WANTED 8-21
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KPS & SKELLING "2 IN 1" FREESTYLE

+3
jon
liuxaz
Skelling
7 posters

Go down

KPS & SKELLING "2 IN 1" FREESTYLE Empty KPS & SKELLING "2 IN 1" FREESTYLE

Rašyti  Skelling Kv. 07 09, 2009 5:03 am

Skelling
Skelling
Admin

Pranešimų skaičius : 348
Age : 35
Miestas : Vilnius
Registration date : 2007-12-04

http://www.wanted8-21.too.lt

Atgal į viršų Go down

KPS & SKELLING "2 IN 1" FREESTYLE Empty Re: KPS & SKELLING "2 IN 1" FREESTYLE

Rašyti  liuxaz Kv. 07 09, 2009 7:04 am

Visas klipas galejo prasidet nuo 1,25 sek Smile muzika mano nuomone netinka nors ir geras gabalas. Pats Krumperui free shudas. Jauciu net as geriau pawaryciau ;DDD (joke) MAN negrazu, nors as tokio stiliaus iswis nemegstu. Vienintelis nuostabus dalykas tai Skellingo partija Smile spalvos, aplinka wiskas super. O patys judesiai, grandines ishwis nesweika Smile spaudziu desine uz TAWO free dali Wink

liuxaz
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 115
Registration date : 2007-12-06

Atgal į viršų Go down

KPS & SKELLING "2 IN 1" FREESTYLE Empty Re: KPS & SKELLING "2 IN 1" FREESTYLE

Rašyti  jon Kv. 07 09, 2009 2:42 pm

Video padarytas graziai... spalvos grazios gavos.. tik nesuprantu, kam ten tos ugnies reikia ir kitu gamtos pazabotu jegu? Very Happy Very Happy ... (bet cia pastebejau Krumper'io stilius) momentais buna sunku suprasti, ka ten tu (Skellingai) darai del paimtu daugybe kampu filmuojant su keliom kamerom, nors judesiai tuose kadruose perteikti graziai, bet akis nespeja pagauti, sakyciau, perdaug ju darei. Grazi pradzia su google earth suzaisdus, man labai patiko! Muzika isvis netiko butent tau (Skellingai). Si muzika tranki, dinamiska, o tavo judesiai atliekami sunkiai ir gan grubiai, mazai judinant kojas, kurios ir prideda dinamiskumo. Butent del sios priezasties jum reikejo rinktis letesne ir ramesne daina, nes Krumperio free gali prisitaikyti, o tavo nelabai. Turbut, kiekvienam kilo ideja, kad siame video reikia lyginti Skellinga su Kps! Sakyciau Skellingo roles ryskiai sunkesnes, ilgesnes kokybiskesnes, bet nieko neturi bendro su muzika, o kps priesingai : grandines atrodo lengvos (pora judesiu buvo geru (su kojom)(bet)) pabaigoje ryskiai matosi, kad nevisai jam pavyko uzbaigti judesi su koja.. ir kazkur vidury tas pat buvo... akivaizdu, kad Skellingo darbas su kamuoliu buvo stipresnis, o Kps stilius prisitaike vietomis prie muzikos... turiu dar asmeniniu nusiskundimu Skellingui, del savu judesiu tavo freestyle (viena yra daryti juos, kita filmuoti ir deti viesai) kazkaip keistai atrodo role, kuri susideda is 5 judesiu ir 2 jie mano... gi kiekvienas kuriantis streetballeris nori parodyti savo video: ka sukure, ka padare ar atrado. Bendrai paemus pats video geras: naujais judesiai ir idetu darbu... bet, manau, daugelis pritars, kad laukem bombos, o sulaukem petardos!
jon
jon
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 102
Age : 33
Miestas : kaunas...
Registration date : 2007-12-16

Atgal į viršų Go down

KPS & SKELLING "2 IN 1" FREESTYLE Empty Re: KPS & SKELLING "2 IN 1" FREESTYLE

Rašyti  Skelling Kv. 07 09, 2009 3:02 pm

ka tu cia skiedi del tavo judesiu manajame freestyle?? medziaga gal 1 metu senumo mano sita :DDDD tad jauneli nebesvaik :DD del muzikos pritariu, netinka prie mano cia visiskai. letesnes ir ramesnes? nu bbz. Vytautas gali pasakyt kaip atrode free ant greito funko Wink Ir tai kur kas labiau tiko Smile shudas cia ne free, nepatiko man visiskai, keikiu krumperi iki siolei. bomba turejo buti pries puse metu kai sitas video ir turejo but padarytas, o dabar cia nieko gero is vis Smile
Skelling
Skelling
Admin

Pranešimų skaičius : 348
Age : 35
Miestas : Vilnius
Registration date : 2007-12-04

http://www.wanted8-21.too.lt

Atgal į viršų Go down

KPS & SKELLING "2 IN 1" FREESTYLE Empty Re: KPS & SKELLING "2 IN 1" FREESTYLE

Rašyti  jon Kv. 07 09, 2009 11:06 pm

kaip matau tau yra 20 metu... scratch tad nepradek su jauneliais, nes visi zino, kad cia vienintelis Wyte yra senolis dzidorius.... Very Happy zmogau, konkreciai tau pasakysiu tavo free 4min 8sek tavo role... alkunem pagauni kamuoli uzsimetes nuo koju ir nusileidi nuo alkuniu i kojas... sis judesys, duodu ranka kirst, maniskis! kad irodyciau: https://www.youtube.com/watch?v=pNrj57180R4&feature=related paziurek 1min 46sek. Video kaip matai sukurtas praita vasara ,turbut, bilieto nereikia fotkinti... si judesi sugalvojau isvis nzn...kada, bet ziauriai seniai, jauciu dar 2007 rudeni! tad nebesvaik!
jon
jon
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 102
Age : 33
Miestas : kaunas...
Registration date : 2007-12-16

Atgal į viršų Go down

KPS & SKELLING "2 IN 1" FREESTYLE Empty Re: KPS & SKELLING "2 IN 1" FREESTYLE

Rašyti  Skelling Pen. 07 10, 2009 3:32 am

jei tau apie ta judesi kur su alkunemis, tai jis buvo galvotas ir darytas dar tada kai tu apie streetball neraukei ciuju. Wiruso gali paklaust kad megindavau ji daryti kokiais 2006 metais tai tikrai. Man rodos ir Wytei buvau rodes. Tad geriau pagalvok pries rashydamas genijau ir savo cretu video pasilaikyk sau ir gali kirstis ranka kiek tik nori dabar. pz dar jis cia man paparins, kad ale as ji kopijuoju :DDD gyvenime pora zmoniu gal kopijaves esu ir patikek - tu tikrai nesi vienas is ju.
Skelling
Skelling
Admin

Pranešimų skaičius : 348
Age : 35
Miestas : Vilnius
Registration date : 2007-12-04

http://www.wanted8-21.too.lt

Atgal į viršų Go down

KPS & SKELLING "2 IN 1" FREESTYLE Empty Re: KPS & SKELLING "2 IN 1" FREESTYLE

Rašyti  Niekas Pen. 07 10, 2009 5:51 am

bicai, NESIPARINKIT !!! cheers

leiskit man viska ramiai paaishkinti (kaip zhinote ish visu LT streetballeriu esu bene ramiausio budo Very Happy ir kaip susidariau nuomone ish komentaru - esu toks senas, kad beveik ishmintingas..) Very Happy:D:D

Pirma versija. SKELLING TEISUS.
Pirmiausia, ka Skellingas turejo pasakyti (ir NESUPRANTU, KODEL NEPASAKE ISH KARTO), kad shis freestyle'as filmuotas 2008 metu vasaros gale - rudenio pradzhioje (jei tuo abejojama, tai visi galite klausti Pierco, su kuriuo berods ir filmavo shi free Skellingas). Tad nuo "Ignation streetball freestyle (Crete)" judesiu kopinti jis niekaip negalejo Wink Manau, kad prie shio freestyle youtubeje "more information" turetu buti parashyta, kad tai beveik metu senumo freestyle (ish Skelling puses)..

Antra versija. IGNATION TEISUS.
Nezhinau, kada Skelling sugalvojo shi judesi, butu sunku dbr atsiminti ar jis buvo darytas old-skuliniais 2006-aisiais ar ne (cia gal Wirus geriau zhino, vis tiek jie kartu dazhniau susitikdavo ir freestylindavo), taciau gerai zhinau, kad 2007-2008 zhiema mes su Skellingu ne karta buvome atleke paloshti i Raudondvari, kur Ignation tuo metu jau darydavo shiuos "judesius" freestylinant Smile ir pamenu, jog tada aikshtes viduryje freestyle'a vare Klanaz, Skelling ir Ignation - rode, ka yra sukure, stebino vieni kitus, pasidalino mintimis ir pan. [ash "likau pavesy", nes su savo sukimais jau tuo metu buvau visus uzhpises ;DDDDDDDDDD]. Taip kad yra tikimybe, jog Skelling tada pamate shi jungini ir samoningai ar ne, pradejo kartoti.. Taciau jei atvirai - nelabai noriu tiketi, kad Skelling tai nukopino (jo paties ishradingumu manau neabejoja ne vienas forume) ir tikrai nezhinau, kada jis pradejo naudoti tuos moves savo freestyle (nes jei butu sukures 2006 tai manau butu toki sunku idejes i savo freestyla, kuri ishleido 2007 Wink ). Del Ignation gerai zhinau, kad dar nuo tu laiku, kai mes su juo susipazhinom, jis vis rodydavo man sita combo ir vis ja tobulindavo Smile [taciau ar yra svarbu, kuris tuos judesius sukure pirmas, jei juos sukurete abu, kas labai tiketina.. juk dazhnai pasitaiko, kad skirtinguose LT pakampiuose gyvenantys, gyvenime viens kito nemate balleriai sukuria tuos pacius moves - geriausias pavyzdys: Klanaz ir Liuxaz Very Happy].

ABU NETEISUS.
Taip, gerbiamieji, ka ash jums galiu pasakyti nuo shirdies.. Very Happy Very Happy
Ignation neteisus, kad mane laiko seniu ;DDDDDDDDDDDD (nereikejo oj nereikejo.. Very Happy:D:D) ..jofana, juk Klanaz vos pora metu jaunesnis !!! Kodel visada reikia mineti tik mane? scratch [Taip, Klanai, neleisiu, kad mane viena nuskandintu metu nashta - nusitempsiu i dunga ir tave Very Happy:D:D:D:D beje, su gimtadieniu !!! cheers girdejau dar metais pasenai... kaip gera tai sakyti kazhkam kitam ;DDDDDDDDDDD).. Very Happy
Skelling neteisus del to "jauneli".. Ne tik del to, kad jus skiria vos poros metu skirtumas, bet ir del to, jog Ignation susitikes su manimi 2007-aisiais jau kazhkur metus streetballino (gal daugiausia and1 triukais vare, bet vis tiek..). taip kad nelabai didelis tas metu skirtumas, kas kada pradejo streetballint.. Kaip kad Skellingas anksciau sakydavo, jog bendraujant su C-Stan jauciasi kazhkoks "laikymas save geresniu uzh kitus/ auksciau uzh kitus", tai ash tai pajutau ir tame Skelling poste.. Niekas nesigincyja, kad Skelling yra daug daugiau pasiekes streetballe (sutiks ir pats Ignation), taciau SHIUO METU tarp shiu balleriu tikrai nera tokio skirtumo, kad ish Ignation nebutu ko pasimokyti, ar kad butu ji galima vadinti "jauneliu" (skamba lyg jis butu pradedantis streetballint).. Pats pagavau ikvepima birzhelio gale, kai Ignas suvare belenkiek "original tricks" per zhaidima (uzh sita jau dekojau Wink) ZHinau, kad ir pats pasikarsciuoju, bunu arogantishkas ir t.t., taciau tokie nepagarbus kreipiniai shiuo atveju, visishkai netinkami.. Ir ne tik del to, kad shiuo metu TRIUKU ATZHVILGIU ish Ignation reiketu pasimokyti VISOMS LT sb komandoms, bet ir del to, kad mes su Ignu bendraujame ne kaip su kokiu one.lt gyvenime nematytu "mazhiuku", o kaip lygus su lygiu, kaip draugai: kartu patusinam, kartu lauzhiam ranka ir geriam alu pirty, jis mus visalaik svetingai priima Kaune ir t.t. Smile Taip kad, bicai, NESIPARINKIT ir, kaip sake vienas sovietiniu multiku herojus Leopoldas, - GYVENKIME DRAUGISHKAI !!! cheers

Niekas
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 266
Miestas : Panevezhys
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

KPS & SKELLING "2 IN 1" FREESTYLE Empty Re: KPS & SKELLING "2 IN 1" FREESTYLE

Rašyti  jon Pen. 07 10, 2009 6:02 am

pyze ...kas tas Leopoldas?? as jauciu dar gimes nebuvau kai ji rode... Very Happy Very Happy z... manau tai bergzdzias reikalas... aiskintis.. nes nei Tu nei as nepripazinsim... nieko... tad tegul buna tai neiveikiama misle.. Wink
jon
jon
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 102
Age : 33
Miestas : kaunas...
Registration date : 2007-12-16

Atgal į viršų Go down

KPS & SKELLING "2 IN 1" FREESTYLE Empty Re: KPS & SKELLING "2 IN 1" FREESTYLE

Rašyti  Skelling Pen. 07 10, 2009 6:36 am

pries izuliai kaltindamas jog tai tavo judesys pagalvok is pradziu. Man asmeniskai px yra ar ten tu sugalvojai ji 1934 ar dar ten koks kinietis sugalvojo 1852 ar as sugalvojau pries kazkiek cia metu. Kadangi man jau yra buve tokiu situaciju, kad ir su magic shoe ( tapatinta su re4m, jem ), su breiko tuo judesiu ( lil wiz, dar ten kazkuo ), is maikes prametimu per klyna ( clown prince ) tai man nieko nuostabaus jeigu kas lenda i akis del kazko dar. Nebenoriu but uz nieka geresnis kaip norejau anksciau, ant free mane padetu speju kas antras Lietuvoj, tiek tu, tiek wyte, tiek wirus, tiek slice koks ar dar kas nors, nes as ant to nedirbu. Ir man vienodai.. O kazkada dirbom.. Su Wirus salej kai ziema kazkuriu cia metu, dabar net nebepamenu kaldavom tai patikek, jeigu jis nepamirso tu tai pamatysi is jo protu nesuvokiamu triuku. As kelis rezerve taip pat turiu. Esme yra lindimas i akis su zodziais mano mano mano mano mano mano. Turekis, man negaila. Ir dar sis tas, maciau as ta tavo kretos free, maciau ir ta judesi "tavo-mano px" ir pagalvok - kodel as tau nepisau proto tada? O galejau. Zema..
Skelling
Skelling
Admin

Pranešimų skaičius : 348
Age : 35
Miestas : Vilnius
Registration date : 2007-12-04

http://www.wanted8-21.too.lt

Atgal į viršų Go down

KPS & SKELLING "2 IN 1" FREESTYLE Empty Re: KPS & SKELLING "2 IN 1" FREESTYLE

Rašyti  jon Pen. 07 10, 2009 7:01 am

nu siaip ten sakei kazka... kad tu irgi taip darei savo free... ar kazkas tokio... bet cia jau nesuzinosim kas pirmas... tad nebera prasmes kazka irodineti... jeigu nenusikopinai.. tai tada saunu... turekime abu toki pati bairi... cia ne i tema... nemanau, kad tu turetum skustis del sitokio izulaus lindimo, nes cia gan svarbus dalykas zmonem, kurie kelia video i intika... as abejoju ar tau paciam patiktu pamatyti savo judesi kitu free... Wink
jon
jon
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 102
Age : 33
Miestas : kaunas...
Registration date : 2007-12-16

Atgal į viršų Go down

KPS & SKELLING "2 IN 1" FREESTYLE Empty Re: KPS & SKELLING "2 IN 1" FREESTYLE

Rašyti  Skelling Pen. 07 10, 2009 7:34 am

jei ir sakiau, kad dariau taip savo free tai yra skirtumas nuo pasakymo, kad tas judesys mano. Buciau sakes taip kaip tu, tai jau tada butume susiede del to. Matau as savo judesius kituose video nu ir ka? Ar man patinka ar nepatinka? koks skirtumas. Tegu daro. Kaip buvo, taip ir yra px. Ka as uzdrausiu ju nedaryti ir bandysiu ardytis kaip tu parindamas kad nuo manes kopijuoja? Pz slice mano free puse kombinaciju mokejo ir man gera buvo ir dziaugiausi. Esme man nera kopijavimas, matau, kad siuo atveju nei tu kopinai nuo manes, nei juolabiau as kopinau nuo taves. Man svarbiausia siame gince yra tavo tokie akivaizdus kaltinimai man. Tai nera pasakymas, "va tavo viena kombo buvo tokia kaip mano", tai yra kaltinimas KAD AS NUPISINEJU IS TAVES JUDESIUS. Taip, kad ta "jauneli" pavartojau ne veltui ir ne amziaus skirtumui pateikt ar skillsu.
Skelling
Skelling
Admin

Pranešimų skaičius : 348
Age : 35
Miestas : Vilnius
Registration date : 2007-12-04

http://www.wanted8-21.too.lt

Atgal į viršų Go down

KPS & SKELLING "2 IN 1" FREESTYLE Empty Re: KPS & SKELLING "2 IN 1" FREESTYLE

Rašyti  Popeye Pen. 07 10, 2009 8:48 am

Skelling rašo:jei ir sakiau, kad dariau taip savo free tai yra skirtumas nuo pasakymo, kad tas judesys mano. Buciau sakes taip kaip tu, tai jau tada butume susiede del to. Matau as savo judesius kituose video nu ir ka? Ar man patinka ar nepatinka? koks skirtumas. Tegu daro. Kaip buvo, taip ir yra px. Ka as uzdrausiu ju nedaryti ir bandysiu ardytis kaip tu parindamas kad nuo manes kopijuoja? Pz slice mano free puse kombinaciju mokejo ir man gera buvo ir dziaugiausi. Esme man nera kopijavimas, matau, kad siuo atveju nei tu kopinai nuo manes, nei juolabiau as kopinau nuo taves. Man svarbiausia siame gince yra tavo tokie akivaizdus kaltinimai man. Tai nera pasakymas, "va tavo viena kombo buvo tokia kaip mano", tai yra kaltinimas KAD AS NUPISINEJU IS TAVES JUDESIUS. Taip, kad ta "jauneli" pavartojau ne veltui ir ne amziaus skirtumui pateikt ar skillsu.


Blem, nereik cia taip susireiksminti. No
Tema jau baiges, NERA kaltu. ka cia dar sneketi? Ka cia dar bandyti irodineti? Pf. absurdas. .

Popeye
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 8
Age : 33
Miestas : Kaunas
Registration date : 2009-01-28

Atgal į viršų Go down

KPS & SKELLING "2 IN 1" FREESTYLE Empty Re: KPS & SKELLING "2 IN 1" FREESTYLE

Rašyti  Niekas Pen. 07 10, 2009 8:54 am

bicai, NESIPARINKIT !!! cheers

cia vel ash Very Happy manau, kad del kopinamo move butu galima pisti prota, kai kazhkas padaro video su tawo judesiais/triukais ir paplatina anksciau uzh tave.. [DONT TRY TO DO THAT !!!! Very Happy] Dbr Ignation freestyle ishejes anksciau ir tikrai nieks nepasakys, kad jis nupiso tuos judesius ish Skellingo, todel cia per daug jau ishpustas burbulas, gincyjates ish principo kad pasigincyt ir tiek.. Smile [cia Skelling turetu parintis del to, kad tiek ilgai uzhtruko montavimas ir tas combo dbr atrodo nupistas ish Ignation.. taip pat kad paseno tas breiko judesys, kuri sugalvojes buvo dar priesh tura, o nufilmavo tik pernai ir paplatino tik dbr...]. Manau, kad abu sukurete tuos moves, o kuris pirmas sugalvojo, ar kuris greiciau nufilmavo ir paplatino nekeicia esmes - abu esate geri freestyleriai (tiksliau vienas ish jusu "ne freestyleris") Very Happy Very Happy Very Happy

P.S. nezhinai senio Leo? affraid Shocked Question Suspect scratch A TU DURNS? Rolling Eyes Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Taigi dalindavosi eterio laika su "Nu zajec pagady" ir "Mike Pukuotuku" Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Niekas
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 266
Miestas : Panevezhys
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

KPS & SKELLING "2 IN 1" FREESTYLE Empty Re: KPS & SKELLING "2 IN 1" FREESTYLE

Rašyti  Niekas Tr. 01 20, 2010 6:40 am

Adomai !!! imesk DEMO versija i youtube Wink ten blem buvo daug geriau ! Smile kur Krumperio senas warm up free su tavo naujuoju ant to gero gabalo! cheers

Niekas
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 266
Miestas : Panevezhys
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

KPS & SKELLING "2 IN 1" FREESTYLE Empty Re: KPS & SKELLING "2 IN 1" FREESTYLE

Rašyti  Skelling Tr. 01 20, 2010 7:02 am

prashom :

Skelling
Skelling
Admin

Pranešimų skaičius : 348
Age : 35
Miestas : Vilnius
Registration date : 2007-12-04

http://www.wanted8-21.too.lt

Atgal į viršų Go down

KPS & SKELLING "2 IN 1" FREESTYLE Empty Re: KPS & SKELLING "2 IN 1" FREESTYLE

Rašyti  Niekas Tr. 01 20, 2010 7:28 am

NESWEIKAI [sick], gentaini [FAM] Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

muzika nebesweikai sueina su video, perejimai nuo vieno judesio prie kito judesio atitaikyta daug geriau nei toje Kps montuotoje versijoje.. Zhodzhiu, sitas video man patiko labiau nei anas !!! cheers

P.S. cia tik uzhuomina, kad KING will RETURN !!! king sunny farao afro cheers Basketball bounce Exclamation Twisted Evil Cool Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Niekas
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 266
Miestas : Panevezhys
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

KPS & SKELLING "2 IN 1" FREESTYLE Empty Re: KPS & SKELLING "2 IN 1" FREESTYLE

Rašyti  Klanaz Kv. 01 21, 2010 7:59 am

ojej ishgirdau muzika tai teko pasitildynti stiprokai, vaizdas sau muzika sau. "without editing" keistai skamba kai sumontuotas video Very Happy ir tas clown prince bajeris antra karta panaudotas. O pats video tai good, ir Krumperio geresnis shitas. Bicas moka efektus det, bet filmuot nelabai.

Klanaz
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 110
Registration date : 2007-12-24

Atgal į viršų Go down

KPS & SKELLING "2 IN 1" FREESTYLE Empty Re: KPS & SKELLING "2 IN 1" FREESTYLE

Rašyti  Skelling Kv. 01 21, 2010 8:06 am

man rodos su muzika cia geriau sueina nei kad su prop dylano tuo Smile nu montazas cia yra tiesiog sustatymas i savas vietas, nu tebunie tada edited, jei jau kliuna Wink
Skelling
Skelling
Admin

Pranešimų skaičius : 348
Age : 35
Miestas : Vilnius
Registration date : 2007-12-04

http://www.wanted8-21.too.lt

Atgal į viršų Go down

KPS & SKELLING "2 IN 1" FREESTYLE Empty Re: KPS & SKELLING "2 IN 1" FREESTYLE

Rašyti  Niekas Kv. 01 21, 2010 8:39 am

Klanaz rašo:ojej ishgirdau muzika tai teko pasitildynti stiprokai, vaizdas sau muzika sau. "without editing" keistai skamba kai sumontuotas video Very Happy ir tas clown prince bajeris antra karta panaudotas. O pats video tai good, ir Krumperio geresnis shitas. Bicas moka efektus det, bet filmuot nelabai.

nesueina muzika??!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

ne tik kad geriau nei pirmo varianto, bet apskritai LABAI GERAI suejo cia ta muzika ir visi tie judesiai, combo ir t.t. ! cheers

cia turbut skonio reikalas... Rolling Eyes

beje, Klanai, jau komentuodamas pirma Skellingo freestyle'a sakei, kad cia CP ideja, bet mes tai zhinojom ir tada ir dabar zhinom Wink o kad pasikartojo tas, tai manau pazhiurejus i visu balleriu pirma, paskui kita freestyle'a, atrastum tu paciu moves Basketball cheers geek

Niekas
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 266
Miestas : Panevezhys
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

KPS & SKELLING "2 IN 1" FREESTYLE Empty Re: KPS & SKELLING "2 IN 1" FREESTYLE

Rašyti  Skelling Kv. 01 21, 2010 8:45 am

Funky Wyty :DDDDDDD
Skelling
Skelling
Admin

Pranešimų skaičius : 348
Age : 35
Miestas : Vilnius
Registration date : 2007-12-04

http://www.wanted8-21.too.lt

Atgal į viršų Go down

KPS & SKELLING "2 IN 1" FREESTYLE Empty Re: KPS & SKELLING "2 IN 1" FREESTYLE

Rašyti  liuxaz Pir. 01 25, 2010 11:10 am

skellingo breikas zhiauriai suejo su muzika!

liuxaz
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 115
Registration date : 2007-12-06

Atgal į viršų Go down

KPS & SKELLING "2 IN 1" FREESTYLE Empty Re: KPS & SKELLING "2 IN 1" FREESTYLE

Rašyti  Klanaz Antr. 01 26, 2010 7:04 am

jo skonio reikalas

as daugiau ne apie move o apie nufilmavimo buda ir abu kartus lygiai taip pat. galima buvo ir kitaip pateikt, zinant tai, kad su pierce filmavo. Nors pirma karta su Dalium. Visai kitas reikalas kai susikoncentruoji tik i savo free o ne dar ir bandai valanda ishaiskint kaip turi buti nufilmuotas ir pns. Neesu ten koks rimtas filmuotojas bet tarkim kai grizhti ir pasizhiuri kad kadre matosi kuprine numesta, kurios neturejo but, arba kai turi buti nufilmuota tik siena, o nufilmuoja dar puse kitos sienos. O zjbs buna kai nepaspaudzia kad filmuotu arba per anksti ishjungia! Atbegi pasiziuri kaip filmuot tada begi daryt free. Ir joks cia ne menas o tik nervu gadinimas! Very Happy Very Happy Very Happy

Klanaz
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 110
Registration date : 2007-12-24

Atgal į viršų Go down

KPS & SKELLING "2 IN 1" FREESTYLE Empty Re: KPS & SKELLING "2 IN 1" FREESTYLE

Rašyti  Skelling Antr. 01 26, 2010 7:17 am

taip, nufilmuota taip pat Smile Butu imanoma, butu nufilmuota is virshaus. Deja to nebuvo imanoma padaryti Smile Kadro kompozicija dariau daug maz as visur, subegiodamas su kamera ir sakydamas kad va is cia reik filmuot tokiu ir tokiu planu, keliose vietose piercas sake kad nesimato nei kaspio, nei rubu, bet paziurejus paskui nustebau kad matosi vis del to Smile Na zodziu, koks skirtumas kai jau senas video, kitame taip nebus tikrai ir bandysiu kazka idomiau Smile
Skelling
Skelling
Admin

Pranešimų skaičius : 348
Age : 35
Miestas : Vilnius
Registration date : 2007-12-04

http://www.wanted8-21.too.lt

Atgal į viršų Go down

KPS & SKELLING "2 IN 1" FREESTYLE Empty Re: KPS & SKELLING "2 IN 1" FREESTYLE

Rašyti  LAZIO Antr. 02 02, 2010 9:43 am

dope
LAZIO
LAZIO
Gatves vaikas

Pranešimų skaičius : 144
Age : 33
Miestas : Shakiai
Registration date : 2007-12-04

Atgal į viršų Go down

KPS & SKELLING "2 IN 1" FREESTYLE Empty Re: KPS & SKELLING "2 IN 1" FREESTYLE

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume