama pergales (o taip, deja, nera Very Happy). Taip kad tikrai nepritariu grazhaus zhaidimo kriteriju pasirinkti pergales siekima. Juolab kaip pavyzdi paimkime musu paciu mixtape, ir pamatysime, jog grazhiausi jo epizodai tikrai nera susije su pergalemis Very Happy Very Happy

Taip kad zhaiskit kas kaip mokat ir kaip labiausiai megstat. Kad jaustumet malonuma, o ne kazhkokia prievole.. SEKMES !! cheers

Niekas
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 266
Miestas : Panevezhys
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

Kashis ir streetballas Empty Re: Kashis ir streetballas

Rašyti  Skelling Št. 07 18, 2009 4:33 am

prie ko cia eurolygos ir moteru kashiai? Very Happy Very Happy nesupratai ka norejau pasakyt. turiu galvoje pergales siekima darant triukus, kurie ir padaro zaidima grazu Wink
Skelling
Skelling
Admin

Pranešimų skaičius : 348
Age : 35
Miestas : Vilnius
Registration date : 2007-12-04

http://www.wanted8-21.too.lt

Atgal į viršų Go down

Kashis ir streetballas Empty Re: Kashis ir streetballas

Rašyti  iLgapirstis Sk. 07 19, 2009 9:13 am

dabar kasioras pasireiksh strytboleriu forume. taigi... pasiukas pasiukas metimas? is dalies tai tiesa... freestyle, isdurimas-(pasiukas)- crossover'is, ankle brake'as-(pasiukas(alleyoop'as))-dejimas(metimas). stai kas mano galva yra tobula ataka....
o dabar viskas is pradziu... man kaip 11metu krepsinio mokyklos atstovuj- svarbus tashkai, bet dar svarbiau ju pelnymas;] LAZIO teisingai pasake ir as jo nuomone palaikau, kad priklauso labai nuo daug kaip tu zaidi, nuo to su kuo tu zaidi... bet as pats pastebejau kad dabar (neskaitant visu labai rimtu rungtyniu) nors ir zaidziant su kasiorais atsiradus progai vistiek prametimu pro klyna ar nugara buna daznai (bet tikrai ne visada, gaila) o zaidziant su jumis buna ir rimtesniu prikolu(turiu omeny kai zaidziama su jumis vienoje komandoje) manau cia toks nusistatymas kad jei zaidi su kasiorais tai nepasik ju zaidimo, o jei su streetball'eriais tai jie gali suteikti dziaugsmo net kai prikolas nepavyksta.. manau kad krepsinis yra pamatai. ir jei pamatai bus nekokybishki (jokio driblingo, jokio metimo) tai ir pats namas bus nekokybishkas. o pizdy gaus tik statybininkai... as tikiuosi jus supratot;D

iLgapirstis
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 76
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-02-27

Atgal į viršų Go down

Kashis ir streetballas Empty Re: Kashis ir streetballas

Rašyti  halkovicius :D Antr. 01 05, 2010 1:35 pm

nu vyriukai kas db kase grajinu Very Happy sakau reik elemantarumo pramokt proto igaut ir raumenu pasipompuot kad gatvei jei raganes prisimintu mane Very Happy Very Happy Very Happy tai sb primirses bet tikrai lb geras zaidimas yra Smile ruosiuos greit grizt Very Happy Very Happy

halkovicius :D
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 3
Registration date : 2010-01-05

Atgal į viršų Go down

Kashis ir streetballas Empty Re: Kashis ir streetballas

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume